Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in

 

 Un mic experiment.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Un mic experiment.  Empty
PostSubject: Un mic experiment.    Un mic experiment.  Icon_minitimeThu Mar 06, 2014 11:12 am

ma aflam impreuna cu Katrina si matusile mele in laborator. Matusa Josephine preparase iarasi potiunea micsorarii. Si ne dadu la toate 3 sa bem si ne spuse sa bem cantitati diferite. matusa Selene se micsorase pana la jumatatea dimensiunii unei papusi Barbie. Sora mea Katrina devenise mult mai mica astfel incat acum era de dimensiunea unei unghii a lui Selene si se putu aseza pe umarul ei. Iar eu care am baut cel mai mult m-am micsorat atat de mult incat sora mea chiar cat de mica era ea, pentru mine era un gigant. M-am dus si eu si m-am asezat pe umarul surorii mele. Matusa Josephine, se uita cu lupa pe umarul lui Selene si zambi.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rogue
MEMBRU
MEMBRU
Rogue


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 263
Kwan Kwan : 324
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : in your mind!

Un mic experiment.  Empty
PostSubject: Re: Un mic experiment.    Un mic experiment.  Icon_minitimeWed Sep 14, 2016 6:07 pm

Iar exagerase cu băutura. Vero mereu făcea asta. Fiind o menadă era în natura ei să fie extrem de desfranată. Totuși oare cât va dura până ce ficatul ei se va destrăma complet?
Așa ajunsese aiurea pe scările care duceau către laborator și leșină după două trepte, rostogolindu-se până la ultima și rămânând inconștientă. Habar nu avea că deranja un experiment.
Back to top Go down
 
Un mic experiment.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Un experiment
» Un experiment in laborator

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Palatul de cristal :: Palatul de Cristal :: Coridoare :: Casa scarii :: Laborator-
Jump to: