Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in

 

 La aer

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeThu Mar 05, 2015 10:47 pm

Intram in han si si cand sunt con vinsa ca masina, nu ma poat auzi, ii spun lui Ki:
-Stii, credeam ca o sa spuna ceva mai interesant, ca o sa laude n itiativa mea, sau  ceva de genu. Ca o sa o fac sa ma simpatizeze. Dar se pare ca nici cu tine macar nu e prea vorbareata din cate am observat. Ma intreb daca cu fostul stapan era vorbareata. Totusi de aceea evit sa imi cumpar si eu una. Mi-e frica de incompatibilitate apoi ei bine, nu poti sa o vinzi ca pe o sclava doar pe motiv ca nu esti compatibila la personalitate.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeThu Mar 05, 2015 11:11 pm

"Nu sunt persoana cu inteligenta artificiala! Sunt masina! Stiu unde mi-e locul!" spuse masina, apoi disparu in noapte.
Ki ofta indelung. "A fost tratata cu o cruzime de nedescris. Inca nu s-a obisnuit nici cu mine." explica ea.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 12:01 pm

-Dar de ce sa refuze sa fie tratata mai bine? Chiar ca incepe sa nu imi placa de ea. Spun eu dupa ce eram sigura ca ea se departase destul de mult cat sa nu ne auda.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 12:09 pm

"Fiind asa ciudata de felul ei, nici eu nu am placut-o prea mult, dar mi-a salvat viata de multe ori. Iar eu i-am salvat-o pe a ei, ca sa spun asa." zise Ki.
Ki deschise usa hanului si intra inauntru. Era o atmosfera placuta inauntru. Se indrepta spre o incapere ce servea drept restaurant si observa o masa mai retrasa, unde ea si Sanara ar fi putut sta de vorba in liniste, fara sa fie deranjate si in acelasi timp sa serveasca ceva de mancare.
"Uite o masa numai buna pentru noi doua, Sanara." spuse Ki indicand masa respectiva.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 12:19 pm

-Intradevar. Si observ ca e si menul pe masa. Abia astept sa vad cam ce se serveste pe aici. Spun eu, mergand la masa si asezandu-ma pe un scaun.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 12:57 pm

Ki se aseza la masa si-i spuse Sanarei:
"Lasa meniul. Hai sa facem un test." îi facu ea cu ochiul.
Ki facu semn unui ospatar si acesta veni intreband:
"Ce doreste domnita?"
"Baga bine in cap ce spun ca nu mai repet inca odata." incepu Ki.
"Unu: Vreau un copan de pui la rotisor, dar vezi sa nu fie uscat, ci crocant. Doi: Vreau o portie de cartofi prajiti, dar vezi sa nu fie prajiti in ulei refolosit, ca am miros fin si imi dau seama de inselatorie. Trei: Vreau pe masa mea sare si o lamaie mare. Patru: Vreau o salata de varza, dar vezi sa toci marunt varza si nu pui nimic peste varza aia, ca pun eu. Cinci: Intr-o lada plina cu gheata vreau fel si fel de sucuri, dar neaparat o sticla de 2 litrii de Cola si una de 2 litrii de Apa Plata. Apa plata, vreau si separat, adica nu la gheata. Sase: Vreau un castron de gogosi si scovergi, dar vezi sa fie prajite in ulei proaspat! Mai aduci un castron plin cu bezele, unul plin cu biscuiti usor sarati, de diverse forme, un castron plin cu alune prajite, potrivit de sarate.
Nu vii cu toate astea ca o masina automata: una dupa alta, ci numai cand iti facem noi semn ca vrem sa trecem la urmatoarea etapa de masa. Cina asta va dura ceva timp. Ai priceput instructiunile?" intreba Ki.
"Da, domnita." raspunse ospatarul.
"Atunci, din partea mea esti liber. Vezi ce vrea si prietena mea si pe urma te poti retrage." concluziona ea.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 1:27 pm

-Ei bine, vezi ca e sunt printesa, si am anumite mofturi. Vreau ca totul sa fei perfect.

1. Vreau friptura de copane si de aripi de curcan. 6 aripi si 6 copane. Sa fie crocante, dar nici exces de prajite si vreau o caserola de ketchup pentru a inmuia carnea.
2. Vreau portie tripla de cartofi prajti si o farfurioara cu mujdei de usturoi in care este rasa si o rosie. la fel si la mine, ai grija in ce fel de ulei ii prajesti. Vreau in ulei e masline, proaspat, azi cumparat, daca se poate.  
3. Vreau o salata de rosii, castraveti, ardei gras, varza alba, varza rosie, ou fiert de gasca, din acela cu coaja verde-albastruie, si piept de curcan. Stropite cu ulei de maslie si sos de soia, si zeama de lamaie de calitate superioara. Salata sa fie intr-un castron mare iar carnea de la pipetul de curcan sa fie din aceeasi curcani a caror aripi si copane le am friptura.
4. Vreau o sticla de Pepsi de 2.75 litri si o sticla de apa plata de 2 litri.
Toate astea sa imi fie aduse deodata.
5. Vreau cea mai buna pizza si cea mai mare, Sa aiba in jur de 2000 grame sau 2500 grame si un diametru de 80 centimetri. Neaparat sa contina: ciuperci, mozzarela, usturoi, masline, oua si busuoc. Dar la pizza vezi ca oualele sa fie de curca, nu de gaina.
Pizza sa imi fie adusa dupa ce termin cartofii prajiti si salata.
6. La desert vreau: o portie tripla de clatite sicilene, si o portie tripla de clatite umplute cu crema de banane, crema de finetti si gem de capsuni. Si mai doresc o portie simpla de clatite umplute cu gem de caise si telemea de oaie, rasa. Apoi un capuccino dublu cu lapte, dar laptele sa fie lapte de capra, si sa imi aduci capucino fierbine sa iasa aburi din el. Apoi un milkshake de banane facut tot cu lapte de capra si cu banane de inalta calitate. Si in pahar de lapte de oaie caldut.
7. Apoi mai vreau o inghetata de lamaie stropita cu crema de ciocolata belgiana alba.
Desertul sa imi fie adus dupa ce termin pizza. Si o data cu desertul voi mai dori inca 2 sticle de 1 litru de Coca Cola.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 1:35 pm

Dupa ce isi spuse si Sanara pretentiile, Ki-i facu semn ospatarului sa plece.
"Sa vezi ce mutre o sa faca in bucatarie cand o sa duca aceasta comanda!" chicoti Ki. "Iar masa asta, cred ca e deja prea mica!" rase ea cu pofta mai apoi.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 1:45 pm

-Mda, dar cand e vorba de o printesa, nu se pot opune. E lege. Daca se opun printesei, infunda puscaria. Si nu e valabil doar in Fairytopia ci si in toata utopia. Si indiferent de neamul printesei. Aica Chiar si eu daca ma duc pe alte taramuri nu sunt refuzata niciodata si nici daca alte printese de pe alte taramuri vin in Fairytopia, nu sunt refuzate. Si acum iti spun ca eu sunt de vina. Probabil daca erai singura, ca sa il convingi sa te asculte ar fi necesitat sa il prefaci in broasca cateva minute sa iti stie de frica.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 1:50 pm

"Poate ca sora mea e printesa in lumea din care vin eu, insa inca fac parte dintr-o familie Imperiala!" zise Ki, facandu-i cu ochiul Sanarei. "Hm!" adauga ea. "E destul de pustiu pe-aici pentru un han mare cum e asta. O fii ceva ciudat la mijloc?" intreba ea.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 2:06 pm

-Nu Stiu ce sa spun. Dar hanurile pot fi pustii daor din 2 motive: ori s-a deschis un han nou in apropiere cu preturi mai mici, ori hanul acesta azi e rezervat pentru petrecerea vreunui print sau pintese. Si daca nu ma insel, dupa cum a spus matusa ca a spus globul, saptamana asta va vei un print in vizita, si ca sa fie totul pregatit pentru el, nu mai cazeaza lume, cu mici exceptii desigur.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 3:28 pm

"Inseamna ca va trebui sa ne folosim de toate farmecele feminine care le avem la dispozitie ca sa ne primeasca si pe noi la han." spuse Ki. "Sincera sa fiu, nu vreau sub niciun chip sa ratez venirea printului. Si poate ca nu va fii vorba doar de unul singur, ci de doi." îi facu Ki cu ochiul Sanarei.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 8:40 pm

-Ar fi frumos sa fie 2 frati. Daca va fi asa, cel mare va fi al tau si cel mic imi va reveni mie.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 9:25 pm

Ki rase, apoi observa ca ospatarul incepe sa puna pe masa ceea ce ceruse ea sa manance prima data. De asemenea, ospatarul aduse si pentru Sanara din bunatatile cerute de ea. Desigur, Ki inspecta totul, mirosi totul si se declara multumita. Incepu sa culeaga carnea de pe copan si sa o taie marunt. Apoi paharul care era folosit pentru vin rosu ea-l folosi sa-si faca zeama de lamaie pentru salata de varza. Totul la ea se intampla cu o precizie de farmacist si fara graba.
"Sunt curioasa daca o sa mai vina cineva la han cat timp o sa pierdem noi aici cu masa." zise ea.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 10:15 pm

-hm, nu stiu. Poate va veni un print sau mai multi.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeFri Mar 06, 2015 10:25 pm

Ki dadu din umeri si incepu sa manance. "La cum se misca ei pe-aici, nu va intra pe usa hanului prea curand cineva." spuse Ki dupa prima inghititura. Ea-si turnase apa plata jumatate rece de la gheata, jumatate "calda" de la temperatura hanului in paharul de sampanie, care era si cel mai mare pahar din toate.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 07, 2015 8:02 am

De la etajul hanului cobori pe trepte o fata frumoasa:  

La aer - Page 6 Cenusareasa%202_zpsjqidcjxr

-Ea este nepoata hangiului, Printesa Rhodopis. Toti muritorii au auzit povesea ei s o cunosc drept Cenuareasa. Ei bine, povestea ei a fost spusa doar pana la momedntul nuntii ei cu printul, can d a devent printesa. Dupa casatoria cu printul si-a gasit unchiul care este hangiul acestui han. Uneori mai vine in vizita la unchiul sau si il ajuta cu hanul.
Si nu este om de-a intregul ci doar pe jumatate. In arborele enealogic este pe jumate zana. Mama ei naturala a fost zana desi povestea nu spune acest lucru, despre matusa ei, sora mamei ei iar nu se pomeneste nimic dar si ea a fost zana, iar nasa ei spune in poveste clar ca a fost zana si este adevarat. Nasa ei a fost verisoara matusii ei.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 07, 2015 10:57 am

Ki asculta cu atentie si interes ce-i povestea Sanara. Ea transforma mancatul intr-o arta. Nu se grabea deloc sa manance, sa infulece ca apucata. Totul la ea trebuia sa se desfasoare incet.
"Interesanta poveste." spuse Ki. Deodata, se vazu un flash luminos, apoi se auzi un tunet puternic, dupa care se auzi ploaia. Incepuse sa ploua cu galeata afara. "S-a stricat si vremea!" remarca ea.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 07, 2015 12:59 pm

-Ei bine, va trebui sa innoptam aici. Totusi ploaia asta imi aminteste de o intamplare amuzanta, pe cand aveam 6 ani si pe mine si matusa Selene ne-a prins ploaia in Centrul orasului Metropolis, pe cand ma aducea de la Scoala Alfeea. m-a pus sa stau in fata picioarelor ei, si ea si-a pliat aripile ca pe o fusta. Si mergeam asa spre casa cum ar veni, eu fiind sub fusta ei improvizata, ferita de ploaie.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 07, 2015 4:05 pm

Incepuse sa ploua de vreo jumatate de ora si el era destul de nervos ca impiedicatul de fra'su' tocmise trasura numai pana la poarta hanului, nu pana la usa lui, ceea ce-l obligase pe el sa se ude ciuciulete pana la intrarea in han.
Deschise usa hanului cu hotarare, intra inauntru cu pasi apasati, facu o vraja prin care sa se usuce pe loc, apoi se uita in urma lui, tinand usa inca deschisa. Striga:
"Hai, odata, "Printesa din Padurea Adormita!" Misca-ti fundul ala mai repede inauntru, ca o sa racesti, si n-am niciun chef sa fac pe dadaca!" Tonul sau era ironic si parea iritat.
Back to top Go down
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 07, 2015 4:25 pm

Rishi, care se afla in urma fratelui sau la mica distanta, intra si el in han. De un calm imperturbabil, cu apele siroind de pe el spuse:
"Lasa, frate ca nitel dus rece ti-a prins bine, la cat de incinse erau spiritele intre noi in trasura."
Tacticos, facu si el o vraja prin care sa se usuce instantaneu si-si roti privirea prin han, zicand:
"Hai sa vedem unde se poate manca ceva in hanul asta!"
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 07, 2015 4:40 pm

Rhodopis, nepoata hangiului desi imbracata cu o rochie de rintesa, facu o reverenta in fata celor 2, si spuse:
-Domnilor, urmati-ma, va voi con duce la masa dumneavoastra. Iar daca doriti si cazare, recetia este la etajul 1. Apoi ii conduse la o masa alaturata de masa noastra dupa care le spuse;
-Permiteti-mi sa va au comanda.
De la bar, hangiul o priva pe nepoata lui cum se descurca in rolul de chelnerita.

Intre timp eu ma uitam catre blond destul de insistent. Insa nu indrazneam sa il abordez.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 07, 2015 4:50 pm

Observand la un moment dat ca Sanara se uita insistent intr-o anume directie, Ki-i urmari privirea. Aproape se inneca la vederea distinsilor oaspeti ce erau chiar vizavi de masa lor. Discret, facu o vraja prin care sa-i apara o hartie in fata, apoi un pix fermecat si scrise un bilet pentru Sanara:

Ari Ki-Ooku wrote:
"Ai innebunit?! Nu te mai uita asa de insistent, ca zici ca esti un animal aflat in calduri!"


Last edited by Aveqetura on Sat Mar 07, 2015 5:11 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 07, 2015 4:56 pm

Kirin îi multumi hangitei pentru amabilitate si se aseza pe scaun, la masa unde-i conduse hangita. Nu avea nevoie de meniu ca sa stie ce urma sa comande.
"Eu vreau o friptura de pui, cartofi prajiti, salata de sfecla rosie si apa plata. La desert, voi lua o Alba ca Zapada si niste gogosi." isi ispravi el comanda.
Back to top Go down
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitimeSat Mar 07, 2015 5:02 pm

Rishi se aseza si el la masa fratelui sau si spuse la randul lui:
"Eu vreau o pizza cu de toate, dar fara ciuperci si mozzarella, o Cola de 2 litrii, iar la desert o sa iau o Padure Neagra si niste bomboane asortate."
Dupa ce comanda, Rishi se uita prin incapere si le observa pe cele doua femei care stateau la masa de vizavi. Una-i scrisese un bilet celeilalte.
"Buna!" le facu el semn cu mana. "Eu sunt Rishi. Eu si fratele meu abia am venit. El e Kirin." ispravi el, indicandu-l pe frate'su' in semn de prezentare.
Back to top Go down
Sponsored content





La aer - Page 6 Empty
PostSubject: Re: La aer   La aer - Page 6 Icon_minitime

Back to top Go down
 
La aer
Back to top 
Page 6 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia Metropolis :: Parcuri :: Parcul Central-
Jump to: