Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in

 

 Nelămuririle mele

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Nelămuririle mele Empty
PostSubject: Nelămuririle mele   Nelămuririle mele Icon_minitimeMon Apr 13, 2015 12:08 pm

Acesta e un topic dedicat tuturor nelămuririlor mele ce le am sau vor apărea pe parcurs, aşa că nu vă pregătiţi roşiile ca să aruncaţi cu ele în mine.
Ştiu, adică sunt convinsă, că s-a mai abordat acest subiect şi că am să mă repet, dar eu o voi face în stilul meu, mai „băbesc” să spun aşa.
Pe acest forum am observat topicuri în care se precizează de la început că e „privat”, adică acţiunea se desfăşoară între userul A şi userul B. În acele topicuri e clar ca lumina zilei că userul C nu are ce căuta!
Însă sunt anumite topicuri, care nu conţin „indicii”. Aici mă iau pe mine drept exemplu: dacă se întâmplă să văd un topic care-mi place, dar care nu are un „indiciu”, de unde să ştiu eu dacă cei care postează acolo vor ca eu ca user să pot posta cu unul din personajele mele în topicul lor?
Sunt anumite topicuri unde se înţelege de la sine, din evoluţie, din replici că eu ca user n-am ce căuta în ele cu vreunul din personajele mele. Sau sunt altele lungi, unde acţiunea a evoluat atât de mult, încât dacă m-aş băga şi eu, ar fi ceva în gen „ca musca în lapte”.
Eu una, sincer, mi-aş dori să pot colabora cu mai mulţi useri, să pot scrie mai mult şi să mă folosesc de personajele mele la maxim, dar sunt genul de persoană care, din păcate, îşi pune întrebări şi nu se poate băga ca musca în lapte chiar aşa în orice topic. Şi nici nu mă văd dând 100 de pm-uri întrebând în stânga şi-n dreapta dacă vrea să posteze cineva cu mine.
Deci ce e de făcut pentru cei ca mine? Care e cea mai bună soluţie?

Back to top Go down
Sujata
Gods
Gods
Sujata


Name : Roxie
Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 2656
Kwan Kwan : 16492
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Baia Mare

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 2

Nelămuririle mele Empty
PostSubject: Re: Nelămuririle mele   Nelămuririle mele Icon_minitimeFri Jun 19, 2015 5:37 pm

aveti un buton pentru a ne putea afila cu voi?
Back to top Go down
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Nelămuririle mele Empty
PostSubject: Re: Nelămuririle mele   Nelămuririle mele Icon_minitimeFri Jun 19, 2015 6:26 pm

Avem un cod care este expus la vedere pe prima paginaaportalului. Dar bine ti-l voi da prin MP. Si sa imi dai si tu codurile de afiliere de la cele 3 forumuri ale tale.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sujata
Gods
Gods
Sujata


Name : Roxie
Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 2656
Kwan Kwan : 16492
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Baia Mare

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 2

Nelămuririle mele Empty
PostSubject: Re: Nelămuririle mele   Nelămuririle mele Icon_minitimeFri Jun 19, 2015 6:45 pm

am sa ti le dau mai tarziu dupa ce intru pe laptop
Back to top Go down
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sponsored content





Nelămuririle mele Empty
PostSubject: Re: Nelămuririle mele   Nelămuririle mele Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nelămuririle mele
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Arhiva-
Jump to: