Planeta Utopia

Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil

HomePortalFAQSearchMemberlistRegisterLog in

Share | 

Discursul

Go down 
AuthorMessage
Sanara
Admin
Admin

Sex : Male
Varsta : 32
Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

PostSubject: Discursul    Sun Jun 21, 2015 9:54 am

Ma aflam in piata Centrala pe scena unde urma sa tin un discurs: Eram imbracata cu o rochie de bal roz si o coafura in stilul ca in poza dar culoarea parului saten-castaniu mi-o pastrasem:
http://theacademy.invisionzone.com/uploads/gallery/album_190/gallery_1705_190_19460.jpg
Purtam la gat un colier de inimioare din rubine roz, asemanator cu alprnteseiTory dintr-un film de animatie.
-Salutare Fairytopia! Eu printesa Sanara v-am adunat aici pe toti pentru a va anunta schimbarile prin care va trece regatul in urmatoarea perioada.
In orimul rand vom imbunatati sistemul de irigatii al regatului. in al2-lea rand vom puneaccentul pe ajutoarele sociale ale celor din mediul rural indiferent ca sunt zane, elfi, sau alt specii. In al 3-lea rand, consider ca spiridusii ce traiesc in orase populate si de alte specii si deci orase uriase pentru ei, sunt cei mai defavorizati. Asa ca propun ca acesti spiridusi sa beneficieze neconditonat de ajutorul celorlalti. Gata cu taxarea spiridusilor pentru micile servicii care le sunt acordate.
In ultimul rand doresc sa anunt ca incepand de luna viitoare vom inaugura ce-a de-a 10-a centrala solara din Fairytopia si Fairytopia Metropolis va trece la un regim al curentului electric bazat pe energie solara 100%. Declar cu aceasta ocazie ca incepand de luna viitoare Fairytopia Metropolis va fi primul oras eliberat de povara facturilor. Eu Sanara, printesa Fairytopiei va asigur de tot sprijinul meu si de faptul ca ma dedic progresului si dezvoltarii acestui Regat.

Back to top Go down
View user profile http://fairy.forumgratuit.ro

Discursul
Back to top 
Page 1 of 1