Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in

 

 Noi cunostinte...

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 6:52 pm

- Nu mai conteaza, vom face cum vrei tu, murmura el.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 6:55 pm

Am dat din cap afirmativ, stiind ca era cel mai bine. Insa bratele mele au ramas in jurul lui.
- Okay, am spus, ochii mei inca uitandu-se adanc in ai lui.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 6:56 pm

Ii zambeste triste lasandu-si capul pe umarul ei.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 6:59 pm

Am observat tristetea din zambetul lui, insa nu o puteam intelege. L-am lasat sa isi sprijine capul de umarul meu si i-am sarutat incet parul, ramanand aproape de trupul sau rece.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 7:02 pm

O tine in bratele sale puternice fara sa mai zica nimic.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 7:18 pm

Bratele mele s-au ridicat pana in jurul gatului sau, dupa care i-am sarutat din nou parul moale. Fusese o experienta placuta, dar atat.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 7:23 pm

O priveste cu coada ochiului, dar nu face nicio miscare.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 7:26 pm

M-am dezlipit de el, i-am sarutat obrazul, dupa care m-am rupt din imbratisare si am inceput sa ies incet din apa, goala cum eram. Asta fusese tot. O nebunie de moment.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 8:31 pm

O priveste de acolo de unde era, fara sa schiteze niciun gest.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 8:33 pm

Nu stiu cum, dar parca nici nu imi pasa ca eram total goala si ca el ma privea asa. Am iesit pe pamantul rece si mi-am trecut o mana prin par, fara sa ma intorc spre el. Mi-am luat blugii si am inceput sa ma imbrac.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 8:37 pm

Iese si el din alta, silueta sa alba conturandu-se clar in intunericul noptii. Incepu sa se imbraca in slow motion.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 8:39 pm

Doar ce imi pusesem pantalonii, cand a iesit si el. M-am uitat fix, pentru prima data realizand cat de bine arata. Am inghitit in sec, dupa care mi-am coborat ochii in pamant, ca sa nu creada ca ma holbez. Am luat tricoul de jos si am inceput sa mi-l pun.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 8:46 pm

Tricoul se uda lipindu-se de trupul sau musculos, lasandu-l practic la vedere.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 8:49 pm

Mi-am pus tricoul negru inapoi, dar ochii mi-au fugit iar la trupul lui Harry. Dumnezeule, era atat de sexy... Si chiar o facusem cu el doar cu cateva minute inainte. Mi-am luat si cizmele de pe pamant, incercand sa para ca nu ma holbez, si chiar ca nu sunt impresionata.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 8:50 pm

Incepu sa-si incalte adidasii ciufulindu-si apoi parul ud.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 8:57 pm

Am tras aer in piept si m-am postat in fata lui, incrucisandu-mi bratele.
- Vrei sa incetezi? am zis dintr-o data. Toata chestia asta de 'Oh, sunt atat de frumos. Oh, sunt atat de sexy! Pot sa am orice fata vreau, pot sa le dau pe spate doar cu ochii mei ciocolatii si parul ravasit!'.
Nu stiu de unde a venit izbucnirea. Poate eram doar suparate pe mine ca ma daruisem lui cu cateva minute inainte.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 9:00 pm

Clipeste des privind-o surprins.
- Dar nu faceam...nimic. Doar ma imbracam.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 9:04 pm

Ochii mei au coborat pentru un timp la pieptul lui puternic care se vedea prin tricoul ud, dupa care m-am uitat din nou la chipul lui. Dintr-o data, m-am simtit prost pentru reactia pe care o avusesem, caci toate astea erau doar in mintea mea. Eram eu prea fermecata de el, si el o stia acum. Insa din nou, nu aveam sa ne intalnim din nou vreodata. Atunci, fara sa zic nimic, m-am intors si mi-am luat ghetele de pe nisipul tare.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 9:06 pm

- Imi pare rau daca ti s-a parut c-am avut... o atitudine gresita, isi duse mana dupa cap.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 9:10 pm

Am oftat, complet rusinata acum. O dadusem in bara, zisesem ceva gresit si ma facusem de ras. Super...
- Lasa..., a fost tot ce am zis, trecandu-mi o mana prin par.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 9:13 pm

- Chiar par genul asta de tip? o intreba avand o expresie destul de socata.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 9:17 pm

Am oftat din nou si m-am intors catre el.
- Uite..., am inceput. Avand in vedere ca acum tu vei disparea, si eu voi disparea, si nu vom reaparea vreodata unul in prezenta celuilalt, o sa iti spun. Nu, nu pari genul asta de tip. Esti de fapt natural, si charisma ta e innascuta. Dar pari asa in capul meu, pentru ca intr-un fel, nici eu nu stiu cum, m-ai vrajit cu vorbele tale, si saruturile si atingerile... Multumit?
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 9:19 pm

Clipi des, neasteptandu-se la aceea marturisire.
- Multumesc, cred...dar daca te-am vrajit, de ce pleci?
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 9:26 pm

Am oftat, uitandu-ma la el.
- Pentru ca asa trebuie, am raspuns sec. Tocmai de-asta, pentru ca m-ai vrajit. Si pentru ca ti-am marturisit-o, am adaugat cu un mic zambet.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 9:27 pm

- M-as putea preface...ca n-am auzit, murmura ganditor.
Back to top Go down
Sponsored content





Noi cunostinte... - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Noi cunostinte...   Noi cunostinte... - Page 7 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Noi cunostinte...
Back to top 
Page 7 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Ținutul tinereții vesnice :: Pestera Magica-
Jump to: