Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in

 

 Sweet like venom

Go down 
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



Sweet like venom  Empty
PostSubject: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeWed Feb 20, 2013 7:25 pm

- Did you missed me ? rase ea, privindu-l extrem de amuzata cum e lipit de copac cu niste sarme pline de verbina care nu-l lasau sa se miste.
- Yeah, sure, a lot, marai Klaus, ochii sai sclipind acum rosii, dar nu putu sa se elibereze.
- I knew it ! rase ea din nou, de data asta nebuneste, aruncand cu un cutit in el, nimerindu-l in umar.

Klaus: [Only admins are allowed to see this link]
Katharina: [Only admins are allowed to see this link]
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeWed Feb 20, 2013 7:57 pm

Ajung si eu la Apa Sambetei ca sa iau apa pentru o potiune de magie neagra. Matusile mele faceau si magie neagra ce-i drpet destul de rar. Il vad pe Klaus lipit de copac cu sarme pline de verbina.
-Hm, se pare ca cel mai puternic vampir a ramas neajutorat, nu? Ei bine as putea sa te elibeez destul de reede. Cine te-a legat? Presupun ca nu era vampir caci niciun vampir nu poate atinge verbina. Iar Katherine nu poate sa te dezlege fiindca e si ea vampir si cum ar pune mana cum ar fi otravita. Dar ce bine ca pentru mine nu e oravitoare. Spun eu ducandu-ma in spatele lui Klaus.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeWed Feb 20, 2013 8:07 pm

- Pleaca, desteapto, ii zice Klaus rece Sanarei, privind-o urat. Chiar nu vezi ca cea care m-a legat e chiar in fata mea, sau esti chioara? isi dadu ochii peste cap.
Pe Katharina o bufni rasul, ducandu-si o mana peste gura cand vazu ca o zana voia sa il ajute pe Klaus. Cea mai amuzanta imagine posibila.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeWed Feb 20, 2013 8:29 pm

-Deci ea te-a legat. Nu o credeam in stare sa faca asa ceva. Si de ce sa nu te ajut?
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeWed Feb 20, 2013 9:35 pm

- Nu stii? rase ea.
- De ce sa n-o crezi in stare? Doar e Katharina, nu Katherine, nici n-o cunosti ! isi dadu el ochii peste cap.
- A omorat o gramada de zane, scumpo, dupa ce le-a chinuit zile intregi ! zambi ea acru, stramband din buze.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeWed Feb 20, 2013 10:04 pm

-Suze, gresala mea. Dar nu o vi lasa sa iti faca rau. Stiu ca focul me magic nu afecteaza vampirii asa ca imi pot folosi puerea in voie. Ii spun lui Klaus prin telepatie dupa care fug Apoi la un moment dat imi lansez focul magic spre Klaus. Un val de foc il izbi din plin in piept, iar verbina arsese.
-Acum cred ca e poti elibera singur. Nu mai exista plante otravitoare pe sarma. Ii spun telepatic. Apoi zbor dand bir cu fugitii.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeWed Feb 20, 2013 11:17 pm

Katharina incepu sa rada puternic, vazand cum zana o luase la fuga.
- Ma mir ca n-ai omorat-o si pe ea, scumpule, zice ea acra, venind langa el, jucandu-se cu degetul pe obrazul lui insangerat. Era deomcadata prea ranit ca sa se poata misca.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeThu Feb 21, 2013 4:11 pm

Fugise destul de departe de acel loc, convinsa ca facusem o fapta buna.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeThu Feb 21, 2013 4:59 pm

Klaus o privi cu ura, respirand greu si ea deodata ii musca buza si il lovi tare cu capul de pom , facandu-l sa lesine.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeThu Feb 21, 2013 8:45 pm

Fugisem intr-o padure insa in acel loc din padure fusesem incercuita de foc fara sa imi dau seama. Si era un foc sacru pe care eu nu il puteam controla.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeThu Feb 21, 2013 10:41 pm

Il prinse de haina si incepu sa-l tarasca dupa ea.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeThu Feb 21, 2013 11:24 pm

Eram blocata in incendiu.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeThu Feb 21, 2013 11:35 pm

Klaus ramase inconstient, deci nu se putu opune.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeFri Feb 22, 2013 12:39 pm

Incerc sa imi contactez telepatic matusile.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitimeFri Feb 22, 2013 1:20 pm

Trecu pe langa Sanara, dar nu o baga in seama.
Back to top Go down
Sponsored content





Sweet like venom  Empty
PostSubject: Re: Sweet like venom    Sweet like venom  Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sweet like venom
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» My sweet puppets ; my sweet escape
» My sweet, sweet angel
» Take your sweet sweet time
» Sweet about me... nothing sweet about me !! :-"
» My sweet room ^^

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Ținutul tinereții vesnice :: Apele interzise :: Apa Sambetei-
Jump to: