Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Sanara
Like a butterfly, deep in the sky! EmptyLike a butterfly, deep in the sky! I_back_catgLike a butterfly, deep in the sky! Empty 
Madalina
Like a butterfly, deep in the sky! EmptyLike a butterfly, deep in the sky! I_back_catgLike a butterfly, deep in the sky! Empty 
Saphire Helena
Like a butterfly, deep in the sky! EmptyLike a butterfly, deep in the sky! I_back_catgLike a butterfly, deep in the sky! Empty 
Sujata
Like a butterfly, deep in the sky! EmptyLike a butterfly, deep in the sky! I_back_catgLike a butterfly, deep in the sky! Empty 
Paula Muscko
Like a butterfly, deep in the sky! EmptyLike a butterfly, deep in the sky! I_back_catgLike a butterfly, deep in the sky! Empty 
Latest topics
» o excursie in dreamtopia
Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 2:07 am by Sanara

» Princess of dreams (continuare)
Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 1:19 am by Sanara

» Propuneri
Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 1:15 am by Sanara

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 1:12 am by Sanara

» condica de prezenta
Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeMon Apr 22, 2024 9:57 pm by Saphire Helena

» Berbec
Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Rac
Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:46 pm by Pamella


 

 Like a butterfly, deep in the sky!

Go down 
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeSun Sep 23, 2012 6:57 pm

Era desculta, imbracata intr-o rochie vaporoasa, invartindu-se printre fluturii care parca dansau in jurul ei de parca ea ar fi fost una dintre ei. Klaus statea deoparte multumindu-se prin a o admira in tacere, cu un zambet vag pe buzele palide.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeMon Sep 24, 2012 5:44 pm

Unul din fluturi cu aripi galbene se asezase pe nasul ei iar altul cu aripi rosii se asezase pe degetul ei.


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeMon Sep 24, 2012 5:46 pm

Rose surade jucaus ramanand nemiscata ca fluturii sa nu-si ia zborul.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeTue Sep 25, 2012 1:17 am

Imi placea sa stau asa pe Rose.


[Only admins are allowed to see this image]


Last edited by Sanara on Wed Sep 26, 2012 10:23 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeTue Sep 25, 2012 2:27 pm

Klaus surade cand o vede, dar nu zice nimic.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeWed Sep 26, 2012 10:24 pm

Josephine:

-Salut, Rose! Ce parere ai? O intreb eu referindu-ma la mine.


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeWed Sep 26, 2012 10:28 pm

- Huh? intreba uimita cand unul din "fluturi" vorbi.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeFri Sep 28, 2012 7:59 am

-Rose, eu sunt Josephine. Matusa lui Sanara. Doar m-am micsorat si deja nu ma mai cunosti?


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeFri Sep 28, 2012 4:39 pm

- A, ma scuzati, spune ducandu-si o mana dupa cap. Ce mai faceti?
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeSun Sep 30, 2012 11:17 am

-Destul de bine. Sunt aici la lucru si ma lupt sa culeg mai mult nectar decat fluturii. Totusi nu putem sa gonim fluturii sau sa ii ucidem. Chestia e ca vara asta pe campul asta au iesit mult mai multi ca verile trecute iar productia de Vitalis o sa fie mai mica daca nu ne grabim sa le-o luam inainte. Totusi le lasam si lor cate putin pe fundul florilor. Dar sunt destul de obosita am lucrat si asta noapte.


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeSun Sep 30, 2012 1:27 pm

Rose zambi finut cand o auzi.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeThu Oct 04, 2012 9:56 am

Uite acum regina ne-a dat ordine ca luna asta sa lucram o saptamana in ture de cate 16 ore si o saptamana in ture de cate 20 de ore. Apoi de luna urmatoare se va reduce treptat numarul de ore pana ajunge la normal adica la ture de cate 8 ore. Si asta se va ajunge cam de azi in 2 luni.
Iar paznicilor pentru eficienta le-a scurtat tura. Astfel paznicii cu contract de munca au ture de cate 4 ore, iar ce ramane liber, e completat de zani care studiaza la scoala de paznici. Fireste sunt neplatiti pentru ca sunt in practica sau in perioada de proba.


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitimeMon Oct 29, 2012 8:21 pm

Nu comenta nimic, doar asculta.
Back to top Go down
Sponsored content





Like a butterfly, deep in the sky! Empty
PostSubject: Re: Like a butterfly, deep in the sky!   Like a butterfly, deep in the sky! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Like a butterfly, deep in the sky!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Butterfly
» In the Deep

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Ținutul tinereții vesnice :: Câmpia Fermecătoare :: Campia Primaverii :: Crangul cu fluturi-
Jump to: