Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
Camera 371. EmptyCamera 371. I_back_catgCamera 371. Empty 
Sanara
Camera 371. EmptyCamera 371. I_back_catgCamera 371. Empty 
Sujata
Camera 371. EmptyCamera 371. I_back_catgCamera 371. Empty 
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Camera 371. Icon_minitimeToday at 4:02 pm by Sanara

» Misiuni
Camera 371. Icon_minitimeToday at 3:56 pm by Sanara

» condica de prezenta
Camera 371. Icon_minitimeToday at 3:54 pm by Sanara

» Schimbare nick
Camera 371. Icon_minitimeYesterday at 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
Camera 371. Icon_minitimeYesterday at 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
Camera 371. Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
Camera 371. Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
Camera 371. Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Camera 371. Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 Camera 371.

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeSun Mar 08, 2015 6:56 pm

Dupa ce Kirin lasase si el o punga de bani, semn al platii pentru consumatia lui si a fratelui sau, îi oferi bratul sau lui Ari si impreuna mersera spre camera 371. Dupa cateva minute, ajunsera la camera respectiva si el descuie usa. Intra inauntru si aprinse lumina. Camera era mobilata in stil Empire şi consta în piese masive cu linii rafinate, un pat încadrat de două tăblii, două noptiere, un şifonier placat cu oglindă şi o oglindă de toaletă cu dulăpioare încorporate şi un săcunel. Husa patului, pe fond bleumarin, cu imprimeuri moderne, înviora atmosfera sobră instaurată prin mobilierul stil. Obiectele decorative erau presărate cu discreţie, unele devenind astfel ad-hoc : vaze din loc în loc, aplice în formă de sfeşnice, sticle de parfum.
Ramase surprins de rafinamentul camerei si de faptul ca avea un singur pat, dar nu trada nicio emotie si spuse:
"Te rog, intra."


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 1:45 pm

Ea intra in camera, cercetand-o cu privirea. Trebuia sa recunoasca: se simtea frustrata intr-un fel ca era acolo cu un barbat ce abia-l cunoscuse, insa imprevizibilul situatiei îi adusese pe-amandoi in acea "incurcatura".
Se duse stangace spre patul imens din camera si se aseza jos, fara sa mai astepte vreo invitatie.
"E doar un singur pat in camera. pesemne ca au gandit-o drept camera matrimoniala sau camera cu pat dublu." remarca ea.
Isi scoase incaltarile din picioare, caci o dureau labele de cat de mult statuse incaltata.
"Imi cer iertare." se scuza ea pentru gestul ei. "Daca mai stateam mult incaltata, simteam ca innebunesc." ofta ea indelung.


Camera 371. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 1:52 pm

El chicoti. Felul ei stangaci de a se purta in prezenta unui barbat, il amuza oarecum, insa i se parea ca taman acest lucru o facea mai atragatoare. Parea un fel de copil mai mare, caruia-i lipsea o persoana mult mai matura, care sa-l protejeze.
"Stai linistita. Simte-te comod si in largul tau." spuse el. "O vraja in plus, prin care eu sa fac rost de un fotoliu ce se deschide, nu-i mare lucru pentru un vrajitor ca mine." zise el, zambindu-i si facand vraja de aparitie a unui fotoliu in acea camera.


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 1:55 pm

'E vrajitor?' se intreba ea in gand. 'Oare el sa fie cel despre care mi-a vorbit globul Selenei?' isi continua ea gandul. 'Hei! Ari Tao! Revino-ti!' clatina ea discret din cap ca sa-si alunge eventuale alte ganduri.
"Mi-ar prinde bine putina muzica." se trezi ea zicand de-odata.


Camera 371. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 2:30 pm

"Daca doresti, cant eu la pianina ceva." spuse el, facand sa apara in camera o pianina, la care el incepu sa cante o serie de melodii pe care le stia de mic.
Melodiile: Fara partea vorbita.
Melodii


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 2:35 pm

Il asculta ca vrajita. Nici nu putea urmari mainile lui pe clapele pianului. Cand el termina de cantat ea spuse:
"Foarte frumos. Te si invioreaza, te si relaxeaza in acelasi timp." remarca ea.
Ea se intinse pe pat, ca sa-si odihneasca trupul si inchise putin ochii ca sa-i relaxeze, insa adormi, caci oboseala acumulata in acea zi plina de evenimente isi spuse cuvantul.


Camera 371. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 2:53 pm

"Multumesc." raspunse el. Vazand ca nu mai primeste niciun alt raspuns se uita spre pat. Ea adormise.
Facu pianina sa dispara si se duse incet spre marginea patului. O lua in bratele sale din acea pozitie incomoda si o puse in pat, ca sa se intinda mai bine si sa doarma nechinuit. Îi dadu intr-o parte o suvita de par, care-i cazuse pe fata si-i privi chipul adormit. Parea un copil ce doarme linistit. Zambi. O inveli cu o patura subtire si se duse spre fotoliul sau, asezandu-se in el. Inchise ochii.


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 4:21 pm

Nu stia cata vreme trecuse, insa Ari deschise ochii. Era inca noapte sau era intuneric de la ploaie? Nu stia. Se uita prin camera si observa ca tanarul adormise in fotoliu. Era imbracata inca in hainele de la restaurantul hanului. Se dadu jos din pat si facu o vraja prin care ea sa fie imbracata intr-o rochie lunga alba, tip camasa de noapte, cu bretele. Observa ca acea camera are balcon. Lua patura de pe patul sau si il inveli pe el. Intinse mana, vrand sa-i aranjeze o suvita rebela de par, dar nu ceda impulsului de a o face. Isi retrase mana si deschise usa, iesind pe balcon. Se duse spre partea dreapta a balconului si inspira adanc in piept aerul ploii.
Nu mai ploua rapait, insa ciuruitul apei de pe un burlan aflat in apropierea balconului, îi dadea impresia ca aude o cascada.
Un vanticel placut îi rasfira parul lung pe care ea si-l lasase liber pe spate. Deodata, o durere surda o taie in dreptul umarului stang, exact umarul pe care avea ea cercul. Se sprijini de zidul hanului, inghemuindu-se. Durerea se intensifica, insa ea stranse din dinti, caci nu vroia sa tipe si sa-l trezeasca pe el din somn. Isi duse mana dreapta pe umarul stang. Ardea efectiv. Nu mai simtise o astfel de durere pana aunci. Era prima data cand i se intampla asta.


Camera 371. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 4:38 pm

Kirin se trezi brusc. Isi duse mana la tampla. Asudase. Avusese un cosmar: se facea ca o voce-i spunea < Du-te la ea! Are nevoie de ajutor! >
Isi sterse tampla si se uita prin camera. Patul era gol.
'Oare unde e?' se intreba el in gand. Privirea i se indrepta spre balconul camerei. Usa era deschisa. Vazu ca este invelit, deci ea era pe balcon. Dadu patura de-oparte si se duse spre balcon. Iesi in balcon si inspira si el aerul acela revigorant. Se uita in jurul lui si o zari: ghemuita intr-un colt, tremurand toata. Din doi pasi el fu langa ea.
"Ari... Ce s-a intamplat? Ce-ai patit?" o intreba el ingrijorat.  


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 4:41 pm

"N-am vrut... sa te trezesc..." spuse ea intretaiat. "Te rog... Cauta niste gheata... E singura sansa ca durerea mea sa dispara..." vorbi ea.


Camera 371. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 4:43 pm

Gheata? Durere? Despre ce vorbea ea oare?
"Te rog..." spuse el. "Lasa-ma sa vad... Lasa-ma sa te ajut, Ari!" spuse el cu voce blanda. Ura sa vada o femeie cum sufera.


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 4:46 pm

Durerea incepea sa devina din ce in ce mai insuportabila... La auzul vocii lui blande si ingrijorate, ea ceda impulsului. Oricum, nu mai gandea limpede in acele momente. Isi dadu mana jos de pe umar, lasand sa i se vada cercul acela de marimea unui ou de gaina. Parea rosu, incandescent. O ardea de vie la propriu si la figurat.
"Gheata... ma ajuta..." spuse ea intretaiat.


Camera 371. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 4:55 pm

Pentru cateva clipe el incremeni. Ea avea pe unul din umerii sai cercul acela din viziunile lui! Parea imposibil, ireal, insa era mai real ca niciodata. Iar cercul acela era si incandescent pe de-asupra! Iar ea suferea!
'Gheata!' gandi el.
Reactiona la impuls: isi lipi buzele de acel semn incandescent de pe umarul ei, sarutandu-l si insufland gheata peste el. Se comporta ca si cand ar fi facut respiratie gura la gura cuiva ramas fara aer.


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 5:03 pm

Cand îi simti buzele pe umar, ea avu un frison. Isi intoarse capul ca sa vada ce facea el de-i saruta ei umarul si observa: el insufla gheata peste acel cerc incandescent.
'Stai!' isi zise ea. 'Are puterea ghetii? E un vrajitor cu puterea ghetii in sangele lui? Un vrajitor de gheata?!' isi continua ea gandul, facand niste ochi mari. 'Se pare ca pana la urma globul a avut dreptate!' mai gandi ea.
Nici daca s-ar fi bagat intr-o calota glaciara nu ar fi simtit atat de multa racoare si binecuvantare asa cum simtea in acele clipe. Cat bine putea sa-i faca acea respiratie a lui insuflata ei direct peste "rana"...
"Kirin..." incepu ea. "Multumesc. Nu mai ma doare..."


Camera 371. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 5:26 pm

El o auzi ca prin vis, insa nu se desprinse din sarutul acela, ci mai zabovi putin. Isi ridica buzele de pe umar si observa ca cercul nu mai era incandescent. Se aseza langa ea si o lua instinctiv in bratele sale, ca si cand ar fi vrut s-o protejeze.
"Cine ti-a facut asta, Su?" o intreba el.


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 6:11 pm

"Eu." raspunse ea simplu. "Am vrut sa o salvez pe sora mea mai mica. Fac parte dintr-o familie cu indelungate traditii imperiale." incepu ea. Isi rezema capul pe pieptul lui. I se parea un gest foarte firesc. "Nu mi-am dorit niciodata titluri de printesa mostenitoare ori alte titluri. Imi placeau cartile mele pe care le citeam si cantatul la harpa, care ma relaxa. Sora mea mai mica a facut anumite prostii si un vrajitor a vrut sa-i arunce ei vraja ce-o port eu. Am luat vina ei asupra mea si l-am rugat pe acel vrajitor sa-mi puna mie "stigmatul" si asa s-a si intamplat." povesti ea.


Camera 371. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeTue Mar 10, 2015 12:11 pm

Isi trecu bratul drept pe sub spatele ei si o stranse usor de celalalt umar, apropiindu-i trupul mai mult de al lui. I se parea atat de firec ceea ce face... Se uita in jos spre ea si-i observa desenul in forma de floare pe celalalt umar. Avu un nou soc, dar nu lasa sa se "vada" asta prin nimic.
'Tu... Tu esti cea pe care o caut!' isi zise el in gand.
"De ce ai facut un gest asa de nebunesc, Su? Acum e mai bine ca suferi tu si nu sora ta?" intreba el.
'Cat de egoist suna intrebarea mea!' isi zise el.


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeTue Mar 10, 2015 12:14 pm

"Nu pot spune ca e bine, insa am luat vraja asupra mea ca un fel de penitenta. Penitenta pentru toate neatentiile mele din trecut, pentru toate boacanele care le-am facut." spuse ea. "Nu pretind ca as fii o sfanta. Am facut si eu destule de-a lungul vremii." ofta ea. "Am acceptat vraja cu o oarecare bucurie, caci putea sa ma potoleasca intr-un fel sau altul." adauga ea.


Camera 371. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeTue Mar 10, 2015 12:17 pm

"Dar... oricate rele sau boacane ai fi facut, nu cred ca trebuia sa accepti o penitenta ca asta." zise el. "Mi se pare prea crud! Insa, presupun ca vraja se poate rupe, nu-i asa?" o intreba el.


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeTue Mar 10, 2015 12:26 pm

Cand auzi intrebarea lui, ea reveni brusc cu picioarele pe pamant. Se ridica in picioare si zise scurt:
"Da, se poate rupe... dar numai cu o conditie nasoala, greu de implinit. E... o prostie!" incepu ea sa planga si fugi in camera. Se aseza pe pat, acoperindu-si fata cu palmele si plangand in hohote.


Camera 371. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeTue Mar 10, 2015 12:41 pm

"Ei, poftim! Tu si gura asta mare a ta!" isi zise el pe balcon, vorbind cu ploaia. "Uite ce-ai facut!"
Ofta indelung si apoi intra in camera. Inchise usa de la balcon si se duse spre ea. Ingenunchie in fata ei si îi indeparta mainile de pe fata. Sterse lacrimile ei cu ajutorul unei batiste si apoi spuse:
"Imi pare rau. Te rog sa ma ierti. Am fost egoist sa intreb una ca asta. Ma ierti?" facu el o mutra de catelus cu ochii mari si tristi.


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeTue Mar 10, 2015 12:44 pm

Vazand acea fata a lui, inima ei se inmuie. Nu stia de ce sau cum, insa Kirin incepuse sa-i patrunda adanc in suflet. Isi intinse timida o mana spre fata lui si cu palma-i mangaie obrazul incet.
"Da. Te iert, Eli. E in regula." spuse ea, privindu-l in ochi.


Camera 371. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeTue Mar 10, 2015 1:48 pm

Cand îi simti mana delicata pe obrazul lui, isi duse o mana de-a lui peste acea palma delicata. O stranse usor si o duse la buzele sale. Îi saruta palma si o privi in ochi. I se paru ca intre ei doi cuvintele ar fi fost de prisos, in acele momente, asa ca el o lua in brate si o lungi pe pat. O simti ca incepe sa tremure putin.
"Ai incredere in mine. N-as face nimic rau, nimic care sa te faca sa te simti jicnita sau stingherita, dar te doresc." spuse el, privind-o in ochi.


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeTue Mar 10, 2015 1:51 pm

Îi sustinu privirea, mangaindu-i chipul.
"Si eu te doresc." spuse ea aproape soptit.


Camera 371. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitimeTue Mar 10, 2015 2:00 pm

Mainile lui îi mangaiara chipul si se apleca spre a o saruta din nou, apoi hainele incepura sa cada una cate una. Incepu sa sarute fiecare centimetru al pielii ei vrând să şi-l întipărească într-o cutiuţă tainică a minţii sale. Isi simtea trupul vibrand ca un vulcan nepotolit si nu mai putea amana mult momentul culminant, asa ca se potrivi cu atentie, ca sa nu o disconforteze si isi incepu miscarea lina, pe o muzica stiuta numai de el. Curand, el dadu de un val de impotrivire. Deschise ochii privind-o.
"Eu..." incepu el sa spuna ceva.


Camera 371. 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Sponsored content





Camera 371. Empty
PostSubject: Re: Camera 371.   Camera 371. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Camera 371.
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia :: Meadow :: Azura's Cottage :: Camere-
Jump to: