Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Princess of dreams (continuare)

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Princess of dreams (continuare)    Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 07, 2023 9:17 pm

Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Medium

Princess Kuu||Licornocentaur|| Deity of dreams.

Ne trebuiesc cam 100 kg de aluminiu, 100 kg de anti aluminiu, 50 kg desiliciu,50 kg de anti-siliciu si 25 kg de grafen si 25 kg de anti-grafen. Si ne mai trebuiesc 2 echipe de ingineri proiectanti si 2 echipe de ingineri executanti si 2 echipe de ingineri electricieni. Lucrarea ar fi gata in cateva luni.


Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Saphire Helena
Immortal
Immortal
Saphire Helena


Mesaje Mesaje : 7
Kwan Kwan : 7
Varsta Varsta : 23
Localizare Localizare : Crystal Valley

Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Princess of dreams (continuare)    Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 22, 2023 8:32 am

Eram de destul in dubii si aveam nevoie urgenta de materiale. "Bine, fie, dar de unde vom face rost de materiale. Trebuoe sa vi pe planeta mea ca sa incepem lucrarile si sa mergem dupa materiale"Si acum asteptam aprobarea ei ca sa ma trezesc, sa oes din astral ca sa ne vedem fizic fata in fata.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Princess of dreams (continuare)    Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 1:19 am

Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Medium

Princess Kuu||Licornocentaur|| Deity of dreams.


-De fapt iti voi trimite tie locatiile de unde sa faci rost de materiale iar eu trebuie sa ma ocupde materialele de pe partea mea a aparatului. Iar ceea ce le va lega, le va construi niste roboti care vor fi trimisi de mine.


Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Saphire Helena
Immortal
Immortal
Saphire Helena


Mesaje Mesaje : 7
Kwan Kwan : 7
Varsta Varsta : 23
Localizare Localizare : Crystal Valley

Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Princess of dreams (continuare)    Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm

-Cred ca ma vei I soții în aceasta calatorie. Mai ales ca eu am nevoie de ajutorul și de priceperea ta. Nu voiam sa ma lase pe mine sa fac acele lucruri de una singura. Ma gandeam ca oricând puteam fi atacata sau cine sti ce. Mai ales ca astral ul era precum lumea fizica, iar ce se intampla in astral, se intampla si in lumea fizica.
Back to top Go down
Sponsored content





Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Princess of dreams (continuare)    Princess of dreams (continuare)  - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Princess of dreams (continuare)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Continuare
» AN ANDROID GIRL AT UNIVERSITY (CONTINUARE)
» In your dreams
» Asian Dreams
» Sweet dreams are made of these

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Other Fantasy RPG-
Jump to: