Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 In Cautarea Testamentului Pierdut

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
AuthorMessage
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 5:10 pm

Avand coordonatele introduse in panoul de bord de catre Sanara, KiTT incepu sa zboare, ca sa ajunga cat mai repede la destinatie.
Se opri la intrarea in Tinutul din Lunca.
"Mai departe nu pot merge." anunta KiTT.
"Atunci... să coborâm." zise Ari.
Ea fu prima care se dădu jos din maşină. In fata ei se intindea un vast tinut impadurit. Parea o padure tainica. Batrana si tanara in acelasi timp, insa plina de mistere si de necunoscut.
"Aici incepe aventura noastra!" spuse ea.

Tinutul:
In Cautarea Testamentului Pierdut Ffxiii2timetraveltrailerheader


In Cautarea Testamentului Pierdut 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 5:32 pm

-Copacii sunt prea desi masina nu va putea sa meara intradevar. Si da aici incepe aventura noastra. -Padurea asta e foarte batrana Exista de dinainte de a exista Fairytopia. Unii spun ca are 10 000 de ani altii spun ca ar avea 14 000 altii ca 20 000 sau chiar 30 000 ani. Recent a fost taiat un copac uscat gros, si cand au numarat inelele avea 7000. Deci 7000 de ani. insa mult mai grsi sunt in cnetrul padurii. Si in centrul apadurii se afla un copac supranumit Regele Padurii. Se spune ca exista de dinante de a exista padurea, si ca ar avea peste 50 000 ani sau 100 000 ani si ca ar fi un copac vesnic. Care nu se usuca niciodata.


In Cautarea Testamentului Pierdut Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 5:41 pm

"Sa inaintam cu precautie marita." propuse Rishi. "Nu stiu de ce, dar mie nu-mi miroase a ceva bine in toata treaba asta." adauga el.




In Cautarea Testamentului Pierdut 293c6j9
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 5:44 pm

"Sunt de acord cu fratele meu." intari Kirin.
El făcu o vrajă prin care toate obiectele ce le aveau ei in portbagajul masinii lor sa se miscoreze si le aseza sistematic si intr-o ordine anume in doua genti ce nu erau mai mari decat acestea:
In Cautarea Testamentului Pierdut Magic-stroller-bag-multi-pocket-boy-large
"Noi caram bagajul." spuse el. "Dragele noastre..." se adresa el Sanarei si lui Ari, "stati aproape de noi. Va rugam." concluziona el.




In Cautarea Testamentului Pierdut 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 6:26 pm

La scurt timp dam de primul nostru obstacol. Pamantul ne inghiti de parca se transformase in nisipuri iscatoare la comanda. In m od ciudat opacii si bolovanii nu se scufundasera. Doar noi. Acum nu veeam nimic insa cand dam sa iesim pamantul se intarise la loc ca si cum nici macar nu se transformase in nisipuri miscatoare vreodata.


In Cautarea Testamentului Pierdut Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 6:51 pm

Deja incepusera ciudateniile. Dupa ce se surpase de-a dreptul pamantul sub ei si cazura in jos, aproape izbindu-se de pamant, Ari spuse:
"Priviti! Suntem in subteran si totusi lumina cade de sus! E frumos aici!"

Aici ajunsesera:
In Cautarea Testamentului Pierdut ClickHandler.ashx?ld=20150320&app=1&c=dogpl.bko.n&s=Dogpile&rc=dogpl.bko.n&dc=&euip=92.84.123.179&pvaid=36a950f5fe164d178d2373262588bb37&dt=Desktop&sid=1830193568.4129072438260.1426867843&vid=1830193568.4129072438260.1425933912.7&fcoi=4&fcop=results-bottom&fct.uid=c5b65a1a397a41ca8db8f669b169c5ca&fpid=2&en=352GU4fR56W6c6Q0XVYDV41xuM2mFGcOGe8i7bjsH8MseSKbiGK7Zw%3d%3d&du=http%3a%2f%2fi.dailymail.co.uk%2fi%2fpix%2f2012%2f03%2f06%2farticle-2110710-120AA0A1000005DC-179_964x720.jpg&ru=http%3a%2f%2fi.dailymail.co.uk%2fi%2fpix%2f2012%2f03%2f06%2farticle-2110710-120AA0A1000005DC-179_964x720


In Cautarea Testamentului Pierdut 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 6:53 pm

"Au!" tipa Rishi cand se izbi de pamant. Dupa ce-si reveni se uita in jurul lui.
"E frumos, intr-adevar, dar cine stie ce pericole ne pandesc de-acum incolo." remarca el.



In Cautarea Testamentului Pierdut 293c6j9
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 6:56 pm

Kirin nu se izbise prea rau. Era ca si cand ar fi anticipat o asemenea posibilitate, asa ca era aproape singurul care nu spuse nimic. Doar privea in jurul sau precaut.


In Cautarea Testamentului Pierdut 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 7:02 pm

Privesc cu atentie in jur dar eram prea ametita sa ma uit in jos. Ma ridic si o iau inainte si apoi cad din nou. Intr-un sant adanc de 1 metru cu niste bare de otel ruginite si acoperite de pamant si vegetatie.
-Auch! Cred ca mi-am scrantit glezna. Spun eu. Incerc sa ma ridic apoi observ ceva acoperit de vegetatie putin mai incolo.
-Cred ca stiu unde am picat. Din cate se pare e un vechi tunel de metrou abandonat. Iar lumina care vine de sus, nu e naturala. E o tehnologie de lumina artificiala, bazata pe niste cristale.


In Cautarea Testamentului Pierdut Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 7:22 pm

De cateva minute, Ari devenise serioasa. Nu mai spunea nimic.
"Rishi!" spuse ea pe un ton autoritar. "Du-te si ia-o pe Sanara de-acolo si lipiti-va de un perete al tunelului." adauga. "ACUM!" urla ea la el.



In Cautarea Testamentului Pierdut 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 7:25 pm

Rishi alerga brusc spre Sanara, o lua in bratele sale protectoare si facu intocmai cum zisese Ari. Abia apuca sa se lipeasca de un perete al gurii aceleia de metrou aparent abandonata, ca vazu doua faruri scanteind si un metrou rapid trecu pe langa ei, la cativa centimetrii departare.

Asa arata "scena":
In Cautarea Testamentului Pierdut Fantasy-train


In Cautarea Testamentului Pierdut 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 7:34 pm

-oau! Se pare ca nu e abandonat complet. Totusi inseamna ca trenul acela abandonat acolo in mijlocl macazului se afla pe o linie secundara. Dar totusi de ce au lasat un tren de metrou in mijlocul macazului?


In Cautarea Testamentului Pierdut Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 7:42 pm

Kirin se apropie de acel tren de metrou lasat in mijlocul macazului si il cerceta indeaproape. Vazu o cheie pe undeva si o rasuci de vreo 11 ori. Trenul isi aprinse luminile si era gata de utilizare.
"Se pare ca cineva vrea sa ne si ajute, nu numai sa ne puna bete in roate." spuse el.



In Cautarea Testamentului Pierdut 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 7:45 pm

Uimita, Ari se duse langa sotul sau.
"Fantastic!" exclama ea.
"Hei! Copii!" îi tachina ea pe Rishi si Sanara. "Avem un nou mijloc de transport!"



In Cautarea Testamentului Pierdut 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeFri Mar 20, 2015 7:52 pm

-Super. Spun eu. Insa apoi imi pun aripile in miscare pentru a ma deplasa in zbor. Piciorul meu stang avea entorsa asa ca evit sa ma pasesc cu el,. Daca era sa pun pe pamant un picior il puneam pe dreptul si de deplasat ma deplasam in zbor.


In Cautarea Testamentului Pierdut Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Mar 21, 2015 3:30 pm

Ari se indrepta agale, pasind cu grija, spre Kirin, sotul sau si se urca in acel metrou. Metroul nu era lung: avea 2 vagonete.
"Si acum incotro?" il intreba ea pe Kirin.




In Cautarea Testamentului Pierdut 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Mar 21, 2015 3:32 pm

"E setata cifra 99 pe panoul de control al metroului. Probabil vom merge 99 de statii, cine stie... Vom mai vedea noi." ridica acesta nedumerit din umeri.


In Cautarea Testamentului Pierdut 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Mar 21, 2015 3:36 pm

In momentul in care Rishi se vazu in interiorul metroului si usile acestuia se inchisera automat, metroul punandu-se in functiune, el se uita spre Sanara cu o fata foarte serioasa si spuse:
"Sanara, te rog, vino langa mine. Fara prea multe intrebari si nedumeriri!"



In Cautarea Testamentului Pierdut 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Mar 21, 2015 5:31 pm

Ma duc langa Rishi si dupa cum imi spusese raman tcuta. Aveam incredere in el.


In Cautarea Testamentului Pierdut Sa110


Last edited by Sanara on Sat Mar 21, 2015 5:49 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Mar 21, 2015 5:48 pm

Rishi o lua pe Sanara bland in bratele sale. O puse pe niste scaune din acel metrou, astfel incat piciorul ei cu entorsa sa stea drept intins pe scaune.
Isi scoase din geanta o trusa medicala. Pregati un pansament mai mare in care puse niste gheata sfaramata. Impaturi acel pansament si il puse pe glezna Sanarei.
Scoase o fasa din trusa lui medicala si-i bandaja cu atentie piciorul cu entorsa, avand grija sa nu stranga prea tare.
Intr-un final, lega bandajul printr-o funda. Isi puse trusa inapoi in geanta, apoi ingenunchie in fata ei si o privi cu ochii in lacrimi.
"Te rog, stai langa mine. Nu pot suporta gandul ca te-as putea pierde. Tu esti singura persoana pentru care eu respir si traiesc. Decat sa te stiu ranita sau ca ti s-a intamplat ceva rau, mai bine omoara-ma acum. Smulge-mi inima din piept, arunc-o, fa ce vrei cu ea, dar nu mai intra in pericole si belele." concluziona el, plangand.



In Cautarea Testamentului Pierdut 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Mar 21, 2015 6:07 pm

-Iubitule, o sa am grija sa nu mai intru n necazuri. Promiti. O sa stau pe langa tine. Eu nu te voi parasi. mi-am propus sa traiesc 3000 de ani sau ma mult. Zanele din specia mea ating aceasta varsta destul de rar. La fel cum un om atinge 100 ani.


In Cautarea Testamentului Pierdut Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Mar 21, 2015 6:44 pm

Rishi o imbratisa din nou pe Sanara. Bland, tandru, cu precautie. Se aseza langa ea pe alte scaune, isi trecu un brat de-al sau peste umerii ei si-i puse capul pe pieptul sau, mangaind-o usor pe brat.
"Sunt convins ca o sa ajungi sa traiesti si 5000 de ani!" îi spuse el.




In Cautarea Testamentului Pierdut 293c6j9
Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Mar 21, 2015 6:45 pm

Vazand scena aceea, Ari se duse langa sotul ei si-i spuse:
"Hai sa-i lasam singuri. Sa mergem in celalalt vagonet."




In Cautarea Testamentului Pierdut 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Kirin
MEMBRU
MEMBRU
Kirin


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 78
Kwan Kwan : 96

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Mar 21, 2015 6:46 pm

Kirin o aproba tacit din cap si amandoi se retrasera in cel de-al doilea vagonet, lasandu-i pe Sanara si pe Rishi singuri.


In Cautarea Testamentului Pierdut 2wqxs21
Spoiler:
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitimeSat Mar 21, 2015 7:21 pm

-Multumesc pentru incurajari. Ii spun eu, imbratisandu-l.


In Cautarea Testamentului Pierdut Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





In Cautarea Testamentului Pierdut Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut Icon_minitime

Back to top Go down
 
In Cautarea Testamentului Pierdut
Back to top 
Page 1 of 24Go to page : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
 Similar topics
-
» In cautarea aventurii
» In cautarea vrajitorului din Oz
» In cautarea trecutului
» În căutarea comorilor
» In cautarea aventurii

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia :: Limanul Zanelor :: Tinutul din Lunca-
Jump to: