Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 EmptySelena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 I_back_catgSelena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty 
Sanara
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 EmptySelena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 I_back_catgSelena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty 
Sujata
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 EmptySelena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 I_back_catgSelena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 Selena's Easter (Special for Easter)

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeFri Apr 24, 2015 11:20 pm

-Bine. Spun eu si il duc in Atena. ne teleportasem in Centrul Atenei.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSat Apr 25, 2015 11:34 am

"Foarte frumos." spuse Kishar. "Sunt la discretia ta, frumoasa mea cu chip de luna. Du-ma unde vrei tu si fa ce vrei tu. Tu detii controlul pentru inceput, apoi o sa te rog sa ma lasi pe mine sa detin controlul." adauga el.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSat Apr 25, 2015 3:19 pm

Ne plimbam intai prin Centrul Atenei, apoi il duc intr-un parc si in acel parc era un turn inalt iar in varf se afla un hotel cu cateva camere iar la receptia hotelului si pe terasa se afla o cofetarie.
Il duc la acel hotel.
-Ce parere ai de acest loc minunat?
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 DiamondTower_(c)Al-Masarat

Receptia hotelului era la parter iar urcarea in varf se facea fie cu liftul fie pe scarile in spirala. Erau in total 10 000 de trepte in spirala. Iar urcusul era posibil sa te ameteasca. Profiand ca eram si eu zeita, incerc sa il pacalesc putin pe Kishar cand observ ca liftul era defect. Ii ating fruntea, blocandu-i pentru cateva minute puterile de zeu.

-Oare cum te vei descurca pe scari dragul meu, Kishar? Apropo tiam luat pt cateva minute puterile de zeu si nici eu nu voi apela la ale mele. Sper ca nu vei ameti. Sai poate vei ameti numai cand iti vi spune ca avem de urcat 10 000 de trepte? Spun eu si chicotesc.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSat Apr 25, 2015 5:56 pm

"Nym." scrasni el printre dinti, uitandu-se la ea. "Nu ti-ai castigat dreptul sa-mi spui Kishar." adauga el, incepand sa urce treptele acelea in spirala.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSat Apr 25, 2015 6:53 pm

-De ce nu? Doar pentru faptul ca ti-am luat puterile acum pentru cateva minute? Si in plus eu nu trebuie sa castig nimic. Sunt zeita, sunt atot-puternica. Regula ta se aplica doar muritorilor. Dar nu vreau sa mai aud de ei. Sunt atata planete fara luna, uite cum e Mercur si Venus. Stiu ca sunt nelocuite dar am si exemplu de planete locuite fara Luna care si-ar merita sa aiba o lumina pe timp de noapte. De ce Terra, tocmai salbaticii aia, au trebuit sa aiba Luna? Si eu sa fiu obligata sa le fac un favor pe care nu il merita acei salbatici? Si taman eu sunt devina si am pe constiinta majoritatea crimeor si ororilor. Toate se petrec cand domnesc eu. Cand domneste fratele me., zeul Soare, sunt mult mai putine infractiuni.
Daca mi-ar permite Zeus printr-o autoizatie sa ma bag in treburile sale, fii sigur ca lumea s-ar schima radical intr-o saptamana. De pedepsit i pedepsesc si eu cum pot si tot nu se invata minte ingratii aia.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSun Apr 26, 2015 11:46 am

Cand Kishar ajunse la o portiune mai neteda, inaintea altui urcus de scari se opri locului si nu mai spuse nimic. O lasa pe Selena sa vorbeasca, sa se descarce, o lasa sa inainteze singura caci observase ca ea nu mai era atenta ca el ramasese pe loc si el se sprijini de un perete si se lasa pe vine, apoi se aseza in fund, ramanand in acel loc, tacut. Nu mai stia ce sa zica sau sa faca in atare situatie.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSun Apr 26, 2015 12:28 pm

Cand vad ca ramasese pe loc, eu eram cam cu 10 etaje mai sus.
Vazandu-l eu ii redau puterile si coor spre el si cand ajung la el ii spun:
-Cred ca eu sunt castigatoarea acestei probe. Sper ca nu te sueri pe mine dar recunosc m-a cam luat valul cu vorbaria si da imi dau seama ca poate despre un subiect care nu prea e potrivit in aceste momente. Ii spun eu.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSun Apr 26, 2015 12:47 pm

El nu spuse nimic. Continua sa ramana tacut. Dar nu tacea pentru ca ar fi fost suparat pe ea sau revoltat in sinea lui, ci analiza cele spuse de ea referitor la Luna.
"Te-ai gandit vreodata si la partea plina a paharului? Daca nu ar fi Luna, nu ar fii maree si oamenii nu ar mai putea pescui, unii avand traiul asigurat numai din ceea ce pescuiesc, si astfel oamenii ar muri? Te-ai gandit vreodata ca daca nu mai e Luna, delfinii vor inceta sa mai faca giumbuslucuri? Te-ai gandit ca daca nu va mai fii Luna, sirenele nu si-ar mai putea gasi drumul spre casa? Tu te gandesti numai la partea rea a muritorilor? La faptul ca le faci un favor nemasurat prin existenta ta?" rupse el in cele din urma tacerea.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0


Last edited by Aveqetura on Sun Apr 26, 2015 1:17 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSun Apr 26, 2015 1:12 pm

-Da, pot spune ca si tu ai intr-un fel dreptate. Spun eu dupa cateva momente de gandire.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSun Apr 26, 2015 1:33 pm

"Te-ai gandit ca Luna nu e un favor pe care tu il faci omenirii, ci o necesitate? Ca fara Luna nu ar mai exista indragostiti, nu ar mai exista cantonete si alte lucruri frumoase? Sunt o multime de lucruri frumoase care se petrec cand e Luna... Atat de frumoase, incat lucruile rele palesc in comparatie cu cele frumoase." mai adauga el. "Da, suntem zei, suntem atot-puternici, dar nu merita sa intervenim in frumusetea Lumii Oamenilor." concluziona el.
Kishar se intrista de-a dreptul.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeSun Apr 26, 2015 6:24 pm

-Aici ai dreptate. Nu prea m-am gandit. Sunt o prostuta. Ii spun eu.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 9:37 pm

Kishar ofta indelung. "Nu-i nimic." spuse el in cele din urma. Se ridica in picioare, insa nu mai avea deloc chef sa ajunga in varful turnului. Incepu sa coboare scarile pe care le urcase. Cobora in tacere, abatut si nu se lasa pana nu iesi la aer.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeTue Apr 28, 2015 11:40 am

-Haide, nu mai fi asa intepat. Uite, cand ajungem la unul dintre etaje intram si luam liftul si mergem cu el sus pe terasa. Vreau sa luam impreuna masa si sa ne simtim bine. Spun eu ca sa il impac.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeTue Apr 28, 2015 6:40 pm

"Nu mai am chef de masa, nu mai am chef de nimic." spuse el. Se indrepta spre o banca din apropiere si se aseza pe ea, picior peste picior. Privea abatut cerul.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeTue Apr 28, 2015 7:14 pm

-Ce te supara dragul meu? M-am purtat eu gresit cumva? Am facut eu ceva ce te-a intristat?


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeTue Apr 28, 2015 9:56 pm

"Nu, Selena." raspunse Kishar intr-un final. "Ma gandeam la conditia noastra de zei atot-puternici... Daca vrem, cu puterea noastra putem strivi un om ca pe un gandac." adauga el oftand. "Credem ca ni se cuvine totul, insa Lumea Oamenilor are si avantajele ei..." ,mai spuse el.
Kishar se ridica de pe banca si o prinse pe Selena de mijloc, disparand cu ea cu tot si aparand undeva deasupra Cascadei Niagara din Lumea Oamenilor, care era luminata feeric pe timp de noapte.
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 500699
"Iata unul din avantajele si frumusetile Lumii Oamenilor." îi spuse el, in timp ce pluteau amandoi pe deasupra cascadei.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeTue Apr 28, 2015 10:14 pm

-Oau! Ce frumos. E super. E ca o Aurora Boreala.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 3:18 pm

Kishar o mai lasa pe Selena sa admire peisajul, apoi se teleporta cu ea in alt loc din Lumea Oamenilor, aratandu-i Turnul Effel din Paris, pe timp de noapte.
Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Paris-274
"Asta e talentul de a construi al Oamenilor." spuse el.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 4:07 pm

-E foarte frumos. -Stii, hai sa mergem cu liftul panoramic pana sus la terasa restaurantului de aici si sa servim un ceai.
Am mai fost eu cu lifturi panoramice insa doar in mall-uri. Eprimadata cand ajung la Paris. De fpat e prima data cand am iesit din Olimp si din Grecia.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 4:39 pm

Kishar îi  facu pe plac Selenei si urca impreuna cu ea in lift si ajunsera la restaurantul ce se afla in varf. Kishar alese un separeu discret pentru ei doi si o invita sa ia loc.
"Sa stii ca nu am uitat promisiunile facute." îi sopti el discret la ureche. "Insa dupa aceasta cina, te voi ruga sa ma lasi pe mine sa te duc intr-un anume loc. Vreau sa ma impac cu tine in cel mai dulce si senzual mod cu putinta." adauga el.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 4:50 pm

De acord. Spun eu zambindu-i in cel mai placut mod pe care il stiam. Apoi profitand de faptul ca el avea mana asezata pe masa dupa meniu, imi pun si eu mana peste mana lui, uitandu-ma fix in ochii lui si zambindu-i indelung. Pe mijlocul mesei aparu o menora cu lumanari. Facusem astfel incat sa para ca suntem in scena unui film romantic.


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 5:15 pm

Spoiler:


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 9:06 pm

Spoiler:


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 9:25 pm

Spoiler:


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2015 10:00 pm

Spoiler:


Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Selena's Easter (Special for Easter)    Selena's Easter (Special for Easter)  - Page 7 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Selena's Easter (Special for Easter)
Back to top 
Page 7 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Happy Easter! (Special for Easter 2015)
» Oua vrajite (Special for Easter)
» O zi de Paste (Special For Easter)
» Pregatiri de Pasti (special for Easter)
» Insula Pastelui (Special for Easter)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia Metropolis-
Jump to: