Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeWed May 06, 2015 10:40 am

Cu o luna inainte de 24 Iunie, aparusera deja pe strazile din oras afise care anuntau mega petrecerea din 24 iunie:

Doamnelor si Domnilor, va anuntam ca prin bunavointa Inaltimii Sale, Printesa Sharma Sanara, printesa Fairytopia, pe data de 24 iunie de Ziua Nationala a Fairytopiei vom avea o serie de evenimente de maxima importanta.

Ora 9.00 Teatru de papusi in aer liber in Parcul Central
Ora 10.00 Ateliere de creatie pentru copii in toate parcurile mari si mallurile din Fairytopia Mondiale.
Ora 10.30 Face Panting
Ora 11.00 Ora cumparaturilor gratuite in mall-uri. Timp in care fiecare cumparator are la dispozitie 3 minute sa faca cumparaturi gratuite.
Ora 11.00 Parcul Central: Clovni si magie
Ora 12.00 Centru langa fantana arteziana: Circul internatinal soseste in Fairytopia: Festivitate de deschidere. Circul se va amenaja in parcarea din zona.
Ora 13:00-15.00 Prima reprezentatie a circului. Gratuita in limita locurilor disponibile.
Ora 15.00 Piata Centrala: Discursul Printesei.
Ora 15.30: Piata Centrala program artistic de muzica populara si muzica celtica.
Ora 17.00 Piramide din materiale reciclabile si monstrul de gunoi Piata Centrala.
Ora 17.30 Teatru de umbre. Parcul Central.
Ora 18.00 Arcasi centauri - Tir cu arcul
Ora 18.00 Muzica usoara Piata Centrala si Parcul Central
Ora 18.00 Festival de teatru la Teatru National din Fairytopia
Ora 18.00 Festival de film la Cinema Fairytopia
Ora 19.00 Parada tortelor.
Ora 19.30 Fachiri si Djini
Ora 20.00 Mesaje si fuguri alcatuite din lampioane pe scuarul din Centru
Ora 20.30 Lansare de lampioane in Centru
Ora 21.00 Magie pe platorul din fata Primariei.
Ora 21.30 Concert pe platoul din curtea Palatului Regal
Ora 23.00 Joc de artificii pe platoul din curtea Palatului Regal
Ora 01.00 Sala de oaspeti din palatul Regal: Banchet. Acces gratuit in limita locurilor disponibile.







Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeWed May 06, 2015 6:38 pm

Kirin
Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  2994899631_1_3_8i_L4g_Rj_N

Imbracat destul de lejer in acea zi: cu pantaloni si camasa, Kirin se plimba nestingherit prin oras. Deodata, o observa pe Sanara si se apropie grabit de ea ca sa n-o piarda din ochi.
"Cumnata!" o striga el. "Ce faci aici?" o intreba el.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeWed May 06, 2015 6:56 pm

-Oau! Cumnate! Ce dor mi-a fost de tine. Ce surpriza placuta. Uite bine. Ma plimbam si verificam sa vad daca se respecta afisarea evenimentului de luna viitoare.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeWed May 06, 2015 7:11 pm

"Minunat!" spuse el. "Si fratele meu pe unde este de te-a lasat singurica?" o intreba el pe Sanara.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeWed May 06, 2015 7:46 pm

-Fratiorul tau e plecat cu treburi. Sa dus sa rezolve o treaba pe care eu o doresc dar pare cam imposibila. Deci exista 2 regate Equestria si Centopia sau Sentopia. Nu stiu care e forma corecta. Sunt regate vecine dar fata de Fairytopia sunt la o distanta prea mare. Desi dupa modelul britanic al Commonwealthului as putea sa le reunesc si sa le aduc sub conducerea Fairytopiei dar mie mi se pare imposibil. L-am trimis pe el ca sa negocieze. S-a dus sa se intalneasca cu regele Kodaestus al centaurilor.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeWed May 06, 2015 9:14 pm

"Inteleg." raspunse Kirin. "Rishi e un negociator foarte bun." adauga el.
"Vreau sa te anunt ca eu, sotia mea Ari, fratele ei - Yumi, cu sotia lui - Aysun si copiii lui Yumi cu Aysun am venit cu totii aici pentru cateva luni bune. Poate chiar ani. Stam la palatul tau, Sanara." spuse Kirin.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeWed May 06, 2015 9:31 pm

-Oau! Asta e o surpriza foarte placuta. Ma bucur foarte mult.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeWed May 06, 2015 9:40 pm

"Si mai este ceva: peste o luna si jumatate o sa fiu tata!" îi zambi Kirin lui Sanara. Chipul îi radia de fericire.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeWed May 06, 2015 9:53 pm

-Oau! Super. Stii, ar trebui sa incepi sa pui bani deoparte. Nu e usor sa dai de baut la 3000 de zane. Si sa stii ca nu vei da vin. La pereceri zanele beau Cola pe rupte. O sa invit toti curtenii. De la priministra si pana la ultimul servitor. Sunt 3000 de zane ori 2,5 litri de Cola de fiecare 7500 litri de Cola. Plus inca pe atat pentru alti invitati din afara palatului...
Va trebui sa comanzi un tir complet incarcat. 16 000 litri de Cola. Un tir de 16 tone complet incarcat.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeWed May 06, 2015 9:59 pm

"S-au luat toate masurile. Si eu si sotia mea suntem bogati. Nu uita asta, Sanara." spuse Kirin. "Si nu am terminat! Vom avea gemeni! Baietel si fetita!" ranji el larg.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeWed May 06, 2015 10:20 pm

-Oau! Asta e surpriza foarte mare. Felicitari! Spun eu Apoi primesc un telefon.

-Oau! Am si eu o veste buna pentru voi. O dragonita a facut un ou. Si ghici unde sagasit sa isi aseze cuibul? Fix in galeriile mall-ului Mondial. Ar trebui sa mergem sa vedem oul. De la baza pana la varf are 2 metri si are un diametru de 3,5 metri sau poate 5 metri. nu stiu sigur ce diametru poate avea unatfel de ou inalt cat o persoana.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeThu May 07, 2015 10:06 am

"Hai sa mergem sa vedem oul acela, ca sa te asiguri ca totul e in regula cu el." spuse Kirin, calm.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeThu May 07, 2015 1:58 pm

-Bine. Spun eu si ii conduc apoi in galeria mall-ului unde se afla oul de dragon.

https://silosobeachresort.files.wordpress.com/2014/05/img_0719.jpg

Cand ajunem noi, ne astepta marea surpriza. Puiul de dragon tocmai dadea sa iasa din ou.

-Ah, Primnistra se pare ca a vrut sa imi faca o surpriza. Oul acesta a fost deja facut acum 40 zile. Azi iese puiul.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeThu May 07, 2015 5:03 pm

"Atunci sa ramanem sa vedem cum iese puiul si sa ne asiguram ca totul este in ordine cu el." spuse Kirin calm.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeThu May 07, 2015 5:43 pm

Dragonul lovi cu ghearele oul apoi cu capul sau si cu coada, pana oul se sparse crapandu-se in 2 jumatati egale dar jmatatea inferiaora se sparse si mai mult. Apoi o faza amuzanta a fost ca timp de 1 minut se plimba cu jumatate de ou pe cap. Dar apoi reusi sa si-o dea jos. Apoi incepu sa strige pana aparu si mama lui.

Puiul:

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Gold_Dragon_by_BenWootten

Mama

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Dragons-can-breath-fire-dragons-29494216-1674-829


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeThu May 07, 2015 7:19 pm

"Oh!" exclama Kirin. "Foarte amuzanti amandoi." adauga el. "Hai sa plecam, ca sa-i lasam singuri." sugera el.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeThu May 07, 2015 8:27 pm

-Da, asa cred ca e cel mai bine. Nu vrem sa o suparam pe dragonita. Ne-ar putea praji de vii.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeThu May 07, 2015 8:53 pm

Kirin o prinse pe Sanara protector de brat si pocni din degete si amandoi se pomenira afara din mall-ul acela.
"Sper ca puiul si mama lui vor fii bine." zise Kirin.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeThu May 07, 2015 9:32 pm

-Vor fi bine. Nu se atinge nimeni. Oricum animalele aici in Fairytopia nuau nevoie de legi speciale de preotectie. Fiindca nimeni nu indazneste sa se atinga de vreun animal. Daca e sa isi faca cuib, poate sa ii faca oriunde chiar si in capul tau. Am vazut si zane care au lasat ca in capul lor, in parul lor lung si voluminos, sa isi faca cuib niste Pixie.
Pixie e un termen mai generalist. Defineste atat o specie de zane mici cat insectele dar care nu pot capata dimensiuni umane cat si animale mici diferite de insecte. Sunt anumite specii de mamifere mici cat insectele.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeFri May 08, 2015 5:57 pm

"E foarte interesant, Sanara." zise Rishi. "Ce-mi mai poti spune despre voi doi? Rishi se poarta frumos cu tine?" intreba el.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeFri May 08, 2015 6:12 pm

-Chiar foarte frumos si amabil si foarte romantic. Dar sotia ta se poarta frumos cu tine? Il intreb eu.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeFri May 08, 2015 9:02 pm

"E o dulce!" spuse el. "Nu am eu indeajuns de multe vorbe tandre pentru ea si pentru felul ei de a fii!" adauga el. "Imi umple sufletul de o fericire fara margini." concluziona el.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitimeFri May 08, 2015 9:22 pm

Ma bucur atunci. Ii spun eu zambind.


Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Empty
PostSubject: Re: Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)    Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)  Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ziua Nationala a Fairytopiei (Special for 24 iunie Sanziene)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ziua Regatului Fairytopia (Topic special de Sanziene)
» Mega atmosfera copilariei (Special topic for 1 iunie)
» Noaptea de Sanziene (special topic)
» Ziua Zanelor (Special Topic)
» Princess Fairy (Special topic for Sanziene)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia Metropolis :: Fairy Mondiale-
Jump to: