Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Empty		Restrângerea activităţii mele pe forum. I_back_catg		Restrângerea activităţii mele pe forum. Empty 
Latest topics
» Misiuni
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeYesterday at 4:06 pm by Madalina

» o excursie in dreamtopia
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeYesterday at 4:05 pm by Madalina

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeYesterday at 4:03 pm by Madalina

» condica de prezenta
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeYesterday at 4:01 pm by Madalina

» Propuneri
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» Princess of dreams (continuare)
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

  Restrângerea activităţii mele pe forum.

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

		Restrângerea activităţii mele pe forum. Empty
PostSubject: Restrângerea activităţii mele pe forum.   		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeSun May 17, 2015 12:19 pm

Activitatea mea pe acest forum se va restrânge considerabil, în sensul că voi răspunde la        replay-urile date de Arya la topicele unde scriu împreună cu ea până ce acestea vor căpăta o finalitate.
Dacă funcţia de moderator este absolut necesară pentru acest forum, această funcţie a mea, pe care am obţinut-o la cererea mea este Disponibilă. Funcţia mea avea un Singur Obiectiv: Redimensionarea fotografiilor prea mari în topicele unde activam şi eu.


		Restrângerea activităţii mele pe forum. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Arya
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Arya


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1946
Kwan Kwan : 5594
Localizare Localizare : Antartica

		Restrângerea activităţii mele pe forum. Empty
PostSubject: Re: Restrângerea activităţii mele pe forum.   		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeSun May 17, 2015 2:10 pm

Mai, eu nu cred ca activitatea ta s-ar restrange. Dar vreau evindetiez ceva si anume.
Gandeste-te ca nu toata lumea are timpul necesar ca sa intre pe forum si sa posteze. Unii au servici, altora le bat examenele la usa.
Doar fiindca unii din noi numai raspund la topicuri o perioada asta nu inseamana ca si abandonam ce am inceput.


Stanga spre dreapta:
Zanele: Hope, Jade, Arya, Katya, Ayumi.
		Restrângerea activităţii mele pe forum. S58vw8
Vivian,Yasu, Kazyz, Kan, Enyo.
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Fkmkj6
Kasai, Rose Ang, Ruka, Nixx, Flavia,Cosette, Mae.
		Restrângerea activităţii mele pe forum. 2u8gwh5
Sulfus, Thames ,Hotaru,Rensho, Soushi, Erica.
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Yyl54
Jill, Louie, Belle, Eris, Luz, Melinoe,Shia.
		Restrângerea activităţii mele pe forum. Ofpzr6
Amary, Hana
		Restrângerea activităţii mele pe forum. 2mer449
Back to top Go down
http://fantasia.forumgratuit.ro/forum
Panda.
MEMBRU
MEMBRU
Panda.


Mesaje Mesaje : 603
Kwan Kwan : 1258
Varsta Varsta : 29

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

		Restrângerea activităţii mele pe forum. Empty
PostSubject: Re: Restrângerea activităţii mele pe forum.   		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeSun May 17, 2015 2:43 pm

Deja mi se acreste de tot , sincer . De cate ori am zis ca am sa ma enervez si am sa las forumul asta , nu as avea degete la ambele maini sa numar . Dar , m-am gandit bine si am spus ca din respect pentru Arya si Sanara nu am sa o fac si ca este singurul forum rp cat de cat activ . Am tacut cat am tacut , dar pana cand ? Pot sa fiu facuta nesimtita si in toate felurile , dar eu nu cred ca asa se procedeaza . Am explicat CLAR ca nu am timp de forumuri , decat foarte rar .. la scoala am sesiuni , iar jobul nu imi permite . Dar, se pare cand un om explica o chestie , celalalt nu pricepe . Prin urmare , dupa spusele tale , ai sa postezi numai cu Arya . Ok . Topicele noastre sa fie sterse , Ken si N o sa revina iar la statutul de " singuri " .
Eu cred ca am fost destul de inteleasa in privinta asta .


..... si ingerii au demonii lor .



		Restrângerea activităţii mele pe forum. 5mk286

		Restrângerea activităţii mele pe forum. V3hul0

		Restrângerea activităţii mele pe forum. Ht8th3


Colierele baietilor :

Spoiler:

Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

		Restrângerea activităţii mele pe forum. Empty
PostSubject: Re: Restrângerea activităţii mele pe forum.   		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeSun May 17, 2015 3:50 pm

Nici nu pot intelege de ce Aveqetura s-a suparat brusc pe mine si fara un motiv intemeiat.


		Restrângerea activităţii mele pe forum. Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

		Restrângerea activităţii mele pe forum. Empty
PostSubject: Re: Restrângerea activităţii mele pe forum.   		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitimeSun May 17, 2015 6:17 pm

Restrângerea activităţii mele este STRICT legată de aceste motive:

1. Trebuie să acord mai mare prioritate sănătăţii mele personale. Eu cred că statul îndelungat la PC îmi poate afecta vederea mai mult decât este ea deja afectată.
Mai multe informaţii despre suferinţa mea găsiţi aici: RETINOPATIE
2. De asemenea, trebuie să am grijă mai multă de tatăl meu, care e la rândul lui suferind şi este o persoană nedeplasabilă, care depinde de ajutorul celorlaţi. Despre suferinţa lui găsiţi date aici: MIELOM MULTIPLU
Acestea sunt cele două MARI motive ale restrângerii activităţii mele.




		Restrângerea activităţii mele pe forum. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sponsored content





		Restrângerea activităţii mele pe forum. Empty
PostSubject: Re: Restrângerea activităţii mele pe forum.   		Restrângerea activităţii mele pe forum. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Restrângerea activităţii mele pe forum.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hello everybody on the forum
» Un plan pentru Forum
» Majestic Forum
» Forum buton
» Oracol pentru forum

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Arhiva-
Jump to: