Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Craciunul (special for Christmas)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 10:08 am

Ma scol inca de dimineata si ma reped la bradul din living si vad o multime de cadouri sub brad.
-Oau! Cate cadouri ne-a adus mosul. Caut un cadou cu numele meu si il desfac.


Craciunul (special for Christmas) Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
gummy bear
MEMBRU
MEMBRU
gummy bear


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 865
Kwan Kwan : 1740

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 2:44 pm

-Hey! Craciun Fericit Snara! ce ti-a adus mosul?
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:17 pm

-Craciun Fericit si tie Misa! Oau aici e macheta unei vile din dimensiunea a 3-a. Am observat copii in dimensiunea a 3-a care au obiceiul de a isi face casute in copac. Asa ca pusesem si eu ochii pe o vila de lux si mi-am dorit sa o am in miniatura sa pot sa o asez si eu in copac. Apoi caut alte cadouri cu numele meu pe ele. Desfac alt pachet si gasesc o carte.
-Oau asta e o carte cu vraji de nivelul 3. A si ca tot veni vorba de carti, cartea de vraji a matusilor mele e un pic cam ciudata. Nu stiu parca gandeste singura. La ele se poate deschide la orice pagina. Cand am avut eu curiozitatea sa deschid sa ma uit prin ea, nu a vrut sa se deschida la paginile cu vrajile la care eu nu am voie. sa le stiu.


Craciunul (special for Christmas) Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
gummy bear
MEMBRU
MEMBRU
gummy bear


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 865
Kwan Kwan : 1740

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:34 pm

-Aaaa stii am si eu un cadou pentru tine asa de Craciun.
scot din buzunar o cutiuta mica si frumos impachetata pe care i-o ofer
-Sper sa iti placa.
Inuntru e un lantisor de argint cu un pandantiv in forma de lacrima cu rubine mici si stralucitoare.
-Vampirii au ceva cu rosul asa ca.... asta e.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:47 pm

-Vrei sa spui ca ma va proteja? Va tine ceilalti vampiri departe de mine daca port acest pandantiv?


Craciunul (special for Christmas) Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
gummy bear
MEMBRU
MEMBRU
gummy bear


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 865
Kwan Kwan : 1740

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:58 pm

-Ceva de genul asta nu e cine stie ce protectie dar te apara intr-o anumita masura cat sa ai timp sa fugi. E ceva ce mi-a oferit Johnatan cand eram om ca sa m apere de vampiri periculosi. Si cum eu nu mai am nevoie de el m-am gandit ca e un cadou frumos.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 5:11 pm

-Mersi frumos. Da, e un cadou minunat.


Craciunul (special for Christmas) Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
gummy bear
MEMBRU
MEMBRU
gummy bear


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 865
Kwan Kwan : 1740

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 5:28 pm

-Cu placere , ma bucur ca iti place. ii spun zambind
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 6:30 pm

Am si eu ceva pentru tine. Scot o fiola cu un lichid albastru.
-E sange de unicorn. Daca il bei, te va intineri cu 100 de ani. De fapt tu arati destul de tanara, e vorba despre puterea fizica nu despre infatisare. Si ca tot veni vorba, exista undeva in Insulele Fericirii si Tineretii Vesnice o padure numita Padurea Magica. Sa nu faci gresala de a bea apa din acea fantana. Acea apa are proprietati magice. Se foloseste doar ca medicament impotriva bolilor batranetii si doar o picatura e de ajuns. Daca o confunzi cu o fantana obisnuita si iti potolesti setea cu ea, se intampla sa te intinereasca atat de mult incat devii nou-nascut.


Craciunul (special for Christmas) Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
gummy bear
MEMBRU
MEMBRU
gummy bear


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 865
Kwan Kwan : 1740

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 6:33 pm

-Nu prea as vrea sa devin bebelus nu ar mai avea cine sa aiba grija de mine pentru ca vampirul meu protector m-a cam parasit. spun eu razand
-Multumesc mult pentru cadou. iau fiola si privesc cu atentie sangele de unicorn
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 6:40 pm

Eu doar te-am avertizat caci in ultima vreme multi au patit-o. Desi se pune mereu pancarte acolo exista cineva care le tot fura. ne gandeam ca o fi un pitic pus pe glume dar a disparut pancarta chiar si cand am urcat-o la vreo 5 metri inaltime. Uriasi nu exista prin acea zona. Paza s-a facut dar nu a fost observat nimeni. Culmea cat era paza nu a disparut panarta, cand nu a mai fost paza a disparut iar. Daca e vreo fantoma glumeata nu avem ce face.


Craciunul (special for Christmas) Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
gummy bear
MEMBRU
MEMBRU
gummy bear


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 865
Kwan Kwan : 1740

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 6:48 pm

-Nu te teme eu nu beau apa din fantani... nu mi-e sete sau foame mananc si beau pentru ca ii place gustul si atat.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 11:53 pm

-Aha, am inteles spun eu si continui sa caut alte cadouri cu numele meu pe ele. GGasesc un alt cadou pe care il dsfac si gasesc inca un pandantiv.
-Oau! Acesta este cristalul elementului spirit.


Craciunul (special for Christmas) Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





Craciunul (special for Christmas) Empty
PostSubject: Re: Craciunul (special for Christmas)   Craciunul (special for Christmas) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Craciunul (special for Christmas)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» O zi de Craciun (Special for Christmas)
» Parcul (Special for Christmas)
» Impodobirea parcului (Special for Christmas)
» Sanara's room (Special of Christmas)
» Tinuturile nordice (Special for Christmas)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Palatul de cristal :: Palatul de Cristal :: Coridor Principal :: Living-
Jump to: