Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Valea Rechinilor Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Valea Rechinilor Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Valea Rechinilor Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Valea Rechinilor Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Valea Rechinilor Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Valea Rechinilor Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Valea Rechinilor Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Valea Rechinilor Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Valea Rechinilor Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Valea Rechinilor

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Coral
OWNER
OWNER
Coral


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 90
Kwan Kwan : 115

Valea Rechinilor Empty
PostSubject: Valea Rechinilor   Valea Rechinilor Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 11:57 am

Innotam prin Valea Rechinilor. Eram multumita ca nu se vedea nici un rechin prin preajma. Insa cand ma apropii de niste stanci tasneste de acolo un ditamai rechinul. Incep sa innot cu viteza si incepe o urmarire ca in filme.
Back to top Go down
Akary
MEMBRU
MEMBRU
Akary


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 249
Kwan Kwan : 335
Localizare Localizare : When is the devil

Valea Rechinilor Empty
PostSubject: Re: Valea Rechinilor   Valea Rechinilor Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 12:13 pm

Intamplator ma prosteam cu teleportarea admirand de sus peisajul unde vedeai doar apa si atat.Aruncandu-mi privirea in jos am vazut un fel de ...creatura ciudata...era cumva o sirena?m-am apropiat mai tare si am vazut ce pana acum n-am mai vazut o sirena si-un rechin:
- Ia nu mai zii sirene...e care nu credeam in asa ceva,insa pare ca sirena fuge de rechin ce-ar fi sa-l prajesc?!...,nu trecura cateva momente ca deja am prajit rechinu
-Voilla peste a la gratar *eu si franceza mea : )))*,insa de departe s epare ca mai veneau cativa...
-Erm,nestiind cum sa incep...
-Buna eu sunt Akary!,i-am zis intinzandu-i mana prieteneste
Back to top Go down
http://comunity-anime.wikiforum.ro/
Coral
OWNER
OWNER
Coral


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 90
Kwan Kwan : 115

Valea Rechinilor Empty
PostSubject: Re: Valea Rechinilor   Valea Rechinilor Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 1:10 pm

ies aproape de suprafata, scotand capul din apa si intinzandu-i mana prieteneste.
-Buna! Eu sunt Coral. Incantata de cunostinta.
Back to top Go down
Akary
MEMBRU
MEMBRU
Akary


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 249
Kwan Kwan : 335
Localizare Localizare : When is the devil

Valea Rechinilor Empty
PostSubject: Re: Valea Rechinilor   Valea Rechinilor Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 1:18 pm

-Si eu la fel...dupa cate vad specia ta face parte din elementul apa iar a mea din cel de foc...deci ma gandesc ca daca nu ne atingem puterile nu se intampla nimic nu?!
Back to top Go down
http://comunity-anime.wikiforum.ro/
Coral
OWNER
OWNER
Coral


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 90
Kwan Kwan : 115

Valea Rechinilor Empty
PostSubject: Re: Valea Rechinilor   Valea Rechinilor Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 2:34 pm

Daca nu ne atingem puterile, nu are ce sa ni se intample. Insa sunt catea reguli ale atingerii puterilor:
Elementele apa si foc daca se ating reciproc se anuleaza insa daca incearca sa se uneasca si intre ele intervine elementul aer care nu le lasa sa se uneasca, cele 3 pot forma o combinatie periculoasa din care va rezulta o ditamai furtuna electromagnetica cu vanturi de pana la 800 de kilometri pe ora si fulgere foarte dese iar aerul ar deveni incarcat cu electricitate.
Back to top Go down
Akary
MEMBRU
MEMBRU
Akary


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 249
Kwan Kwan : 335
Localizare Localizare : When is the devil

Valea Rechinilor Empty
PostSubject: Re: Valea Rechinilor   Valea Rechinilor Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 4:17 pm

-Aer...hma zis ranjind prosteste,
-Deci sa incercam sa nu ne unim fiindca aer este peste tot
Back to top Go down
http://comunity-anime.wikiforum.ro/
Coral
OWNER
OWNER
Coral


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 90
Kwan Kwan : 115

Valea Rechinilor Empty
PostSubject: Re: Valea Rechinilor   Valea Rechinilor Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 5:30 pm

A, nu nu la asta ma refeream. Mai ne trebuie cineva cu puterea aerului daca vrem furtuna electromagnetica. Aerul in starea lui naturala va face ca puterile noastre sa se anuleze reciproc.
Insa furtuna electromagnetica se cdreaza astfel:
Cea care detine puterea aerului va crea o piramida de vid. noi vom crea cele 2 sfere una de apa respectiva una de foc,, cea are detine puterea aerului va crea si ea o sfera de aer un interiorul piramidei de vid. Noi trimite, cele2 sfere in piramida, astfel cele 3 forte daca se ciocnesc simultan, va crea intai micul nor care va atrage energie si va deveni din ce in ce mai mare devenind din nor intai furtuna electromagnetica de mici dimensiuni si se va mari pana la dimewnsiunea unei tornade.
-Hm, e destul de greu de explicat cum functioneaza chestia. Numai ca o data creata trebuie sa poti tine si controlul asupra ei.
Back to top Go down
RHM Tattoo
Wizard
Wizard
RHM Tattoo


Name : Ronnie
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 734
Kwan Kwan : 1170
Varsta Varsta : 35
Localizare Localizare : Bistrita

Valea Rechinilor Empty
PostSubject: Re: Valea Rechinilor   Valea Rechinilor Icon_minitimeSun Dec 29, 2019 2:32 pm

--Leya---


Mă aflam alături de tatăl meu in excapada militară. De vrut de nevrut, aveam de îndeplinit o misiune în valea rechinilor. Era unul din cele mai înspăimântătoare locuri ale oceanului.


快い浮気者 [Help],,This is reality,,[Life]私のキャンデ
Valea Rechinilor Giphy

[size=16]Te asteptam cu drag primavara frumoasa! [/size]
Valea Rechinilor Tumblr_n2q2ofprXS1sqhwfoo1_500
Back to top Go down
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sponsored content





Valea Rechinilor Empty
PostSubject: Re: Valea Rechinilor   Valea Rechinilor Icon_minitime

Back to top Go down
 
Valea Rechinilor
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» In Valea Rechnilor
» Valea Cerbilor
» Valea Ursuletilor
» Valea viselor
» Valea Verde

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Marea de smarald :: Valea Rechinilor-
Jump to: