Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
PARTY (special for New Year) - Page 2 EmptyPARTY (special for New Year) - Page 2 I_back_catgPARTY (special for New Year) - Page 2 Empty 
Sanara
PARTY (special for New Year) - Page 2 EmptyPARTY (special for New Year) - Page 2 I_back_catgPARTY (special for New Year) - Page 2 Empty 
Sujata
PARTY (special for New Year) - Page 2 EmptyPARTY (special for New Year) - Page 2 I_back_catgPARTY (special for New Year) - Page 2 Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 PARTY (special for New Year)

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 1:13 pm

- Pai intreaba-ma si eu iti voi raspunde.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 5:37 pm

-E adevarat ca ingerii au capacitatea dea anticipa cum vor reactiona oamenii in anumite situatii pe baza faptului de cum au reactionat oamenii in trecut in situatii similare? E adevarat ca ingerii sunt nemuritori? E adevarat ca ingerii pot lua orice forma a trupurilor fizice?


PARTY (special for New Year) - Page 2 Sa110


Last edited by Sanara on Wed Jan 09, 2013 8:18 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 5:57 pm

- Nu intotdeauna. Decat unele categorii...si absolut toti pot fi pedepsiti sa fie transformati in oameni si sa fie trimisi pe pamant ca sa sufere. Si nu, nu e adevarat.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 09, 2013 8:19 am

-A, aha, inteleg. Spun eu.


PARTY (special for New Year) - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 16, 2013 3:54 pm

- Ma bucur atunci, ridica ea inocenta din umeri. Facu apoi un gest amuzant cu buzele.
PARTY (special for New Year) - Page 2 Tumblr_mgj4dbwU0N1rt4pr7o1_500
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2013 6:54 pm

Chicotesc la gestul ei.
-Ai auzit de ingerul care a venit recent in oras? O cheama Raf si s-a nascut in Angietown, un mic oras din Poljska. Acum s-a mutat aici in Metropolis.


PARTY (special for New Year) - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 07, 2013 4:47 pm

- Nu, raspunse simplu, ridicand pasiva din umeri.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 09, 2013 8:30 am

-Mda, mai dureaza pana sa auda si alti ingeri de ea. E destul de noua. Ei bine, eu stiu de ea fiindca si-a cumparat unetaj intreg la un palat care e chiar pstre strada de al meu. Dar da nu e la sosea ca si vilele dar se vede destul de bine de la una din ferestrele de la palatul meu.
Ei bine daca stai la parter in palatul meu nu il poti vedea findca vezi vilele. Singurul lucru ce l-ai vedea e turnul dar in spatele vilelelor e un camp mare. Iar de la ultimul etaj al palatului meu vezi acel palat in toata splendoarea lui.
Acolo in acel palat sunt atat zane cat sii ingeri. Iar ea are un etaj intreg, ultimul etaj din cate am inteles, este al ei in intregime. Zvnurile circula repede.


PARTY (special for New Year) - Page 2 Sa110


Last edited by Sanara on Tue Feb 12, 2013 10:44 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeSat Feb 09, 2013 6:38 pm

- Si de ce imi povesti mie toate astea ? ridica o spranceana nedumerita.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 12, 2013 10:47 am

Fiindca Blair si tu esti inger si Raf de care spun eu e o adolescenta cam rebela. Unde m-ai pui ca s-a indragostit de un demon si care e cea mai mare dovada de rebeliune si insubordonare si incalcarea regulilor. Deci cum si tu esti rebela dupa cate am inteles eu, cred ca va veti fi cele mai bine prietene, asta daca vrei sa o intalnesti.


PARTY (special for New Year) - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 13, 2013 8:34 pm

- Nununu, eu nu socializez cu alti ingeri, spune vehement, gesticuland cu o mana. Inafara de Nate.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 20, 2013 7:25 pm

-Aha, ok, inteleg. Deci esti cam retrasa din fire.


PARTY (special for New Year) - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 27, 2013 2:13 pm

Blair afisa un zambet amuzat cand o auzi.
PARTY (special for New Year) - Page 2 Tumblr_miz71mQz3E1s4xx4fo1_500
- Nu, nu sunt retrasa. Sunt o regina! surase ea dulce.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 14, 2013 12:12 pm

Ii zambesc si eu ramanand tacuta.


PARTY (special for New Year) - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitimeWed Jun 19, 2013 2:15 pm

- Any queen has her corone, murmua vesela si ii mana ii aparu o coroana pe care si-o puse pe cap. Blair avea momentele sale cand avea impresia ca intreaga lume e a ei.
PARTY (special for New Year) - Page 2 Tumblr_m87jr5vmDp1qmomweo1_500
Back to top Go down
Sponsored content





PARTY (special for New Year) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PARTY (special for New Year)   PARTY (special for New Year) - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
PARTY (special for New Year)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Petrecerea de An Nou (special of New Year)
» Revelion a la Sanara (Special of New Year)
» Revelion alaturi de zei (Special of New Year)
» Revelion 2015 (Special for New Year 2015)
» Party Valentine's Day (Special for Valentine's Day) Orasul

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Palatul de cristal :: Palatul de Cristal :: Sala de mese-
Jump to: