Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
Aventura in interiorul unui vulcan EmptyAventura in interiorul unui vulcan I_back_catgAventura in interiorul unui vulcan Empty 
Sanara
Aventura in interiorul unui vulcan EmptyAventura in interiorul unui vulcan I_back_catgAventura in interiorul unui vulcan Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
Aventura in interiorul unui vulcan Icon_minitimeToday at 9:29 pm by Madalina

» o excursie in dreamtopia
Aventura in interiorul unui vulcan Icon_minitimeToday at 1:00 am by Sanara

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Aventura in interiorul unui vulcan Icon_minitimeYesterday at 11:47 pm by Sanara

» Misiuni
Aventura in interiorul unui vulcan Icon_minitimeTue May 07, 2024 4:06 pm by Madalina

» Propuneri
Aventura in interiorul unui vulcan Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Aventura in interiorul unui vulcan Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» Princess of dreams (continuare)
Aventura in interiorul unui vulcan Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Aventura in interiorul unui vulcan Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Aventura in interiorul unui vulcan Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Aventura in interiorul unui vulcan

Go down 
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Aventura in interiorul unui vulcan Empty
PostSubject: Aventura in interiorul unui vulcan   Aventura in interiorul unui vulcan Icon_minitimeThu Dec 23, 2021 4:44 pm

Sanara:

Ma aflam la prietena mea si ii arat prietenei mele o scrisoare care o trimisese sora mea. Ne invita sa ne alaturam unei aventuri.
-Ma gandeam sa mergem acasa la sora mea dar nu oricum ci printr-o metoda mai putin obisnuita. Ce ai zice sa folosim un avion de jucarie? Ne micsoram si il pilotam. E construit foarte realist si e o macheta perfect functionala. Se poate pilota intocmai ca un avion real. Desi are bordul mult mai simplu decat avioanele obisnuite. E ca la un joc video. O maneta si cateva butoane.
Are chiar si centuri de siguranta.
Cat despre aventura ei bine avem 2 aventuri. Prima e ca vom zbura printr-o padure intunecata cu avionul de jucarie, poate vom da si de niscaiva pericole. A 2-a aventura, sora mea vrea sa mergem intr-o expeditie in interiorul unui vulcan.


Aventura in interiorul unui vulcan Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
 
Aventura in interiorul unui vulcan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Other Fantasy RPG-
Jump to: