Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
Petrecere in pijamale de Craciun EmptyPetrecere in pijamale de Craciun I_back_catgPetrecere in pijamale de Craciun Empty 
Sanara
Petrecere in pijamale de Craciun EmptyPetrecere in pijamale de Craciun I_back_catgPetrecere in pijamale de Craciun Empty 
Latest topics
» o excursie in dreamtopia
Petrecere in pijamale de Craciun Icon_minitimeToday at 1:00 am by Sanara

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Petrecere in pijamale de Craciun Icon_minitimeYesterday at 11:47 pm by Sanara

» condica de prezenta
Petrecere in pijamale de Craciun Icon_minitimeYesterday at 12:47 pm by Madalina

» Misiuni
Petrecere in pijamale de Craciun Icon_minitimeTue May 07, 2024 4:06 pm by Madalina

» Propuneri
Petrecere in pijamale de Craciun Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Petrecere in pijamale de Craciun Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» Princess of dreams (continuare)
Petrecere in pijamale de Craciun Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Petrecere in pijamale de Craciun Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Petrecere in pijamale de Craciun Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Petrecere in pijamale de Craciun

Go down 
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Petrecere in pijamale de Craciun Empty
PostSubject: Petrecere in pijamale de Craciun   Petrecere in pijamale de Craciun Icon_minitimeThu Dec 23, 2021 5:35 pm

Era ajunul Craciunului. Prietena mea venise in Fairytopia sa ma viziteze.
Din una in alta veni vorba de planurile noastre de Craciun.
-Stii, am auzit ca ai vrea sa faci Craciunul la camin cu colegele tale. Ce ar fi sa vin si eu si sa facem o petrecere in Pijama? Mi-ar place sa particip la asa ceva. Dar poate ca suna ciudat, insa as prefera sa fiu de dimensiune mica. Mi-ar place sa imi petrec sarbatorile cu tine la dimensiunea unei papusi. Sa ma micsorez acum sa ma iei in poseta in lumea ta, si sa ma aduci in lumea mea abia peste 3 saptamani, cand se incheie vacanta de iarna si sa sa ma mai maresc abia cand vin inapoi aici la palat. Am incheiat deja tot ce era de incheiat. Oricum si administratia regala intra in Vacanta de Iarna.
Sunt convinsa ca am putea gasi si aventuri minunate in aceasta vacanta de iarna in lumea ta, chiar daca as fi cat o papusa.


Petrecere in pijamale de Craciun Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
 
Petrecere in pijamale de Craciun
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Other Fantasy RPG-
Jump to: