Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Sanara's Diary Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Sanara's Diary Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Sanara's Diary Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Sanara's Diary Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Sanara's Diary Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Sanara's Diary Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Sanara's Diary Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Sanara's Diary Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Sanara's Diary Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Sanara's Diary

Go down 
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sanara's Diary Empty
PostSubject: Sanara's Diary   Sanara's Diary Icon_minitimeTue Sep 14, 2010 5:58 pm

M-am nascut in data de 21.03.1987 la ora 5.51 si 30 de secunde, fix la confluenta intre 2 zodii total opuse. Intre Zodia pesti care e zodie de apa si zodia Berbec care e zodie de foc.
Se considera ca as fi zodia Berbec, elementul meu cel mai dezvoltat fiind focul. Astfel sunt Zodia Berbec cu ascwndent in Berbec, in zodiacul Chinezesc sunt Iepure de Foc cu ascendent in Iepure, in zodiacul Indian sunt Toporisca, in zodiacul Druidic sunt Stejar si in zodiacul Floral sunt Papucul Doamnei.
In urma unui blestem al unui vrajitor rau Maltazar, mi-a fost ucisa aproape intreaga familie. Eu incepand cu vata de un an si pana la 16 ani am fost crescuta de matusa Josephine. Dupa ce am implinit 16 ani, am inceput sa locuiesc impreuna cu sora mea si cele doua matusi ale mele: Josephine si Selene.
Am acasa 3 animale: Un pui de dragon Rover, un motan negru Salem pe care il poreclim si Einstain, din ziua in care a capatat darul de a vorbi si un IQ de peste 300 si un cerber foarte proector Shelby.
Deasemenea matusile mele au in gradina un iepure pe nume Kiko.
Nu am putut trăi fără miros de flori şi plante. De aceea, camera mea arata ca o gradina de mici dimensiuni.
Protectoarea mea este o driada, o nimfa a padurii.

Va urma


Sanara's Diary Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sanara's Diary Empty
PostSubject: Re: Sanara's Diary   Sanara's Diary Icon_minitimeTue Sep 14, 2010 9:53 pm

Imi place sa dansez si nu prea ma impac cu sportul. Urasc mersul pe jos in schimb imi place sa zbor si sa imi traiesc viata la viteza a 3-a.
Imi place foarte mult tot cea ce tine de tehnologie. In timpul liber imi place sa inventez si sa creez dispozitive si imi place deasemenea sa inventez si potiuni. Informatica, Chimia si Magia sunt materiile mele preferate.
Deasemeneaa ador si Muzica. Am moştenit pasiunea pentru muzică de la părinţii mei. Mama mea Elvyne, inainte de a deveni regina, cand era printesa era si o mare cântăreaţă, şi tatăl meu pe langa ca era un saman indian, in tinerete era un baterist extraordinar intr-o formatie a unui trib african. El a copilarit in Africa dar a devenit saman in India.

Mancarea favorita: Pizza, cartofi prajiti, paste, spanac, alimente picante, prajituri de casa
Culorile Favorite: rosu, verde, roz, portocaliu, albastru deschis, galben
Hobby: cititul cartilor, vrajile, cumparaturile, gradinaritul, muzica, informatica
Animalul favorit: Dragonul Rover.
Animalele e care le detin: un Dragon pe nume Rover, un motan pe nume Salem, un cerber pe nume Shelby, un iepure pe nume Kiko, 3 catelusi, un fluture, un pegas, un unicorn, un delfin si un peste de aur. Delfinul si pestele de aur locuiesc in mediul lor natural in Marea de Smarald dar raspund la chemarile mele.
Filme preferate: Comedie, aventuri, SF, horror.
Ce imi place: Sa ma joc cu animalele, sa ingrijesc plantele, cumparaturile, innotul, sa creez potiuni,
Ce nu imi place: Sa fac curatenie in dormitorul meu, cearta si violenta
Muzica favorita: hip-hop, R & B, jazz, rock, pop, reggae,
Materiile Preferate: Potionology, Metamorphology, Botany, Dansul Magic, Electromagic, Musical Creation,
Vrajile preferate: Dragon's Flame, Moon Ray, Giant Nettles, Morphix, Laser Ray, Sonic Wave.


Sanara's Diary Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
 
Sanara's Diary
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ariana's Diary.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Inscrieri personaje :: Albume personaje-
Jump to: