Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Barlogul ursilor

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeTue Sep 11, 2012 1:03 pm

- Nu zic ca nu sunt, doar ca nu le-am vazut.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeWed Sep 12, 2012 12:11 am

-Eu ma refeream ca animatiile sunt filmele care arata cel mai mult despre noi zanele.


Barlogul ursilor - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeWed Sep 12, 2012 12:15 am

- Ahm bine atunci, zise.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeWed Sep 12, 2012 5:51 pm

-Si chiar imi plac. Mai spun eu.


Barlogul ursilor - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeWed Sep 12, 2012 8:46 pm

- Nu am vazut nici filme cu asasini macar, desi sunt cu siguranta groaze de filme de genul.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 10:26 am

-Sunt o grosaza dar eu nu m-am uitat decat la vreo cateva de genul de curiozitate. Nu sunt genul meu. In mare majoritate la cele care m-am uitat era vorba despre mafioti camatari care trimiteau asasini platiti la datornici pe post de recuperatori. Cine nu platea datoria era impuscat. Si era un film o data in care respectivul asasin pe platit avea o metoda originala de a se semna. Dadea victimei atatea gloante cate mii de dolari avea el datorie la camatar. Daca victima avea datorie 15 000 dolari er impuscat cu 15 gloante. Daca avea 20 000 dolari era impuscat cu 20 gloante si tot asa.


Barlogul ursilor - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 1:57 pm

- Si eu aveam o semnatura cand eram la inceput, zambi el nostalgic.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 10:37 pm

-Si care era semnatura ta?


Barlogul ursilor - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 11:22 pm

- Scriam cu sange un "H" langa cadavru.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 5:58 pm

-Destul de originala. Hm, si sigur politia cauta pe multi altii cu litera H care sunt destui. Spun eu chicotind.


Barlogul ursilor - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeSat Sep 15, 2012 8:43 pm

- Da, niciodata nu m-au prins. Am facut-o o singura data o greseala, dar atunci m-a ajutat ... singurul meu prieten... desi e mult spus prieten.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 16, 2012 1:52 pm

-Imi povestesti si mie detaliat? M-ai facut curioasa.


Barlogul ursilor - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 16, 2012 2:26 pm

- A fost pe Terra misiunea. Trebuia sa omor un singur om, intr-o cladire zgarie nori. Deci nu era in aer liber, nu-mi puteam folosi luneta. Asa ca am intrat inauntru. Nici nu mai stiu exact cum am reusit, dar dupa ce l-am omorat am dat foc la intreaga cladire. Si am fost vazut iesind din cladire, singurul supravietuitor, de o gramada de oameni si de politie si s-a stiut ca eu am fost vinovatul. Atunci a aparus Ares si le-a sters la toti memoria, m-a scapat.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 16, 2012 8:55 pm

-Intradevar mare gresala. La inceput ai spus ca nu iti puteai folosi luneta pentru ca din cate inteleg probabil nu vroiai sa il omori decat pe el nu si pe altii. Stii ar trebui sa te inscrii la scoala de asasini ninja la sectia arte martiale. Acolo poti invata sa ucizi doar atingand inima victimei cu degetul. Si din cate am auzit la fel prin aceeasi tehnica poti invia si mortii daca-s morti de nu mai mult de 3 ore.


Barlogul ursilor - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeSun Sep 16, 2012 9:33 pm

- Nu ma pasioneaza artele martiale, prefer varianta clasica cu armele.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeMon Sep 17, 2012 8:16 pm

-Atunci ti-as recomanda Universitatea de asasini din Najwięksi. E un oras din Helheim. Garantat dupa absolvirea cursului nu vei mai face nici o gresala si in plus vei face crimele perfecte. Examenul nu e greu. Veti fi mai multi candidati adunati in clasa. Va vor imparti in grupe de cate 10. Si doar unul din voi are voie sa comita o crima. Asta ramane la latitudnea voastra. Important e ca profesorul sa nu ghiceasca care a comis-o. Apoi cand va autodenuntati profesorului daca el se da batut, primiti 10 pentru crima perfecta. Daca isi da seama el singur notarea incepe de la 9 si e depunctata fiecare gresala. Desi nu am fost la acea universitate, mi-a placut sa citesc despre ea.


Barlogul ursilor - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeMon Sep 17, 2012 8:18 pm

- Nu am nevoie sa mai invat nimic, nu mai sunt incepatorul care am fost si oricum de-a lungul "carierei" care e destul de lunga nu am avut decat o singura greseala.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeTue Sep 18, 2012 5:04 pm

-Aha, bine. Spun eu.
-Sa stii ca eu nu am avut o copilarie prea fericita. Parintii si aproape toata familia mi-a fost ucisa de un vrajitor rau cand aveam 1 an care acum ma urmarese atat pe mine cat si pe matusile mele si vrea sa ne ucida ca sa isi faca o potiune sa devina nemuritor. Am apelat la iele ca sa il paralizeze caci nu am vrut sa il ucid fiindca eu sunt zana si nu ma pot preta la asa ceva si in al 2-lea rand pentru ca nu vreau sa stric prietenia cu nepoata lui care e o vrajitoare buna. Dar se pare ca el tot nu ma lasa in pace. In ultima vreme am avut mai multe blesteme aruncate asupra mea printre care: vedeam alte persoane decat cele cu care vorbeam, am devenit Naga inspaimantatoare cand ma aflam intr-un muzeu, sora mea a devenit un zombie care vroia sa ma ucida, si mai multe nici nu le mai enumar. Si toate astea s-a intamplat dupa ce ielele l=-au paralizat pe Maltazzar. Habar nu am cum ruseste mosul sa faca vraji chiar si paraizat fiind. Posibil ca nu au reusit sa il paralizeze si ceea ce au facut, ele au facut vraji unei clone in timp ce el o fi fost ascuns bine mersi undeva. Problema e ca eu nu prea am bani asa multi. Contul meu in banca abia numara 5000 kwan si banii mei de buzunar pe o zi sunt 10 Kwan. Iar o data pe luna primesc 50 Kwan. Deci din pacate nu imi pot permite sa te angajez pentru o misiune. Stiu ca voi luati minim de la 10000 kwan in sus.


Barlogul ursilor - Page 4 Sa110


Last edited by Sanara on Wed Sep 19, 2012 8:10 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeTue Sep 18, 2012 6:40 pm

- Eu sunt unul dintre cei mai scumpi asasini, admise el. Si cel mai cautat. Dar printre atatea rele, cred ca pot sa fac o fapta buna. Si accept sa ma platesti cu cat poti.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeWed Sep 19, 2012 8:15 pm

-Bine ma bucur. Dar te atentionez de ceva. S-ar putea sa dai ochii cu un vampir care are si el acelasi scop. Sa nu te sperii ci sa lucrati impreuna astfel incat Maltazar sa nici nu aiba habar ce l-a lovit sau sa nu aiba habar ca sunteti 2 pe urmele lui.


Barlogul ursilor - Page 4 Sa110


Last edited by Sanara on Wed Sep 19, 2012 8:18 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeWed Sep 19, 2012 8:16 pm

- Bine atunci... care vampir? intreaba precaut.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeWed Sep 19, 2012 8:20 pm

-Klaus, primul vampir si cel mai puternic dintre toti. Si inca ceva. Pastreaza secretul. Nu vreau sa se afle ca eu te-am angajat. Si spune-i si lui sa faca la fel sa pastreze secretul sa nu se stie cine l-a angajat. Uite, iti dau aproape toate economiile mele din ultimile 3 luni. 500 kwan. Spun eu.


Barlogul ursilor - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeWed Sep 19, 2012 8:24 pm

- Bine. Ne vom descurca noi, nu-ti face griji. Ma indoiesc ca el ar fi o gura sparta.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeThu Sep 20, 2012 5:12 pm

-Nici eu nu stiu, dar oricum, pentru precautie.


Barlogul ursilor - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitimeFri Sep 21, 2012 6:03 pm

- O sa fie in regula, ai incredere.
Back to top Go down
Sponsored content





Barlogul ursilor - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Barlogul ursilor   Barlogul ursilor - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Barlogul ursilor
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Padurea Ursilor

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia-
Jump to: