Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 30, 2012 10:27 am

-Si nu mi-ai raspuns el cum arata acum? Arata tanar sau batran? El fiind Dumnezeu pe langa fpatul ca e nemuritor si-a pastrat si tineretea sau a preferat sa imbatraneasca? Eu il am in imaginatie la fel cum e pictat pe icoanele din bisericile de pe Terra, un mosulet.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 30, 2012 1:14 pm

- Nu e batran, raspunse scurt Nate.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 01, 2012 12:05 pm

-Poate ai dreptate. Comparat cu oamenii ar parea extrem de batran dar poate pentru el, varsta lui, insaeamna ca e destul de tanar. Mai ramane o intrebare insa. El chiar a facut totul de unul singur a creat totul de unul singur sau a mai fost ajutat de alti zei supremi? Unele culturi si legende ale oamenilor spun ca a facut totul singur altele spun ca ar fi fost ajutat de mai multi zei.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 01, 2012 1:56 pm

- A facut totul singur. Si nu stiu ce ai inteles tu, cand am spus ca nu e batran ma refeream ca arata cam ca mine. Dar emana aerul de intelepciune si se vede cat e de batran din cauza asta.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 12:10 am

-A, aha. Acum inteleg.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 1:02 am

- Ma bucur, zise.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 2:48 am

Ii zambesc si raman tacuta.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 03, 2012 9:26 pm

- Am sa-ti vars berea aia in cap daca nu o termini, il ameninta Blair rotindu-si ochii, el incepand sa rada.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2012 10:29 am

-Chiar as vrea sa vad asta. Spun eu chicotind.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 7:37 pm

- Eu nu, am tricoul alb si se scot greu petele, clatina Nathaniel din cap si termina berea, aruncand paharul de plastic, gol, intr-un cos.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 11:01 am

-Te-as fi putut ajuta eu cu petele. Putina magie si petele dispar.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 17, 2012 10:48 pm

- Nu-mi place magia, replica el sec.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 19, 2012 11:28 am

-Pf, bine. Atunci daca te va murdari Blair nu ai decat sa stai cu hainele patate. Spun eu fluierand nepasatoare..


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110


Last edited by Sanara on Sat Dec 22, 2012 9:26 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 19, 2012 1:30 pm

ooc: nu se murdarise Neutral zisese doar ca "prefer sa nu ma murdaresc de bere, nu se iau petele" or smth pt ca Blair il amenintase ca i-o toarna in cap. e a 100000 cand nu esti atent 8-|
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 22, 2012 9:25 am

Pf, scuze, ma grabisem. Am indreptat.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 22, 2012 1:03 pm

- Nu ma va murdari, ingana el sec, ridicand din umeri. Pentru ca stie ca o pot murdari si eu si nu suporta sa se pateze.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 27, 2012 8:01 am

-A, aha. Inteleg. Spun eu.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeWed Jan 16, 2013 8:36 pm

- Dragutul de tine, zambi Blair fals impingandu-l superficial cu mana in piept.
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Tumblr_mfn4a3YEy81rgm4lmo2_250_large
Back to top Go down
Sponsored content





Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Taramul verde (Special Topic for Fairytopia Forever)
» Taramul vietii vesele (Special topic for Fairytopia Forever)
» Taramul usilor deschise (Special Topic for Fairytopia Forever)
» Taramul atitudinii fara sfarsit (Special topic for Fairytopia Forever)
» Ziua Regatului Fairytopia (Topic special de Sanziene)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia Metropolis-
Jump to: