Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
Here in the darkness, I know my side - Page 2 EmptyHere in the darkness, I know my side - Page 2 I_back_catgHere in the darkness, I know my side - Page 2 Empty 
Latest topics
» Misiuni
Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeYesterday at 4:06 pm by Madalina

» o excursie in dreamtopia
Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeYesterday at 4:05 pm by Madalina

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeYesterday at 4:03 pm by Madalina

» condica de prezenta
Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeYesterday at 4:01 pm by Madalina

» Propuneri
Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» Princess of dreams (continuare)
Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Here in the darkness, I know my side

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 8:45 pm

-Ma obliga mama ca sa vada cat de puternica am ajuns,dar cred ca o sa ma lipsesc de ele
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 8:46 pm

- Faci cum crezi, sopti pe vocea sa matasoasa, iar pisica scapa din mainile sale, ducandu-se langa fete.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 8:49 pm

-Si asa fac antrenamente de ani buni si deja m-am plictisit pana peste cap de ele
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 8:50 pm

- Esti luptatoare sau asa ceva? intreba curios din fire. Katherine, vino aici fetito! striga el dupa pisica, insa aceasta nu-l asculta.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 8:53 pm

Deschid scrisoarea si o citesc.
-Pe ce ca a vrut sa ma omoare inca de la nastere acum imi cere ajutorul. Dar sunt zana iar noi zanele suntem obligate sa ne ajutam chiar si dusmanii cand viata lor le e pusa in pericol.
Dar ar putea fi si o capcana. Ce sa ma fac?


Here in the darkness, I know my side - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 8:54 pm

-Nu si se pare ca pisica ta nu te prea asculta,spun eu zambind
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 8:55 pm

- Eu zic sa nu-l ajuti, isi dadu Leloush cu parerea in legatura cu ce zisese Sanara, ciufulindu-si parul apoi. Pai da, nu ma asculta, la fel cum face sora mea Katherine, de aia pe pisica o cheama tot Katherine, spune el senin.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 8:57 pm

-Nici eu nu il ascult pe fratemiu chiar daca este putin mai mare decat mine
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 8:58 pm

- Mda, dupa atatia ani eu m-am obisnuit cu asta, spune relaxat si isi duce mainile dupa cap.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:00 pm

Telefonul meu incepe sa sune din buzunarul pantalonilor asa ca il scot si raspund.
-Da Kail ce e?
-Mama a zis ca are niste treaba si nu mai faceti antrenamentul
-Mai bine ca si asa nu veneam
-Ca de obicei
-Da ma hai ca mai vorbim ca acum ceva de facut papa,spun eu dupa care inchid
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:02 pm

Leloush isi trece tacut degetele inghetate pe canapea, ascultand cu interes conversatia.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:04 pm

-Se pare ca iar am scapat de antrenamente
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:05 pm

- Ce bine de tine, sopteste Leloush si vocea sa parea dura datorita accentului nemtesc.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:06 pm

-Daca as fi alta specie nu l-as ajuta, dar zanele sunt obigate sa cerceteze dar am un plan. Ce ar fi sa te duci tu sub orma ta de liliac si sa spionezi sa vedem daca ciar are reala nevoie de ajutor sau e doar o capcana? Banuiesc ca te poti transforma in liliac, nu? Ma adresez eu baiatului.


Here in the darkness, I know my side - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:08 pm

Leloush clipi repetitiv, privind-o surprins pe Sanara.
- Mhm, nu ma pot transforma in liliac...
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:09 pm

-Dar cu ajutorul magiei ar putea face asta?o intreb eu pe Sanara
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:09 pm

-Nu toti vampirii pot face asta? Daca liber nu se poate, poate ii pot da eu o potiune magica dar nu stiu daca are efect la vampiri.


Here in the darkness, I know my side - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:13 pm

- Eu unul nu pot, si nici sora mea nu poate... vampirii batrani nu au abilitatea asta, poate decat cei mai tineri, transformati, care nu sunt sange pur. Si mhm, ma indoiesc profund ca vreo licoare magica are efect asupra mea...
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:17 pm

-Daca licorile magice nu au efect asupra ta, am o alta idee. Tu o ai pe sora ta care se pricepe foarte bine la machiaj. Sau cel putin banuiesc. Ce ar fi sa te deghizeze intr-o fata tanara si frumoasa, si iti dau eu haine de ale mele. Si te vei baga pe langa Maltazar ca asistenta a lui si vei incerca sa afli ce planuieste cu exact si ne vei raporta?


Here in the darkness, I know my side - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:19 pm

- De ce m-as imbraca in femeie? Nu-s tacanit. De ce sa nu se duca direct Katherine, nu are nevoie de machiaj? mormai, incrucisandu-si bratele sub piept.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:33 pm

-Fiindca stiu ca Maltazar se da la fete si dupa le ucide sau cine stie ce mai ii trece prin gand. a ramas un mos pervers si criminal. Si nu vreau ca sora ta sa pateasca ceva. Iar tie nu ar avea ce sa iti faca daca ai fi descoperit, decat sa te goneasca din laboratorul lui ca un sef artagos, nimic mai mult.


Here in the darkness, I know my side - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:34 pm

- Nici lui Katherine nu are ce sa-i faca, uiti ca e vampir si e foarte puternica, murmura ciufulindu-si parul deja ravasit.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:36 pm

-Are ce sa ii faca. Poate nu o ucide, ca vampirii nu pot fi ucisi usor, dar ce ai zice daca ar veni sa se planga ca a fost violata de un mos pervers vrajitor?


Here in the darkness, I know my side - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:38 pm

Leloush incepu sa rada cu putere, tinandu-se de burta.
- Katherine? Cred ca nu stii cum e Katherine... are vrajitoare ca servitoare, niciun vrajitor nu-i poate face nimic!
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitimeTue May 29, 2012 9:41 pm

-Off dar Sanara ma pot deghiza eu ca si asa Maltazar nu ma stie atat de bine
Back to top Go down
Sponsored content





Here in the darkness, I know my side - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Here in the darkness, I know my side   Here in the darkness, I know my side - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Here in the darkness, I know my side
Back to top 
Page 2 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» I'm the queen of darkness
» Lost in darkness
» Walking in darkness

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Palatul de cristal :: Palatul de Cristal :: Camera de zi-
Jump to: