Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Sanara
Infiintare noi taramuri subacvatice EmptyInfiintare noi taramuri subacvatice I_back_catgInfiintare noi taramuri subacvatice Empty 
Saphire Helena
Infiintare noi taramuri subacvatice EmptyInfiintare noi taramuri subacvatice I_back_catgInfiintare noi taramuri subacvatice Empty 
Madalina
Infiintare noi taramuri subacvatice EmptyInfiintare noi taramuri subacvatice I_back_catgInfiintare noi taramuri subacvatice Empty 
Sujata
Infiintare noi taramuri subacvatice EmptyInfiintare noi taramuri subacvatice I_back_catgInfiintare noi taramuri subacvatice Empty 
Paula Muscko
Infiintare noi taramuri subacvatice EmptyInfiintare noi taramuri subacvatice I_back_catgInfiintare noi taramuri subacvatice Empty 
Latest topics
» o excursie in dreamtopia
Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 2:07 am by Sanara

» Princess of dreams (continuare)
Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 1:19 am by Sanara

» Propuneri
Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 1:15 am by Sanara

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeTue Apr 23, 2024 1:12 am by Sanara

» condica de prezenta
Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeMon Apr 22, 2024 9:57 pm by Saphire Helena

» Berbec
Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Rac
Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:46 pm by Pamella


 

 Infiintare noi taramuri subacvatice

Go down 
2 posters

Doriti infiintarea unor taramuri noi, taramuri subacvatice?
DA, PE TOATE
Infiintare noi taramuri subacvatice Empty67%Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
 67% [ 2 ]
NU
Infiintare noi taramuri subacvatice Empty0%Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
 0% [ 0 ]
DA, DOAR UNUL
Infiintare noi taramuri subacvatice Empty33%Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
 33% [ 1 ]
Total Votes : 3
 
Poll closed

AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
PostSubject: Infiintare noi taramuri subacvatice   Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeTue Jul 24, 2012 4:41 pm

Doriti infiintarea unor taramuri noi, taramuri subacvatice? Taramuri populate de sirene?

Aceste taramuri ar fi:

Oceana
Atlantica
Atlantida
Indiana
Pacifica
Mediterana
Arctica
Antarctica



Infiintare noi taramuri subacvatice Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
PostSubject: Re: Infiintare noi taramuri subacvatice   Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeTue Jul 24, 2012 4:49 pm

da, eu una zic ca ar fi dragut Very Happy dar pot intra si alte specii acolo inafara de sirene? *unsure*
Back to top Go down
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
PostSubject: Re: Infiintare noi taramuri subacvatice   Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeTue Jul 24, 2012 5:05 pm

Daca facem si alge cu care poti respira sub apa ar fi perfect


Infiintare noi taramuri subacvatice BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
PostSubject: Re: Infiintare noi taramuri subacvatice   Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeTue Jul 24, 2012 8:40 pm

Desigur. S-ar putea sa existe un fel de alge medicament ca sa repiri sub apa. Dar pana la urma nu v-ati exprimat votul. Cate categorii noi vreti? Doar una sau pe toate enumerate?
Si da ar putea exista mai multe specii care pot vizita lumea subacvatica sau care sunt rezidenti acolo.


Infiintare noi taramuri subacvatice Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
PostSubject: Re: Infiintare noi taramuri subacvatice   Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeTue Jul 24, 2012 8:49 pm

Din cate stiu eu vampirii isi pot tine respiratie la infinit si toate personajele mele sunt vampiri inafara de Caleb, deci pot intra in aceste taramuri subacvatice si fara acele alge Very Happy
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
PostSubject: Re: Infiintare noi taramuri subacvatice   Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeTue Jul 24, 2012 8:53 pm

Sa vedem eu am votat ca doar unul pentru ca nu stiam cate are rost sa facem. Desi de preferat si eu inclin sa le facem pe toate. Dar sa vedem ce voturi vor da fairy.pink si alexcrazygirl.


Infiintare noi taramuri subacvatice Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
PostSubject: Re: Infiintare noi taramuri subacvatice   Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeWed Jul 25, 2012 3:16 pm

Sa vedem cineva nu a otat. O singura persoana stiu ca nu a votat inca si cred ca aceea este Alexcrazygirl. Smile Astept votul.


Infiintare noi taramuri subacvatice Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
PostSubject: Re: Infiintare noi taramuri subacvatice   Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeWed Jul 25, 2012 5:17 pm

mmm, daca ea voteaza "da, doar unul" o sa fie egalitate. ce se va face in cazul asta?
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
PostSubject: Re: Infiintare noi taramuri subacvatice   Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeWed Jul 25, 2012 6:14 pm

Pai eu am votat Da, doar unul. As putea sa nu imi iau in considerare votul. Cred ca in caz de baraj votul adminului nu ar trebui sa cantareasca prea mult.


Infiintare noi taramuri subacvatice Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32619
Kwan Kwan : 120015
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
PostSubject: Re: Infiintare noi taramuri subacvatice   Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitimeWed Aug 08, 2012 9:35 am

Deci sondaj incheiat. Conform votului le voi infiinta pe toate.


Infiintare noi taramuri subacvatice Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





Infiintare noi taramuri subacvatice Empty
PostSubject: Re: Infiintare noi taramuri subacvatice   Infiintare noi taramuri subacvatice Icon_minitime

Back to top Go down
 
Infiintare noi taramuri subacvatice
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Arhiva-
Jump to: