Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 In atentia reflectoarelor.

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 11:52 pm

- Da, sigur, ingana el zambind finut.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 11:55 pm

Ii intind o hartie si un pix.


In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 11:56 pm

Se concentra si imediat ii aparu in minte cum se semna Enrique de pe Terra reproducand semnatura cu exactitate.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 10:11 am

-Multumesc. Spun eu luand autograful.


In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 3:20 pm

- Cu cea mai mare placere.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 12:14 pm

Selene:

-Stii e acum as vrea sa dandez iarasi. Spun eu.


In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 5:25 pm

- Ok, murmura el proptindu-se de spatarul scaunului.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 8:57 pm

Ma ridic de la masa si merg pe ringul de dans incepand sa dansez iar.

Sanara:

Rochia matusii se misca si astfel eu eram leganata cu atat mai tare cu cat matusa dansa mai tare.


In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 9:11 pm

In mana sa aparu un pahar cu coniac pe care il dadu peste cap si apoi il facu sa dispara, fiind atent ca nu cumva Selene sa-l observe - evident adevartul Enrique nu ar fi putut face asta.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 9:12 pm

Fiind concentrata pe dans nu il observasem.


In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 9:17 pm

Mai facu de cateva ori aceeasi figuri, oricum alcoolul nu il afecta, era imposibil sa se imbete.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 9:30 pm

La un moment dat il observ.
-Se pare ca ti-ai schimbat carera cu cea de vrajitor. Spun eu chicotind.


In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 9:38 pm

- E doar un truc ieftin, zambi el slab.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 9:42 pm

-Doar un truc ieftin? Uite de asta ce spui? Spuse Selene si isi baga mana prin decolteu, pe sub rochie si o scoase pe Sanara in palma, vrand sa ii vada reactia lui Enrique.
-Eu ma pricep la multe trucuri magice iar daca tu faci numai trucuri ieftine te intrec.


In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 9:43 pm

- Da, sunt doar un amator, zambi stanjenit. "Sunt un mincinos groaznic...cine zicea ca zeii se pricep la toate a mintit!!!"
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 9:48 pm

-Dar stiu ca nu esti doar un amator si ca nu te pot intrece. Antenele mele te-au detectat si te-au prins cu mata in sac. Inca nu ai scornit o minciuna destul de buna si pentru ele.


In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 9:50 pm

- Pacat, imi place ca lumea sa ma creada om.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 10:12 pm

-Mda, dar totusi de ce iti place asta?


In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 10:14 pm

- E mai simplu sa fii om, nu ai puteri, nu se da toata lumea bine pe langa tine ca sa obtina ceva, ridica usor din umeri.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 10:25 pm

La bal era si Afrodita.
-Deci vrei sa fii om, nu? Ei bine atunci vei fi sclavul meu sa vezi cum e viata de muritor alaturi de o zeita. Cu toate ca magia altor specii nu poate afecta zeii, magia zeilor poate afecta ceilalti zei. Spuse ea, apucandu-l de gulerul camasii si privindu-l ciudat cu niste sclipiri in ochi. Fara sa isi dea seama fu micsorat de Afrodita pana la dimensiunea la care unghiile ei de la picioare i se puteau parea enorme.
-Acum, aici, picteaza-mi unghiilede la picioare. Tuna ea, si pocni din degete aparand un set de 12 culori de oja.
-Fiecare unghie vreau sa infatiseze un tablou. Spuse ea.


In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 10:29 pm

Enrique incepu sa rada, rasul sau sunand foarte caraghios.
- Zeita proasta, narcisista si ingamfata, mereu ai vrut sa-mi faci felul, asa e? surade rautacios in coltul gurii, stia ca Afrodita va spumega cand il va auzi. Stii care e partea proasta? Doar cu un gand te pot face sa ma iubesti cu disperare si sa devii sclava mea pe veci. Reda-mi dimensiunea sau iti jur ca ai sa regreti.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 10:37 pm

-Ai uitat ca esti blestemat sa nu te iubeasca nimeni? Tocmai de asta te-am si blestemat sa ma apar impotriva ta. Si nu poti da faci pe nimeni sa te iubeasca prin vraji ce putin pana nu desfaci vraja si vraja nu se desface decat daca o zeita te va iubi sincer. Ceea ce nu cred ca se va intampla prea curand.
-Iti voi reda dimensiunea dupa ce vei termina sa imi pictezi unghiile. Fa ceea ce spun sau altfel vei fi tu cel care vei regreta. Vezi ca daca vreau pot sa te reduc pana la dimensiuni microscopice. Ori poate te voi servi la cina.


In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 10:39 pm

- Serveste-ma, omoara-ma , fa-mi ce vrei, n-o sa fac niciodata nimic pentru tine pentru ca esti o scarba, imi provoci sila, se stramba el.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 10:55 pm

-Da, ai dreptate. Sunt o proasta, narcisista, ingamfata si scarba. Si mereu am vrut sa iti fac felul. Spuse Afroditatinanadu-l intre degetul mare si cel aratator de la mana dreapta.
-Priviti aici cum eu Afrodita una dintre cele mai puternice zeite voi face ca un zeu enervant sa dispara. Spuse ea.
Isi lasa capul pe spate si deschise gura mare. Il baga incet incet in gura apoi inchise gura si incepu sa il duca dintr-o parte inalta a gurii cu limba, si sa ii savureze intai gustul. Il mesteca apoi vran sa dea dovada ca nu are mila dar il meteca totusi mai incet cat sa ii provoace cateva rani: zgaraieturi, julituri, etc dar sa il lase in viata. Apoi il inghiti fara mila. Dupa care arata la toti cei prezenti: specii umane din intreaga Utopie cum gura ei este goala. Apoi inchise gura si se duse linistita pe ringul de dans ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.


In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 11:01 pm

Ranile sale se vindecara instant, defapt nu simtise mai nimic.
- Bitch, murmura el clatinand din cap si se teleporta undeva in inima ei. Cunostea foarte bine anatomia zeilor, facu un cutit sa apara in mana sa si incepu sa se joace cu el printre degete. E randul meu sa fiu sadic si ah, ce o sa doara, zambi si ii taie aorta dreapta, cea care sangera cel mai mult, ea cazand din picioare.
Facu apoi sa apara pe ringul de dans, la dimensiunea sa normala cu un zambet rautacios si triumfator pe buze.
- It's time to punish the whore, murmura el si o prinse de rochie ridicand-o in picioare, privind fara mila cum ii e tot mai rau din cauza hemoragiei interne. A venit randul meu sa te blestem, nu e asa ca viata e frumoasa si dreapta? se incrunta el. Te blestem ca toti sa te vada urata, hidoasa si toti barbatii care vor veni din viata ta sa te foloseasca ca pe o carpa, imediat dupa ce vei ajunge in patul lor te vor parasii. Si uite asa ti-am luat cel mai de pret lucru, degeaba mai ai singurul lucru bun la tine - frumusetea-, de acum nimeni n-o s-o mai vada, ii dadu drumul lasand-o sa se loveasca cu capul de podea.
Ares isi facu aparitia din multime aplaudand.
- Vezi, tot stand cu mine ai invatat sa fii rau, foarte rau, surade amuzat.
Back to top Go down
Sponsored content





In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: In atentia reflectoarelor.    In atentia reflectoarelor.  - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
In atentia reflectoarelor.
Back to top 
Page 2 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia Metropolis :: Taramul Nohrin-
Jump to: