Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Halloween Day, Halloween Night

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Venom
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Venom


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1996
Kwan Kwan : 4230
Localizare Localizare : fairy land

Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Halloween Day, Halloween Night    Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 09, 2021 8:55 pm

Asun:
` Sigur, suna bine. Imi plac Casele Bantuite. Orion probabil va castiga concursul asta, haha` am spus si m-am agatat cu un brat de Orion si celalt de Katrina, lasand-o pe Sanara langa Orion.

Orion:
Am privit-o cu coada ochiului pe Asun, stiam ce face.
N-am comentat insa nimic si i-am oferit galant bratul Printesei, urmand sa ne indreptam apoi toti inapoi in sala mare unde era balul de Halloween.


Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 O5gHO46

Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 RDrO7Zq
Back to top Go down
https://www.google.ro/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Halloween Day, Halloween Night    Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 09, 2021 9:04 pm

Ne indreptam catre sala mare. Inainte cu putin tip de a intra in sala mare, expira efectul potiunii de micsorare si revin la dimensiune normala.

Sanara:

-La fix. Spun eu.


Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Venom
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Venom


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1996
Kwan Kwan : 4230
Localizare Localizare : fairy land

Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Halloween Day, Halloween Night    Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 09, 2021 9:10 pm

Orion:

Chiar cand intrasem in sala mare incepuse o melodie lenta si simtisem cum Asun ma calca pe picior si tuseste, apoi o ia de oparte pe Katrina incepand sa discute ceva cu ea. Am inteles ce insinua, dar nu am facut-o pentru ca ma impingea ea de la spate, ci pentru ca asa am vrut eu. Am intins mana spre Sanara care avea acum dimensiuni normale si am zambit.
`Dansati?`


Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 O5gHO46

Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 RDrO7Zq
Back to top Go down
https://www.google.ro/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Halloween Day, Halloween Night    Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 09, 2021 9:27 pm

Sanara:

-Desigur. Spun eu.


Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Venom
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Venom


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1996
Kwan Kwan : 4230
Localizare Localizare : fairy land

Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Halloween Day, Halloween Night    Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 09, 2021 10:41 pm

Orion:

Am zambind si am lasat-o sa ma prinda de mana, iar pe cealalta am dus-o la spate frumos in timp ce o conduceam undeva spre centrul mijlocului de dans. Mereu stiusem toate dansurile de societate, le invatasem de mic ca sa o acompaniez pe Asun la balurile la care era invitata. O data ajunsi acolo i-am ridicat mana in aer si mana pe care o aveam la spate am dus-o finut pe spatele ei, undeva pe mijloc, fara sa fiu vreun nesimtit care incearca sa ii puna mana pe fund cu pretextul ca dansam. Am inceput sa imi misc picioarele pe ritmul melodiei si sa o conduc, fara sa o tin prea strans de mana si i-am zambit stangace.


Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 O5gHO46

Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 RDrO7Zq
Back to top Go down
https://www.google.ro/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Halloween Day, Halloween Night    Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeTue Nov 09, 2021 11:24 pm

Imi pusesem mana libera pe umarul lui si ma miscam in ritmul melodiei.


Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Venom
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Venom


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1996
Kwan Kwan : 4230
Localizare Localizare : fairy land

Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Halloween Day, Halloween Night    Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 12, 2021 6:42 pm

Orion:

Deodata toate luminile s-au stins brusc. Si inca nu venise ora la care trebuia sa inceapa concursul de sperieturi ca sa vedem cine ramane in casa ultimul. M-am alarmat cand am auzit tipete, in special ca l-am recunoscut pe a lui Asun.
`Ramai in spatele meu` i-am spus Sanarei si am tras-o acolo, incercand sa ma obisnuiesc cu intunericul si sa-mi dau seama ce se intampla si de unde vin atacatorii.


Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 O5gHO46

Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 RDrO7Zq
Back to top Go down
https://www.google.ro/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Halloween Day, Halloween Night    Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitimeSat Nov 13, 2021 10:17 pm

Sanara:

Ramasesem in spatele lui Orion, imbratisandu-l.


Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Halloween Day, Halloween Night    Halloween Day, Halloween Night  - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Halloween Day, Halloween Night
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Halloween Night, best place in town
» A Halloween Day
» Noaptea de Halloween
» Mila's Halloween
» Halloween Party

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia Metropolis :: Piata Centrala-
Jump to: