Planeta Utopia

Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil

HomePortalFAQSearchMemberlistRegisterLog in

Share | 

Don't say you want me, don't say you need me, don't say you love me!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Sanara
Admin
Admin

Sex : Male
Varsta : 32
Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

PostSubject: Re: Don't say you want me, don't say you need me, don't say you love me!   Mon Mar 25, 2013 4:01 pm

-Garantez ca nu iti va face nimic daca tu nu imi vei face nimic. Dar o sa ii spun sa plece atunci cand o sa ma pot eu misca. Daca ma vei ucide, iti spun ca te va inghiti de viu.
Deci ori ma vei vindeca si el va pleca ori ma vei ucide si el te va manca. Ce alegi?

Back to top Go down
View user profile http://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest

PostSubject: Re: Don't say you want me, don't say you need me, don't say you love me!   Thu Mar 28, 2013 7:53 pm

- Niciuna din variante, zambi el uracios si isi intoarce privirea spre dragon, pivindu-l fix in ochi cu irisii sai acum rosii. Pleaca, il hipnotiza Harry, caci el era unul din vampirii care puteau hipnotiza orice specie, asa ca dragonul il asculta si pleca. Bun, acum am de ales...sa te ucid incet si dureros sau rapid si cu mai putine chinuri ? Hmm...
Back to top Go down
Sanara
Admin
Admin

Foaie de personaj

PostSubject: Re: Don't say you want me, don't say you need me, don't say you love me!   Fri Mar 29, 2013 7:40 am

-Nu, nu vreau sa mor. Sunt prea tanara pentru asta.

Back to top Go down
Vizitator
Guest

PostSubject: Re: Don't say you want me, don't say you need me, don't say you love me!   Sun Mar 31, 2013 3:05 pm

- Cine a zis ca e dupa cum vrei tu, dulceata? zambi el otravit.
- Harry inceteaza! isi incrucisa Hanna bratele sub piept.
Back to top Go down
Sanara
Admin
Admin

Foaie de personaj

PostSubject: Re: Don't say you want me, don't say you need me, don't say you love me!   Fri Apr 05, 2013 8:45 am

Tocmai atunci aparu sora mea si ma ajuta sa ma ridic si sa plecam.

Back to top Go down
Vizitator
Guest

PostSubject: Re: Don't say you want me, don't say you need me, don't say you love me!   Wed Apr 10, 2013 7:05 pm

Harry era pregatit sa le doboare pe amandoua, dar Hanna ii prinse mainile la spate.
- Ajunge, idiotule, ai omorat oricum destule persoane, din toate speciile, marai ea la el.
Back to top Go down
Sanara
Admin
Admin

Foaie de personaj

PostSubject: Re: Don't say you want me, don't say you need me, don't say you love me!   Sun Apr 14, 2013 9:59 am

Sora mea profita de moment, luandu-ma in zbor si departandu-ne.

Back to top Go down
Vizitator
Guest

PostSubject: Re: Don't say you want me, don't say you need me, don't say you love me!   Fri Apr 04, 2014 1:37 am

- Pe bune, Hann ? Ai stricat toată distracția, oricum nu aveam de gând să le fac nimic, își rotii ochii și își duse brațul după gâtul ei, începând să meargă alături de ea într-o direcție aleatorie.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Don't say you want me, don't say you need me, don't say you love me!   

Back to top Go down

Don't say you want me, don't say you need me, don't say you love me!
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4