Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in

 

 Descoperirea

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Descoperirea  Empty
PostSubject: Descoperirea    Descoperirea  Icon_minitimeMon Jan 19, 2015 11:47 am

La grajdurile regale se afla si o piscina nou construita sub forma faimosului Colloseum roman. Era plin cu apa si din el parea sa se vada din cand in cand capul uni creaturi ce aducea cu faimosul Nessie din Look Ness.

Creatura fusese capturata de curand de nist elfi dar dadusem dispozitie sa mi se aduca la palatul meu si le invitasem pe Arya si Mio ca sa le arat creatura.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rogue
MEMBRU
MEMBRU
Rogue


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 263
Kwan Kwan : 324
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : in your mind!

Descoperirea  Empty
PostSubject: Re: Descoperirea    Descoperirea  Icon_minitimeWed Sep 14, 2016 12:03 pm

- La picior!! Vino înapoi, strigă Stefan disperat după câinele care nu era al lui.
Lexie, prietena lui cea mai bună, plecase într-o excursie și lăsase acel mic monstru în grija sa. Nu îl asculta deloc..
De exemplu acum fugea de el și părea că intrase pe o proprietate privată căci se apropia de niște grajduri.
Își dădu o palmă în cap, sigur intra în belele, dar chiar și așa alergă după dânsul.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32615
Kwan Kwan : 120011
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Descoperirea  Empty
PostSubject: Re: Descoperirea    Descoperirea  Icon_minitimeSun Sep 18, 2016 2:13 pm

Un elf grajdar stricca catre el:
-Hei, tu cel cu cainele. Invata sa ti-l stapanesti. Sa vezi in ce belele intri daca afla regina ca i-ai incalcat proprietatea privata.

Sanara:

Intre timp eu ma balaceam impreuna cu acel monstru in noua piscina ia cainele strain incepu sa alerge si se aruncase in piscina iar dupa el vad ca alerga un domn imbracat elegant. Nu imi pasa cat de elegant era, imi pasa doar ca ma surprinsese in costumul Evei in piscina, eu neastpetand inca musafiri decat peste vreo 3 ore.
-Sa vezi ce iti fac daca nu iti stapanesti cainele. Il amenint eu.
-Inca o data daca se intampla, sa dai buzna asa pe proprietatea mea privata, te previn eu si familia mea suntem 4 zane si sificiente zic eu, sa facem un blestem de convergenta in stilul ielelor, asupra ta. Continui eu sa il amenint fara sa imi pese ce specie e si daca blestemul va functiona sau nu asupra lui.
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





Descoperirea  Empty
PostSubject: Re: Descoperirea    Descoperirea  Icon_minitime

Back to top Go down
 
Descoperirea
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Palatul de cristal :: Palatul de Cristal :: Grajdurile Regale-
Jump to: