Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. I_back_catg	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty 
Sanara
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. I_back_catg	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty 
Sujata
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. I_back_catg	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

  Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă.

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty
PostSubject: Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă.   	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeSun May 17, 2015 8:06 pm

Aveqetura: Ziua: 17.05.2015. Ora 19.47.

Nu mi-ar ajunge o viaţă de om ca să pot remedia ceea ce a stricat altcineva.
În zilele de 16 mai şi 17 mai 2015 a avut acces la laptop-ul meu o altă persoană ce mi-a cerut îngăduinţa să îl folosească.
Constat cu umire şi terifiere că l-a folosit şi în anumite scopuri mai puţin „Fair Play”.
Astfel, am luat măsuri de urgenţă:

1. Topicul Restrângerea activităţii mele pe forum a fost Închis;
2. S-au eliminat anumite documente cu caracter medical din laptop-ul meu;
3. S-a Schimbat de urgenţă parola la contul avut pe acest forum;
4. Mi-am făcut un Id nou de mess pentru persoanele ce doresc menţinerea legăturii cu mine. Noul meu Id îl voi furniza numai prin PM.
5. Încă mai lucrez la remedierea anumitor stricăciuni produse.

Îmi cer scuze oficial tuturor userilor pentru neplăcerile ce s-au creat independent de voinţa mea personală. Ştiu că aceste scuze nu încălzesc pe nimeni, însă e tot ceea ce pot face în acest moment de grea cumpănă.

Cu respect şi preţuire,
Ave

PS. Nu vă lăsaţi lucrurile personale în grija altcuiva! Mai ales când este vorba de propriul laptop sau alt dispozitiv ce se poate conecta la internet.



	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Arya
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Arya


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1946
Kwan Kwan : 5594
Localizare Localizare : Antartica

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty
PostSubject: Re: Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă.   	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeSun May 17, 2015 8:28 pm

Deci eu sunt total derutata!
Sa inteleg ca pana la urma nu tu ai fost cea care a creat topicul cu "Restrangerea activitatii mele"?


Stanga spre dreapta:
Zanele: Hope, Jade, Arya, Katya, Ayumi.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. S58vw8
Vivian,Yasu, Kazyz, Kan, Enyo.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Fkmkj6
Kasai, Rose Ang, Ruka, Nixx, Flavia,Cosette, Mae.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. 2u8gwh5
Sulfus, Thames ,Hotaru,Rensho, Soushi, Erica.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Yyl54
Jill, Louie, Belle, Eris, Luz, Melinoe,Shia.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Ofpzr6
Amary, Hana
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. 2mer449
Back to top Go down
http://fantasia.forumgratuit.ro/forum
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty
PostSubject: Re: Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă.   	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeSun May 17, 2015 8:56 pm

Nu, nu Eu am fost aceea! Când în sfârşit am putut folosi laptop-ul personal şi am intrat pe forum în ideea de a verifica ceva, am constatat cu uimire că mi s-a folosit Abuziv contul.
Am făcut un puseu de tensiune 15 cu 9, îmi ardeau tâmplele, îmi tremurau mâinile şi simţeam că am febră. A trebuit să iau Urgent măsuri de siguranţă.
Încă mai lucrez la aceste măsuri, din moment ce am intrat Doar după ora 19.30 pe internet.



	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Panda.
MEMBRU
MEMBRU
Panda.


Mesaje Mesaje : 603
Kwan Kwan : 1258
Varsta Varsta : 29

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty
PostSubject: Re: Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă.   	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeSun May 17, 2015 9:29 pm

O intrebare . De unde stia persoana aceea de parola de messenger si forum ?


..... si ingerii au demonii lor .



	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. 5mk286

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. V3hul0

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Ht8th3


Colierele baietilor :

Spoiler:

Back to top Go down
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty
PostSubject: Re: Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă.   	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeMon May 18, 2015 9:03 am

Bănuiesc că mi-a scotocit prin geanta laptopului. Cum am mai multe conturi, unele fiind făcute pe forumuri de specialitate ca cele care te ajută să rezolvi probleme ce se pot ivi cu un laptop, eu am un caiet în care îmi notez userul şi parola avută la acel user.
Respectivul caiet era în acea geantă de laptop. De aceea a trebuit să intervin prompt cu schimbare de parole în toate locurile unde am conturi, ca să fiu sigură că nu e pierdut totul.



	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Panda.
MEMBRU
MEMBRU
Panda.


Mesaje Mesaje : 603
Kwan Kwan : 1258
Varsta Varsta : 29

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty
PostSubject: Re: Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă.   	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeMon May 18, 2015 5:53 pm

Intrebarea e alta. Defapt doua.
1. Cu ce scop ti-ar face persoana aia rau 2. Acum pe bune ... de unde sa stie persoana respectiva despre toata povestea forumului ?SmileSmileSmile


..... si ingerii au demonii lor .



	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. 5mk286

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. V3hul0

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Ht8th3


Colierele baietilor :

Spoiler:

Back to top Go down
Arya
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Arya


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1946
Kwan Kwan : 5594
Localizare Localizare : Antartica

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty
PostSubject: Re: Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă.   	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeMon May 18, 2015 10:55 pm

Bun, am si eu niste intrebari pentru tine Ave. Eu una m-am saturat sa tot aud ca ba vrei sa pleci sau sa ramai pe forum. Pana la urma ce anume vrei? Asta, ca sa stiu si o treaba.
Eu inteleg foarte bine cand o persoana imi spune ca are probleme de sanatate, servici sau examene si nu poate activa pe un site, in acest caz forum o perioada de timp, ca nu doar nu te tine nimeni legata aici.
Nici noi suntem legati cu cabluri de calculatoarele noastre!! Dar ma deranjeaza atunci cand o persoana spune un lucru si face alta. Ba ramai, ba pleci, nici tu stii ce vrei. Nu imi place sa fiu dusa cu vorba. Daca iti faci alt id si vrei sa tii legatura cu userii, de ce nu ne adaugi? Ca pe vechiul, dupa un timp nu prea mai vorbeai cu mine, sa stii ca nu musc.
Si acum de incheiere, de ce ar vrea pers. respectiva, cum spui tu sa iti distruga id-ul si contul pe forum? Adica e doar un forum rp, ce ar putea obtine de aici? Si ca un sfat, pune-ti o parola la calc daca vrei sa stai linistita, eventual in chineza si in Zulu daca preferi, ca nu o sa mai reuseasca in veci sa iti "fure" ceva.


Stanga spre dreapta:
Zanele: Hope, Jade, Arya, Katya, Ayumi.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. S58vw8
Vivian,Yasu, Kazyz, Kan, Enyo.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Fkmkj6
Kasai, Rose Ang, Ruka, Nixx, Flavia,Cosette, Mae.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. 2u8gwh5
Sulfus, Thames ,Hotaru,Rensho, Soushi, Erica.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Yyl54
Jill, Louie, Belle, Eris, Luz, Melinoe,Shia.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Ofpzr6
Amary, Hana
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. 2mer449
Back to top Go down
http://fantasia.forumgratuit.ro/forum
Panda.
MEMBRU
MEMBRU
Panda.


Mesaje Mesaje : 603
Kwan Kwan : 1258
Varsta Varsta : 29

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty
PostSubject: Re: Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă.   	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeTue May 19, 2015 11:37 am

Eu deja sunt satula de toata situatia , ba pleaca ba nu . HOTARASTE-TE ! Ti-ai facut noul id de messenger , ca sa ce ? Ca sa zici iar ca pleci ? Cel mai probabil ne iei de prosti , dar sa stii ca nu suntem marionete sa ne duci de nas . Scuza-ma ca zic asta , stiu ca sunt dura dar eu cred ca nu sunt singura , care mi-a ajuns de toata chestia asta . Stii ce cred ? Hai sa iti spun . Ca tu cauti atentie . Da , chiar asta cred . De la inceput am fost sceptica in toata faza asta cu luatul laptopului si hai sa iti si insir motivele de ce nu as crede asta :
1 . Cu ce scop ti-ar face tie rau persoana aia , mai ales pe forum ?
2 . De unde stia acea persoana de povestea forumului ?
3. Specificase-i la un moment dat boala ta si boala tatalui tau . La asta nu ma bag , sunt probleme medicale . Dar intrebarea e ... " De unde stia persoana respectiva despre bolile astea" ?
Si eu sunt bolnava de felul meu , dar nu stau sa mi le expun pe aici pentru ca nu vreau sa provoc mila si atentie si crede-ma ca bolile mele care le am , sunt mult mai grave , dar nu intru in amanunt . De postat , stie toata lumea ca nu pot posta mereu si ca am si scoala si servici si incerc sa ma impart cum pot , dar cel mai mila mi-e de biata Sanara care numai intelege nimic din tot comportamentul tau . ( si nu e singura .. ) .


..... si ingerii au demonii lor .



	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. 5mk286

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. V3hul0

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Ht8th3


Colierele baietilor :

Spoiler:

Back to top Go down
Arya
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Arya


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1946
Kwan Kwan : 5594
Localizare Localizare : Antartica

	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty
PostSubject: Re: Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă.   	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitimeSat May 23, 2015 12:07 am

Cum nu ai avut bunavointa pana acum sa ne explici, anunt aici ca imi retrag personajele pe care le-am folosit sa postez cu tine, adica: Kasai, Yasu, Thames si Rensho.
Nu ai facut altceva decat sa iti bati joc de userii acestui forum, iar eu m-am saturat. Du-te in alta parte si cauta alti oameni "dispusi" sa iti suporte iesirile.


Stanga spre dreapta:
Zanele: Hope, Jade, Arya, Katya, Ayumi.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. S58vw8
Vivian,Yasu, Kazyz, Kan, Enyo.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Fkmkj6
Kasai, Rose Ang, Ruka, Nixx, Flavia,Cosette, Mae.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. 2u8gwh5
Sulfus, Thames ,Hotaru,Rensho, Soushi, Erica.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Yyl54
Jill, Louie, Belle, Eris, Luz, Melinoe,Shia.
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Ofpzr6
Amary, Hana
	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. 2mer449
Back to top Go down
http://fantasia.forumgratuit.ro/forum
Sponsored content





	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Empty
PostSubject: Re: Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă.   	Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Situaţie de extremă urgenţă. Alarmantă.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Caut de urgenta un designer bun!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Arhiva-
Jump to: