Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
O sirena pe insula.  EmptyO sirena pe insula.  I_back_catgO sirena pe insula.  Empty 
Saphire Helena
O sirena pe insula.  EmptyO sirena pe insula.  I_back_catgO sirena pe insula.  Empty 
Sanara
O sirena pe insula.  EmptyO sirena pe insula.  I_back_catgO sirena pe insula.  Empty 
Pamella
O sirena pe insula.  EmptyO sirena pe insula.  I_back_catgO sirena pe insula.  Empty 
Paula Muscko
O sirena pe insula.  EmptyO sirena pe insula.  I_back_catgO sirena pe insula.  Empty 
Sujata
O sirena pe insula.  EmptyO sirena pe insula.  I_back_catgO sirena pe insula.  Empty 
Latest topics
» o excursie in dreamtopia
O sirena pe insula.  Icon_minitimeToday at 9:41 am by Sanara

» Propuneri
O sirena pe insula.  Icon_minitimeYesterday at 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
O sirena pe insula.  Icon_minitimeYesterday at 9:29 pm by Madalina

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
O sirena pe insula.  Icon_minitimeYesterday at 9:28 pm by Madalina

» condica de prezenta
O sirena pe insula.  Icon_minitimeYesterday at 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
O sirena pe insula.  Icon_minitimeYesterday at 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
O sirena pe insula.  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
O sirena pe insula.  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
O sirena pe insula.  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 O sirena pe insula.

Go down 
AuthorMessage
Aryl Nereide
Mermaid
Mermaid
Aryl Nereide


Mesaje Mesaje : 50
Kwan Kwan : 82

O sirena pe insula.  Empty
PostSubject: O sirena pe insula.    O sirena pe insula.  Icon_minitimeFri Jun 12, 2015 10:12 pm

Stateam pe o stanca din apropierea insulei Mako, avand langa mine o minge de plaja si aveam in maini o tableta la care ascultam muzica marinareasca:

http://www.trilulilu.ro/muzica-diverse/galeria-frumoaselor-cintece-marinaresti?b

Valurile inspumate loveau stanca iar soarele arzator al verii ma bronza. Prvind spre mal observam cum lumea care venise la plaja o multime de elfi, zane, vrajtoare si vrajitori se distrau de minune. Mutandu-mi privirea mai vad si cativa calugari si cavaleri care venisera si ei la plaja si tocmai se dezbraca de vesmintele si armurile lor. Toti care intrau insa inapa nu se avantau dincolo de geamandura. Insa cand unul dine baieti nu stam sigur ce specie e, se apropie de geamandura, eu dupa stanca mea incepusem sa cant.

http://www.trilulilu.ro/LoveYukiEiri/8b555ac01470f7

Voiam doar sa ilademenesc pe baat mai aproape de mine ca sa stam de vorba si poate sa imi gasesc un artener de joaca si un prieten. Depindea insa de el daca reusea sa faca fata hipnozei mele si valurilor insumate ale marii.



O sirena pe insula.  Siren_mermaid
Back to top Go down
 
O sirena pe insula.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sirena
» Sirena
» O sirena aurie
» O sirena pe plaja
» O sirena in golf

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Valkarischer Ocean :: Insula Mako-
Jump to: