Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Sayonara Bye Bye Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Sayonara Bye Bye Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Sayonara Bye Bye Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Sayonara Bye Bye Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Sayonara Bye Bye Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Sayonara Bye Bye Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Sayonara Bye Bye Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Sayonara Bye Bye Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Sayonara Bye Bye Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Sayonara Bye Bye

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Xiphion.
MEMBRU
MEMBRU
Xiphion.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 66
Kwan Kwan : 69
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Iceland

Sayonara Bye Bye Empty
PostSubject: Sayonara Bye Bye   Sayonara Bye Bye Icon_minitimeSun Jun 07, 2020 1:51 pm

Sayonara Bye Bye ET2OXHRSayonara Bye Bye 3kBZb0m
Hello! Acesta va fi micuțul meu jurnal, deci sper să nu vă plictisesc (prea tare).
Sayonara Bye Bye Tumblr_nu13vn7IEO1updw00o1_500
Mă numesc... Hmm, nu cred că mai are rost să aduc asta în discuție, nu este o prezentare, duuuh!
06.06.20:
Astăzi mă gândeam dacă are rost să-mi cumpăr un nou laptop (acum folosesc tabletă), dar o parte din mine crede că nu are rost. Și nu știu ce să fac ca să scap de senzația asta de oboseală care mă tot bântuie. În ritmul ăsta n-o să pot învăța pentru cursul de tehnician veterinar pe care îmi doresc să-l fac, dar poate îmi trece până atunci, adică sper. Adevărul e că mă gândesc la multe și în general la nimic. Spre exemplu, mai înainte am dat o previzualizare și am și uitat despre ce voiam să scriu. Hmmm, oare ar trebui să vă spun ce am făcut azi și apoi să vă povestesc puțin despre preferințele mele? Okay, așa am să fac.
Sayonara Bye Bye Tumblr_mjiiywRtWM1r72ht7o1_r1_250
Păi, azi am avut liber, spre fericirea mea. Și am încercat să mă trezesc din somn mai mult de jumătate din zi, iar acum se pare că nu prea mai am somn. Dar sper să reușesc să adorm după ce mă uit un pic la YYH. Yep, de curând am început să revizionez Yu Yu Hakusho și am văzut deja peste 30 de episoade. Este a treia oară când îl văd și nu regret nimic.
Îmi este foarte dor de Flurry, deși am vorbit cu ea ieri. Sper să rezolve micuța problemă pe care o are cât mai repede, ca să putem vorbi și scrie împreună.
Norocul meu că a făcut mama tiramisu și mi-a mai îndulcit puțin starea asta de anxietate. Eh, dar trece și ea.
Vreau foarte mult un nou sezon la Natsume Yuujinchou. În ritmul ăsta mă apuc să revizionez și această serie! Of!
Hmm, iar am uitat ce voiam să scriu, am minte de pește... Să revenim, deci azi am lenevit mai mult, cu toate că plănuim să fac altceva, dar oboseala acumulată și-a cam spus cuvântul. Sper ca mâine să-mi mai treacă această stare și să pot merge la o micuță plimbare sau măcar să pot citi, fiindcă am vrut să citesc din două cărți și n-am reușit să citesc din niciuna. x.x
Whoop, iar e capul meu plin de gânduri și nu reușesc să selectez ceva!
Așa că vă las mai jos câteva chestii despre mine~
Sayonara Bye Bye Original
(O ador foarte mult pe Botan, deci sper să nu vă enerveze)
x Trupele mele preferate sunt: Mumford and Sons, NeedToBreathe, The Gazette, In This Moment și Do As Infinity.
x Animalul meu preferat este tigrul siberian. Deși iubesc toate animalele, animalul acesta are un loc special în sufletul meu.
x Cea mai mare dorință a mea este să merg în Islanda măcar o singură dată.

Sayonara Bye Bye ET2OXHRSayonara Bye Bye 3kBZb0m


Sayonara Bye Bye Tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto9_250 Sayonara Bye Bye Tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto2_250 Sayonara Bye Bye Tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto8_250
》》》Eclair Higurashi

Sayonara Bye Bye Tumblr_p23kqqDHZl1tqabwno1_540
Back to top Go down
http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro/
Sujata
Gods
Gods
Sujata


Name : Roxie
Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 2657
Kwan Kwan : 16493
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Baia Mare

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 2

Sayonara Bye Bye Empty
PostSubject: Re: Sayonara Bye Bye   Sayonara Bye Bye Icon_minitimeThu Jun 18, 2020 4:22 pm

Sayonara Bye Bye Crystal_divider_by_laraleel_dbktpou-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzk3NTM4ZWQyLWYwMDYtNGVkNS1hYTlmLWYxMTIxYmYzYjFlNFwvZGJrdHBvdS05MGFmY2NjNi1jNzdkLTQxZmUtOWE3ZC01ZGRjYzFlZjQxOWMucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
deci nu stiu de ce, dar nu pot sa vad nici o imagine. Imi spune ca doar adminul are dreptu sa le vada.
Back to top Go down
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sayonara Bye Bye Empty
PostSubject: Re: Sayonara Bye Bye   Sayonara Bye Bye Icon_minitimeSun Nov 07, 2021 7:52 am

Deoarece fusese vina mea ca nu facsem anumite setari la timp. Vad ca mesajul e vechi de 1 an. Daca mai intampnii problema aceasta pe contu sotiorului tau care e simplu membru sa imi spui. E posibil sa fi uitat de unele subrubrici.


Sayonara Bye Bye Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sujata
Gods
Gods
Sujata


Name : Roxie
Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 2657
Kwan Kwan : 16493
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : Baia Mare

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 2

Sayonara Bye Bye Empty
PostSubject: Re: Sayonara Bye Bye   Sayonara Bye Bye Icon_minitimeMon Nov 08, 2021 12:21 pm

Sayonara Bye Bye Divider___snow_on_animals___f2u_by_justbuttons_dar84rx-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTUiLCJwYXRoIjoiXC9mXC9iYzQxOTEyNy0xZmRhLTQwMmQtODM0Zi1iNDIwYTc1MGVlZTFcL2Rhcjg0cngtYmRkMmMxOGQtNjQ0MS00ZWZjLWE1ZjctNTVlOWZlOThjM2FmLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
oricum, ma bucur enorm de mult ca ai reusit sa faci setarile la timp si totul e perfect acum. 
Back to top Go down
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Venom
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Venom


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1996
Kwan Kwan : 4230
Localizare Localizare : fairy land

Sayonara Bye Bye Empty
PostSubject: Re: Sayonara Bye Bye   Sayonara Bye Bye Icon_minitimeMon Nov 08, 2021 5:39 pm

eu in continuare nu pot sa vad imaginile de aici


Sayonara Bye Bye O5gHO46

Sayonara Bye Bye RDrO7Zq
Back to top Go down
https://www.google.ro/
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sayonara Bye Bye Empty
PostSubject: Re: Sayonara Bye Bye   Sayonara Bye Bye Icon_minitimeMon Nov 08, 2021 5:51 pm

Doar de pe acest topic? Sau de pe care? Daca mi-ai spune de pe care topicuri as putea trata problema punctual.


Sayonara Bye Bye Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





Sayonara Bye Bye Empty
PostSubject: Re: Sayonara Bye Bye   Sayonara Bye Bye Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sayonara Bye Bye
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Welcome! :: Chat topic :: Cafenea :: Jurnale-
Jump to: