Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
wind of pleasures +18 Emptywind of pleasures +18 I_back_catgwind of pleasures +18 Empty 
Latest topics
» Misiuni
wind of pleasures +18 Icon_minitimeTue May 07, 2024 4:06 pm by Madalina

» o excursie in dreamtopia
wind of pleasures +18 Icon_minitimeTue May 07, 2024 4:05 pm by Madalina

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
wind of pleasures +18 Icon_minitimeTue May 07, 2024 4:03 pm by Madalina

» condica de prezenta
wind of pleasures +18 Icon_minitimeTue May 07, 2024 4:01 pm by Madalina

» Propuneri
wind of pleasures +18 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
wind of pleasures +18 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» Princess of dreams (continuare)
wind of pleasures +18 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
wind of pleasures +18 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
wind of pleasures +18 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 wind of pleasures +18

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Venom
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Venom


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1996
Kwan Kwan : 4230
Localizare Localizare : fairy land

wind of pleasures +18 Empty
PostSubject: wind of pleasures +18   wind of pleasures +18 Icon_minitimeWed Nov 03, 2021 3:34 pm

--- PRIVAT CU PISICA ---

Yuri:

Eram pe Insula Tir Na Nog la o ora cand nu era nimeni acolo aproape insula fiind pustie. M-am gandit sa fac un experiment si am facut sa apara o vaza lunga.
[Only admins are allowed to see this link]
Am zambit multumit de dimensiunile ei si mi-am scos pantalonii si mi-am bagat pula in vaza, incepand s-o misca inauntru sa vad daca imi cauzeaza placere.
- Ohhhhh...
Dupa putin timp:
- Desi parca era mai bine daca ar fi fost mai strampta hmmm


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
https://www.google.ro/
Pisica
MEMBRU
MEMBRU
Pisica


Mesaje Mesaje : 9
Kwan Kwan : 13
Varsta Varsta : 22
Localizare Localizare : deasupra norilor

wind of pleasures +18 Empty
PostSubject: Re: wind of pleasures +18   wind of pleasures +18 Icon_minitimeWed Nov 03, 2021 4:47 pm

Era o zi plictisitoare , iar eu fiindca eram jumatate zana jumatate om aveam si puterile de zana de la mama mea. Ceea ce puteam face e sa ma transform intr-o zana foaaarte mica. Cateodata, ma mai transformam si ma bagam in diferite obiecte pentru a ma odihni.

Dormeam iar deodata simt o zguduiala putermica in vaza in care stateam de ceva vreme si ceva foarte mare si fin si roz imi inunda camera.

- Sfinte Sisoie ! Ce mare e !


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
Venom
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Venom


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1996
Kwan Kwan : 4230
Localizare Localizare : fairy land

wind of pleasures +18 Empty
PostSubject: Re: wind of pleasures +18   wind of pleasures +18 Icon_minitimeWed Nov 03, 2021 4:52 pm

Yuri:
Simtisem la un moment dat ca un obiect micut pe capul penisului care se frecase in timp ce mi-o introduceam in vaza. Asa ca am scos-o de acolo si am bagat un ochi pe ovalul vazei uitandu-ma inauntru.
`Ohhh, buuuna!` salut cu un ranjet mare pe buze vazand ca este acolo o femela. Nici nu conta specia. Pana la urma o pasarica calda era mai buna ca vaza aia rece.


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
https://www.google.ro/
Pisica
MEMBRU
MEMBRU
Pisica


Mesaje Mesaje : 9
Kwan Kwan : 13
Varsta Varsta : 22
Localizare Localizare : deasupra norilor

wind of pleasures +18 Empty
PostSubject: Re: wind of pleasures +18   wind of pleasures +18 Icon_minitimeWed Nov 03, 2021 5:00 pm

Fiindca dormeam dezbracata, imi iau imediat patura pe mine cand vad ca ochiul lui se propteste pe gura vazei . Zambesc strengar in coltul gurii si ma schimb intr-o rochie rosie stramta cat sa imi iasa sanii in evidenta si ies din vaza , revenind la forma normala .
Buna si tie ! Ce cauti pe aici ? , si ma uit spre pantalonii lui , care iesea in evidenta fiara. Buna... si tie !


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
Venom
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Venom


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1996
Kwan Kwan : 4230
Localizare Localizare : fairy land

wind of pleasures +18 Empty
PostSubject: Re: wind of pleasures +18   wind of pleasures +18 Icon_minitimeWed Nov 03, 2021 5:03 pm

`Ei bine faceam un experiment. Voiam sa aflu cat de eficace e o masturbare cu ajutorul unei vaze. Concluzia la care am ajuns e ca poate functiona doar daca ai sculamentul suficient de mare cat sa simti ceva.` explica el cum ajunsese cu facaletul in vaza in care ea isi facea somnul de frumusete. O sorbii din priviri, de sus pana jos. `Frumoasa rochie.`


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
https://www.google.ro/
Pisica
MEMBRU
MEMBRU
Pisica


Mesaje Mesaje : 9
Kwan Kwan : 13
Varsta Varsta : 22
Localizare Localizare : deasupra norilor

wind of pleasures +18 Empty
PostSubject: Re: wind of pleasures +18   wind of pleasures +18 Icon_minitimeWed Nov 03, 2021 5:07 pm

Am inteles il asculta cu mare atentie dar mai mult privirea ii era la pantalonii lui si in acelasi timp isi musca buza inferioara. Rochia ? Stii ce ar fi mai frumos ? si ii duce mainile dupa gat in timp ce ii mirosea gatul . Rochia asta , jos ! Ce zici? Ne jucam?


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
Venom
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Venom


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1996
Kwan Kwan : 4230
Localizare Localizare : fairy land

wind of pleasures +18 Empty
PostSubject: Re: wind of pleasures +18   wind of pleasures +18 Icon_minitimeWed Nov 03, 2021 5:09 pm

Yuri

Imi aparu un ranjet ditamai pe buze.
`Sigur ca ne jucam!` raspunse incantat de atitudinea ei si deja o mana era pe fundul ei strangandu-l, iar cealalta se duse la fermuarul rochiei tragand in jos de el.


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
https://www.google.ro/
Pisica
MEMBRU
MEMBRU
Pisica


Mesaje Mesaje : 9
Kwan Kwan : 13
Varsta Varsta : 22
Localizare Localizare : deasupra norilor

wind of pleasures +18 Empty
PostSubject: Re: wind of pleasures +18   wind of pleasures +18 Icon_minitimeWed Nov 03, 2021 5:14 pm

Ava pocni din degete si amandoi se teleporta intr-un fel de temnita , dar care era mai mult pentru placere . Gen 50 sades of grei. Il lipi de perete si isi lipi si buzele de ale lui , in timp ce isi impingea sanii imensi pe pieptul lui .
Ah , de cand te asteptam ...


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
Venom
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Venom


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1996
Kwan Kwan : 4230
Localizare Localizare : fairy land

wind of pleasures +18 Empty
PostSubject: Re: wind of pleasures +18   wind of pleasures +18 Icon_minitimeWed Nov 03, 2021 5:18 pm

`Greseala mea ca nu am ajuns mai devreme nu e asa?` ranjise el malitios si apoi ii capturase gura intr-a lui ca un sarpe, facandu-si loc cu limba in cavitatea ei bucala si cercetand-o cu deamanuntul.
Lasase rochia sa ii cada pe jos si acum ii putea apuca direct fesele bombate in palma in timp ce se impingea cu pieptul in al ei ca sa ii simta mai bine sfarcurile cum se freaca pe pieptul lui ca de marmura.


[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
https://www.google.ro/
Sponsored content





wind of pleasures +18 Empty
PostSubject: Re: wind of pleasures +18   wind of pleasures +18 Icon_minitime

Back to top Go down
 
wind of pleasures +18
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Ținutul tinereții vesnice :: Insula Tir Na Nog-
Jump to: