Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   EmptyTemplu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   I_back_catgTemplu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Empty 
Sanara
Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   EmptyTemplu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   I_back_catgTemplu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Empty 
Latest topics
» o excursie in dreamtopia
Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Icon_minitimeToday at 1:00 am by Sanara

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Icon_minitimeYesterday at 11:47 pm by Sanara

» condica de prezenta
Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Icon_minitimeYesterday at 12:47 pm by Madalina

» Misiuni
Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Icon_minitimeTue May 07, 2024 4:06 pm by Madalina

» Propuneri
Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» Princess of dreams (continuare)
Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La

Go down 
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Empty
PostSubject: Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La    Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Icon_minitimeThu Dec 23, 2021 10:03 am

Sanara:

Eu si familia mea ne gandisem sa plecam intr-o vacanta impreuna cu prietena mea si cativa prieteni ai ei la munte. Alesesem Muntele Sacru din Shangri La. Insa in varful muntelui nu erau primiti decat Elfii. Totusi eu si familia mea vroiam sa vedem templul din varf asa ca ii spun prietenei mele:
-Am vrea sa mergem si noi la templul din varf si am putea fi micsorate si puse in parul tau drept agrafe atata timp cat tu si prietenii tai vizitati templul. 4 agrafe fluture cred ca ar arata bine ce crezi?


Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La   Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
 
Templu sacru al calugarilor elfi din Shangri La
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» La templu
» Focul sacru

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Other Fantasy RPG-
Jump to: