Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 De la ce vine nick-ul vostru?

Go down 
+14
RHM Tattoo
sarah chan
Sujata
Rogue
Arya
Pixie.
Hyuna Kim
magic-nature
*Joselyn_House*
gummy bear
Sahia Ida
fairy.pink
Poison
Sanara
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Xiphion.
MEMBRU
MEMBRU
Xiphion.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 66
Kwan Kwan : 69
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Iceland

De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: De la ce vine nick-ul vostru?   De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 29, 2019 1:04 pm

Numele meu de pe forum vine de la personajul Kagome Higurashi din animeul InuYasha. Prima dată am vrut să-l folosesc pe un joc MMORPG online, dar Kagome era deja luat, așa că am folosit ceva de genul "Kago1234", apoi am folosit numele Kago pe jocul Sweet Flirt și am început să-l folosesc și pe diferite forumuri.


De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto9_250 De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto2_250 De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Tumblr_mfpz6nw76r1rvi1zto8_250
》》》Eclair Higurashi

De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Tumblr_p23kqqDHZl1tqabwno1_540
Back to top Go down
http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro/
Venom
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Venom


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 1996
Kwan Kwan : 4230
Localizare Localizare : fairy land

De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: De la ce vine nick-ul vostru?   De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 03, 2021 3:25 pm

Queen Fairy vine de la faptul ca-mi plac mult zanele si reginele si le-am combinat.


De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 O5gHO46

De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 RDrO7Zq
Back to top Go down
https://www.google.ro/
Pisica
MEMBRU
MEMBRU
Pisica


Mesaje Mesaje : 9
Kwan Kwan : 13
Varsta Varsta : 22
Localizare Localizare : deasupra norilor

De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: De la ce vine nick-ul vostru?   De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 03, 2021 3:25 pm

Pisica imi spun toti pentru ca ma alint ca una si a fost si numele meu si inca este numele meu reprezentantiv la ceea ce fac eu , adica videochat. Ador numele asta si mi se potriveste. Bine inteles , pe siteuri e in engleza dar imi place cum suna in romana. Very Happy

pupix

xoxoxo


De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 D6uqp314
Back to top Go down
Midori
MEMBRU
MEMBRU
Midori


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 9
Kwan Kwan : 12
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Oradea

De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: De la ce vine nick-ul vostru?   De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 04, 2021 11:54 am

De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Mafuyu10
Nickname-ul meu vine de la faptul ca imi place culoarea verde. Si imi place si Midoriya din BNHA.


De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Keisuke-baji-tokyo-revengers
Back to top Go down
https://animeloverss.forumgratuit.ro/
Sponsored content





De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: De la ce vine nick-ul vostru?   De la ce vine nick-ul vostru? - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
De la ce vine nick-ul vostru?
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vine valu' imi ia calu'
» Schimbare nick

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Welcome! :: Chat topic :: Diverse discutii-
Jump to: