Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
Padurea Masterei - Page 9 EmptyPadurea Masterei - Page 9 I_back_catgPadurea Masterei - Page 9 Empty 
Sanara
Padurea Masterei - Page 9 EmptyPadurea Masterei - Page 9 I_back_catgPadurea Masterei - Page 9 Empty 
Sujata
Padurea Masterei - Page 9 EmptyPadurea Masterei - Page 9 I_back_catgPadurea Masterei - Page 9 Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 Padurea Masterei

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Padurea Masterei - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Padurea Masterei   Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeWed Jan 16, 2013 12:03 am

-Pentru ca daca e vorba de sangele tau m-as ingrijora si in primul rand as vrea sa am un pic grija de rana ta chiar daca stiu ca se vindeca repede dar macar pana se vineca. Si sper sa nu fie una prea grava.


Padurea Masterei - Page 9 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Padurea Masterei - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Padurea Masterei   Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeWed Jan 16, 2013 2:21 pm

- De ce ? Nu ma cunosti, o privi el ca traznit.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Padurea Masterei - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Padurea Masterei   Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeWed Jan 16, 2013 4:59 pm

-Te cunosc da nu cunosc bine totul despre vampiri. Si de aceea ma ingrijoreaza ranile. De obicei la orice specie maingrijoreaza ranile.


Padurea Masterei - Page 9 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Padurea Masterei - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Padurea Masterei   Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeWed Jan 16, 2013 5:17 pm

- Eu nu stiu cine esti si nu am nevoie de ajutorul tau, ii raspunde intepat, aratand-o cu degetul.
Padurea Masterei - Page 9 Tumblr_m8vadsTA3S1qg9mdyo1_250
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Padurea Masterei - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Padurea Masterei   Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeWed Jan 30, 2013 8:51 am

-Mda, ai dreptate, nu te cunosc la principal vorbind dar te cunosc doar din vedere desi nu stiu daca tu iti maiaduci aminte. Oricum asta s-a intamplat de mult pe vremea cand nu eram nici macar copil. Pe atunci eu eram doar o omida pe o floare. Si acum sunt o zana adolescnta. Desi nu sunt sigura daca tu erai sau poate te confund. Nu imi mai aduc bine aminte asa de bine.


Padurea Masterei - Page 9 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Padurea Masterei - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Padurea Masterei   Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeThu Feb 21, 2013 2:56 pm

- Te stiu de atunci, de cand cu Suzanna, dar se pare ca ai memoria cat-o frimitura daca ma confunzi cu cineva care l-ai vazut acum nu stiu cat timp, si nu-ti aduci aminte de ceva care s-a intamplat acum cateva saptamani !
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Padurea Masterei - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Padurea Masterei   Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeMon Feb 25, 2013 10:09 am

-E posibil ca asta sa se intample din cauza prea multor potiuni pe care le-am incercat in ultima vreme sa ma fi afectat destul de serios. Poate ca ar trebui sa ma las o vreme de testat n potiuni pe zi.


Padurea Masterei - Page 9 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Padurea Masterei - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Padurea Masterei   Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeFri Jan 17, 2014 1:53 pm

- E numai si numai vina ta ca te lasi drept cobai, ii arunca indiferent, ridicand din umeri. El avea alte standarde, nu ar fi permis nimanui sa-i foloseasca corpul sau sangele sau orice al lui pentru niste experimente tampite pe care el le cataloga inutile.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Padurea Masterei - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Padurea Masterei   Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeSat Jan 18, 2014 12:45 pm

Aici ai dreptate .Va trebui sa notez acest lucru ca efect secundar al potiunilor magice. Apropo mi-ai dat o idee si m-ai facut curioasa. Intrebarea care imi vine in gand e daca o fiinta care in urma unei potiuni ar avea creierul micsorat la propriu in raport cu corpul, si-ar pastra aceleasi capacitati de gandire ori nu. Dar cred ca da. Deoarece atunci cnad ma micsorez cu totul la dimensiunea unui fluture, si pastrez proportiile creier/corp nu imi pierd capacitatile cognitive. Sunt tot la fel de inteligenta ca si cand as fi de dimensiuni normale. Dar daca nu s-ar pastra proportiile e posibil ca un creier minuscul sa se concnetreze mai mult pe sustinerea functiilor vitale ale unui corp urias ceea ce ar denota un spatiu mai mic pentru sectorul inteligentei si deci o inteligenta mai mica.


Padurea Masterei - Page 9 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Padurea Masterei - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Padurea Masterei   Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeFri Apr 04, 2014 3:59 pm

    Se uită la ea o figură de palm face.
    - Toate chestiile astea sunt de o stupiditate rară. Jur că nu înțeleg cum îți pierzi timpul cu așa ceva și te numești și singură inteligentă. Dar mă rog... îi răspunse Keith indolent, căci așa îi era firea.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Padurea Masterei - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Padurea Masterei   Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitimeFri Apr 04, 2014 6:50 pm

-Totusi trebuie sa existe si savanti mai nebuni. Fara ei lumea ar fi aratat altfel acum. Daca nu ar fi existat un savant nebun de curajos si mai ales si uituc, nu ar fi existat cuptorul cu microunde. Apoi daca nu ar fi existat un alt savant atat de nebun incat sa se joace cu radiatiile, lumea medicala ar fi ramas inca in urma rau de tot fiindca nu ar fi existat ecografiile.
Insa si eu sunt un fel de savant mai nebunatic dar asta e pentru lumea mea, nu pentru cea a oamenilor, ceea ce fac eu.


Padurea Masterei - Page 9 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





Padurea Masterei - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Padurea Masterei   Padurea Masterei - Page 9 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Padurea Masterei
Back to top 
Page 9 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Padurea Trolului
» Padurea Ursilor
» Padurea vrajita
» Padurea Bantuita
» Padurea cea deasa

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia-
Jump to: