Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 EmptyTaramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 I_back_catgTaramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty 
Sanara
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 EmptyTaramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 I_back_catgTaramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty 
Sujata
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 EmptyTaramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 I_back_catgTaramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 30, 2012 10:27 am

-Si nu mi-ai raspuns el cum arata acum? Arata tanar sau batran? El fiind Dumnezeu pe langa fpatul ca e nemuritor si-a pastrat si tineretea sau a preferat sa imbatraneasca? Eu il am in imaginatie la fel cum e pictat pe icoanele din bisericile de pe Terra, un mosulet.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 30, 2012 1:14 pm

- Nu e batran, raspunse scurt Nate.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 01, 2012 12:05 pm

-Poate ai dreptate. Comparat cu oamenii ar parea extrem de batran dar poate pentru el, varsta lui, insaeamna ca e destul de tanar. Mai ramane o intrebare insa. El chiar a facut totul de unul singur a creat totul de unul singur sau a mai fost ajutat de alti zei supremi? Unele culturi si legende ale oamenilor spun ca a facut totul singur altele spun ca ar fi fost ajutat de mai multi zei.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 01, 2012 1:56 pm

- A facut totul singur. Si nu stiu ce ai inteles tu, cand am spus ca nu e batran ma refeream ca arata cam ca mine. Dar emana aerul de intelepciune si se vede cat e de batran din cauza asta.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 12:10 am

-A, aha. Acum inteleg.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 1:02 am

- Ma bucur, zise.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 2:48 am

Ii zambesc si raman tacuta.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 03, 2012 9:26 pm

- Am sa-ti vars berea aia in cap daca nu o termini, il ameninta Blair rotindu-si ochii, el incepand sa rada.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2012 10:29 am

-Chiar as vrea sa vad asta. Spun eu chicotind.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 7:37 pm

- Eu nu, am tricoul alb si se scot greu petele, clatina Nathaniel din cap si termina berea, aruncand paharul de plastic, gol, intr-un cos.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 11:01 am

-Te-as fi putut ajuta eu cu petele. Putina magie si petele dispar.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 17, 2012 10:48 pm

- Nu-mi place magia, replica el sec.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 19, 2012 11:28 am

-Pf, bine. Atunci daca te va murdari Blair nu ai decat sa stai cu hainele patate. Spun eu fluierand nepasatoare..


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110


Last edited by Sanara on Sat Dec 22, 2012 9:26 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 19, 2012 1:30 pm

ooc: nu se murdarise Neutral zisese doar ca "prefer sa nu ma murdaresc de bere, nu se iau petele" or smth pt ca Blair il amenintase ca i-o toarna in cap. e a 100000 cand nu esti atent 8-|
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 22, 2012 9:25 am

Pf, scuze, ma grabisem. Am indreptat.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 22, 2012 1:03 pm

- Nu ma va murdari, ingana el sec, ridicand din umeri. Pentru ca stie ca o pot murdari si eu si nu suporta sa se pateze.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 27, 2012 8:01 am

-A, aha. Inteleg. Spun eu.


Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitimeWed Jan 16, 2013 8:36 pm

- Dragutul de tine, zambi Blair fals impingandu-l superficial cu mana in piept.
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Tumblr_mfn4a3YEy81rgm4lmo2_250_large
Back to top Go down
Sponsored content





Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)    Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)  - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Taramul berii si al micului (Special Topic for Fairytopia Forever)
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Taramul verde (Special Topic for Fairytopia Forever)
» Taramul vietii vesele (Special topic for Fairytopia Forever)
» Taramul usilor deschise (Special Topic for Fairytopia Forever)
» Taramul atitudinii fara sfarsit (Special topic for Fairytopia Forever)
» Ziua Regatului Fairytopia (Topic special de Sanziene)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia Metropolis-
Jump to: