Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
My sweet, sweet angel Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
My sweet, sweet angel Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
My sweet, sweet angel Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
My sweet, sweet angel Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
My sweet, sweet angel Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
My sweet, sweet angel Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
My sweet, sweet angel Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
My sweet, sweet angel Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
My sweet, sweet angel Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 My sweet, sweet angel

Go down 
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



My sweet, sweet angel Empty
PostSubject: My sweet, sweet angel   My sweet, sweet angel Icon_minitimeTue Sep 11, 2012 11:50 pm

Inger, ingerasul meu, ce mi te-a dat Dumnezeu
Eu sunt mic, tu fa-ma mare
Eu sunt slab, tu fa-ma tare
Si tot timpul ma fereste,
Si tot timpul ma pazeste de ce-i rau.

E ironic, asa-i? Ingerii sunt considerati protectori, puri, buni. Eu nu sunt asa, nu am fost niciodata. Desi aparent sunt dulce, inocenta si buna, pot fi un drac impielitat. Sunt rasfatata, pretentioasa, rautacioasa, sunt un mic inger rebel.
Vrei ajutorul meu? Pai atunci trebuie sa-l meriti cu adevarat. Nu sunt genul de inger care se lasa asa usor folosit, nu vindec pe orcine cu puterile mele si nu orice amarat nerecunoscator merita atentia mea.
Sunt rea si ce ? Good girls gone bad, so why should I be good? So I'm bad, more than than, I'm the worst.
Sunt ca un cutit cu doua taisuri, pot fi ingerul care-ti vegheaza somnul sau demonul care-ti distruge viata.
Ma visezi, sunt ce ti-ai putea dori, ai face orice sa fiu a ta? Toata lumea stie ca sunt papusica tuturor, dar jucarie nimanui. Imi pare rau sa-ti distrug visele, dar nu esti destul de bun pentru mine.
Ma iubesti? Nu-mi pasa.
Ma urasti? Si mai bine, caci ura asta tot tie iti face rau.
Crezi ca ma poti distruge? Ohh, saracutul, ce vise desarte... nici nu ma poti atinge.
Vise placute sau cum imi place mie sa va zic, Calatorie sprancenata!
Queen B. va pupa.


Last edited by Anne Marie. on Fri Nov 09, 2012 3:10 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



My sweet, sweet angel Empty
PostSubject: Re: My sweet, sweet angel   My sweet, sweet angel Icon_minitimeMon Sep 24, 2012 5:13 pm

The Angel Meets Chuck Bass


Cum a inceput totul ? Intr-un restaurant. A intrat impreuna cu sora lui in acelasi restaurant in care eram cu fratele meu... si in acelasi timp a intrat pe nesimtite in inima si sufletul meu.
Zambetul lui, felul in care obrajii lui fac gropite cand zambeste, felul in care ma priveste iubitor, mana lui blanda care ma mangaie, buzele care imi ofera saruturi lungi si iubitoare... felul in care el e al meu, doar al meu, caci n-o sa-l impart cu nimeni. Faptul ca nu poate sa stea o zi fara sa ma ia in brate si sa ma resfete...faptul ca-mi suporta toate mofturile si imi face toate poftele arata cat de mult ma iubeste.
Si cum iubirea are si roade, rodul iubirii noastre creste acum in pantecul meu, devenind tot mai mare si mai mare si umplandu-mi inima de bucurie.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



My sweet, sweet angel Empty
PostSubject: Re: My sweet, sweet angel   My sweet, sweet angel Icon_minitimeFri Nov 09, 2012 3:14 pm

My little angel I want so much so see you

Si simt cum creste, simt cum ne iubeste, cateodata si cum se misca. Si abia astept sa-i vad chipul micut, luminos, sa-l strang la piept si sa-l ocrotesc caci defapt asta este atributia mea principala. Sunt si eu ca un copil care nu mai poate de nerabdare sa-si primeasca acadeaua, iar acadeaua e micutul bebelus pe care am sa-l nasc. Si trec minute, ore, zile, luni si asteptarea e din ce in ce mai lunga ca si cum timpul s-o oprit in loc. Si as vrea sa mai scriu dar micutul imi solicita toata atentia.
Chiar daca acum sunt sensibila datorita lui si poate si bunatatea pe care obisnuiesc s-o ascund a iesit la suprafata fiti sigura ca Queen B. nu a murit, e mai nemiloasa ca niciodata si cand se va intoarce o sa regretati ziua in care v-ati nascut!
You know you love me,
XOXO
B.
Back to top Go down
Sponsored content





My sweet, sweet angel Empty
PostSubject: Re: My sweet, sweet angel   My sweet, sweet angel Icon_minitime

Back to top Go down
 
My sweet, sweet angel
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» My sweet puppets ; my sweet escape
» Take your sweet sweet time
» A true angel
» Angel vs Devil
» Angel's Friends

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Arhiva :: Arhiva jurnale personaje-
Jump to: