Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 EmptyIncoronarea printesei Sanara  - Page 4 I_back_catgIncoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty 
Sanara
Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 EmptyIncoronarea printesei Sanara  - Page 4 I_back_catgIncoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty 
Sujata
Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 EmptyIncoronarea printesei Sanara  - Page 4 I_back_catgIncoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 Incoronarea printesei Sanara

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeWed Oct 10, 2012 8:53 pm

Anabell se enerva si il ingheta pe baiat.
-Acum putem sa mergem mai departe?


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Vizitator
Guest
Anonymous



Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeWed Oct 10, 2012 9:05 pm

Insa cum Klaus era primul vampir aparut nu-l afecta prea mult asta, reusind sa sparga gheata din jurul sau in mai putin de o secunda.
- N-ar trebui sa ma provoci, ingana ochii sai sclipind rosii.
- Klaus! isi rotii Rose ochii. Chiar ai de gand sa ataci o copila de 12 ani ? Spune-mi te rog ca n-ai mate in loc de creier.
Back to top Go down
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeWed Oct 10, 2012 9:40 pm

-Ti-am zis sa nu te bagi nu am treaba cu tine, doar cu Sanara


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Vizitator
Guest
Anonymous



Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeWed Oct 10, 2012 9:43 pm

- Si te face sa crezi ca fac ce-mi zici tu?
Back to top Go down
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeWed Oct 10, 2012 9:51 pm

-Da ce te face sa crezi ca imi pasa. Ti-am zis nu am treaba cu tine.


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Vizitator
Guest
Anonymous



Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeWed Oct 10, 2012 10:13 pm

- N-ar fi trebuit sa ma ingheti, a fost o proasta miscare, spune si ii pune doua degete reci pe frunte, apoi si le retrage. Calladita te vas mas bonita, zambi el.
- Ce i-ai facut? ridica Rose o spranceana.
- I-am luat vocea, era enervanta.
Back to top Go down
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeWed Oct 10, 2012 10:32 pm

Anabell se infurie si isi misca rapid mana in jurul gatului.
-Pot desface blesteme, asta e nimic, spuse ea bombanind. Si de ce vii cu noi daca te deranjeaza prezenta mea?


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Vizitator
Guest
Anonymous



Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeWed Oct 10, 2012 10:56 pm

ooc: nu era blestem, ii luase vocea cu puterile lui de vamp original
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 10:33 am

-Eu vroiam doar sa il las o leguma pe Maltazar. Dar tu l-ai ucis. Ma apropii de urechea lui Klaus si ii spun: Mersi. Apoi ii spun lui Anabell:
-Din pacate pentru Maltazar nu mai pot face nimic. Insa pot pentru tine. Vei avea jumate din puterile lui. Nu ti le voi da pe toate pentru a nu deveni si tu un pericol ca si el pentru noi zanele.
Vei avea doar atatea puteri cat sa ai sa traiesti din ghicitul viitorului si din desfacut vraji si puterile defensive. Puterile ofensive nu le vei vedea in veci de la mine. Gasesti alta zana sa iti faca treburile murdare.


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 3:58 pm

Off: ma referam ca Anabell poate desface blesteme deci daca i-a facut asa ceva poate usor sa isi recapte vocea.

-Cine esti tu sa imi spui ce am voie sa fac, sunt puterile mele. Iti e ciuda ca nu le ai tu sau ce? Nu ma ajuta ma descurc singura dar tu o sa mi-o platesti. Ti-ai incalcat spusele Sanara adu-ti aminte ce i-ai spus la Barbie. si apropo tot ce detinea e al meu, nu ti se cuvine nimic, spuse Anabell furioasa dand sa plece


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 5:56 pm

-Stai Anabell. Nu e vorba de asta. Tu esti suparata pe mine acum. Si o zana nu isi incalca niciodata promisiunile. Cu toate ca am spus ca nu iti dau totul eu ti-as da toate puterile. Este vorba asa: O zana nu isi poate incalca cuvantul dat dar nici sa isi puna in pericol intreaga specie. Intre a alege din acestea doua ar alege sa nu isi puna specia in pericol iar ca sa isi tina cuvantul dat ar avea gria mai tarziu. Deci eu aveam de gand sa iti dau si jumatatea cealalta de puteri dupa ce iti va trece tie supararea .Dar uite cum facem. Facem un compromis. Jumatatea cealalta de puteri o sa i le dau lui Barbie si Barbie ti le va putea incredinta tie cand va considera ca esti apta de ele. Adica nu vreau sa iti dau puterile azi si maine sa ma trezesc ca jumate din poporul zanelor e atacat de o copila de 12 ani fara minte cu dorinta de razbunare.
-Cat despre Maltazar eu nu pot face nimic, dar vei putea face tu cand vei implini 18 ani, asta daca vei avea grija de trupul lui pana atunci sa fie criogenizat corespunzator.
Dar problema ta este ca nu esti rabdatoare. Tu vrei sa ti se spuna totul deodata. Eu in multe randuri am fost acuzata ca vorbesc prea mult.


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 6:27 pm

-Dar Sanara de ce ai luat decizi fara mine? Nu te-ai gandit cat m-ar putea afecta? Da nu ti-am raspuns la telefon probabil nu l-am auzit dar puteai sa vii la mine sa imi spui ce aveai de gand si nu se ajungea la asta. Mai tradat, si eu pana acum nu ti-am facut nimic


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 7:10 pm

-Da, asta e adevarat. Tu nu mi-ai facut nimic. Am luat insa decizii in graba fiindca nu vroiam ca Maltazar sa ma ia prin surprindere cu o vraja care sa imi dea lovitura de gratie cum se spune. Da, stiu ca am gresit fata de tine. Spun eu lasand capul in jos.
-Si crezusem ca Maltazar te impiedica sa raspunzi la telefon.


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 7:15 pm

-Ti-am zis tu pe el il vezi intr-un fel si eu in cu totul in altfel. A fost cel mai minunat tata. Si la fel a zis ca imi pastreaza toate puterile pana ce o sa implinesc 17 ani ca atunci o sa am mai multa judecata. Dar ti-am zis tu mai lasat fara nimic, cum sa nu fiu suparata plus ca i-ai luat tu toate proprietatile, banii si tot ce avea si eu nu mai am nimic.


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 7:33 pm

-Eu i-am luat proprietatile? Cand am facut eu asta? Eu una nu am facut asa ceva dar cunosc cine a facut. E antizana mea, geamana mea malefica.
Eu una l-am salvat pe Maltazar de la o condamnare la moarte. Apoi a fost si o bariera de comunicatie. Eu inainte sa il salvez de la moarte vorbisem cu Klaus. Eu sunt zana insa si nu vreau sa moara nimeni din porunca mea. Dar stiu cine si-a bagat coada in asta. Antizana mea. Geamana mea malefica. S-a dat iarasi drept mine si a vorbi si ea cu Klaus. Si cred ca ea a ordonat uciderea lui Maltazar. Eu nu am stiut de activitatile ei. Si deci nu am stiut sa il anunt pe Klaus.


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 8:04 pm

-Ce antizana malefica? Eu nu am auzit de ea pana acum. Si in fine nu imi pasa eu vreau dreptatea care mi se cuvine. Sunt de acord si sa ia Barbie Jumate din puterile mele pentru ca in ea am incredere. Dar la fel imi doresc si partea mea din proprietatile lui. Eu am ramas fara nimic sincer


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 8:07 pm

-Bine de acord. O sa o iau la rost pe antizana mea si o sa iti dau proprietatile inapoi. Hai sa mergem impreuna la antizana mea. Locuieste undeva pe taramul Helheim.


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 8:10 pm

-Nu mai intai imi vreau puterile. Desi cred ca ai nevoie si de Barbie nu?


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 8:13 pm

-Da, am nevoie si de ea. -Si oricum nu stiu de unde conceptiile ca am luat puterile pentru mine. Facusem vaja ca ele sa vina la mine sa nu se piarda in neant.


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 8:27 pm

-Barbie e la mare, nu stiu cand vine, dar imi poti da jumatea mea


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 8:45 pm

-Puterile se pot da doar printr-un ritual. Si ar fi mai greu pt mine sa culeg plantele pentru ritual de 2 ori. Dar putem merge noi la mare daca vrei.


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 9:03 pm

-Nu cred ca vreau sa o deranjez dar culeg eu plantele, orice pentru a imi avea puterile


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32628
Kwan Kwan : 120024
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 9:37 pm

-Bine atunci. Saptamana asta culeg eu plantele si cand va veni si sora ta de la mare, in prima saptamana cu luna plina le vei culege tu. Numai ca e o vraja complexa si cand iti voi da puterile va trebui sa fie si matusile mele in preajma. Nu vreau sa fac o gresala si sa risipesc jumate din puteri pe apa sambetei.


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeFri Oct 12, 2012 3:33 pm

off: nu cred ca putea sa-si recapate vocea sa usor, Klaus e totusi primul vampir aparut, ea e doar o vrajitoare si desi vraitoarele au creat vampirii ei sunt mai evoluati Neutral dar in fine, nu mai conteaza.
Back to top Go down
fairy.pink
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
fairy.pink


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 3960
Kwan Kwan : 12599
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitimeFri Oct 12, 2012 4:52 pm

off: Si totusi Anabell e fica lui Maltazar, in fine

-Sanara, Barbie nu e sora mea imi e ca o sora dar e o diferenta


Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 BiancaKurama-Yu-YuHakusho20-20120818
Back to top Go down
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Sponsored content





Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Incoronarea printesei Sanara    Incoronarea printesei Sanara  - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Incoronarea printesei Sanara
Back to top 
Page 4 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Mesajul de an nou a printesei Sanara
» Craciunul printesei Sanara
» Atributiile Printesei
» Sanara new look
» Sanara's Diary

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Palatul de cristal :: Palatul de Cristal :: Sala tronului-
Jump to: