Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Welcome to Hell - Mio's Room

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeWed Aug 07, 2013 1:46 pm

Intru in camera plictisita. Ma dezbrac de hainele pline de sange si le arunc intr-un colt. Fac un dus apoi imi iau alte haine. Ma trantesc in pat cu castile in urechi si inchid ochii.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Sep 08, 2013 12:56 pm

Sanara:

Bat si eu la usa camerei dupa care deschid usor usa si intru si o vad pe Mio cu castile in urechi.
-Buna, scuye, deranjez? O intreb eu.


Welcome to Hell - Mio's Room Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Sep 08, 2013 2:47 pm

Imi dau castile din urechi si o privesc mai atenta.
- Nu, nu deranjezi.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Sep 08, 2013 3:24 pm

Auzind asta ma asez pe un fotoliu din camera.


Welcome to Hell - Mio's Room Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeThu Sep 12, 2013 3:33 pm

Ma ridic de pe pat si iau hainele aruncate adineauri, le duc in baie si le bag in masina de spalat.
- Scuze pentru deranj, nu ma strofoc cu curatenia si mi-e lene sa caut vraja in carti, pentru ca pe aia nu am invatat-o.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeThu Sep 12, 2013 10:05 pm

-Nu e nici o problema. Si eu sunt cam dezordonata. Ce mai faci? Am venit in vizita doar pe la tine.


Welcome to Hell - Mio's Room Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeFri Sep 13, 2013 11:37 am

- Mai nimic, tocmai am scapat dintr-o lupta cu niste demoni si acum ma odihnesc, asteptand ca ranile sa mi se vindece.
Zicand asta imi arat mainile care erau pline de zgarieturi, avand chiar si o zgarietura pe fata, pe care am mascat-o.
- Stii, eu ma vindec oarecum diferit. Am invatat de demoni acest lucru.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSat Sep 14, 2013 9:00 am

-Te-au invatat demonii asta? Ei bine se pare ca nu sunt toti chiar rai mai ales daca unii sunt dispusi sa invete pe cineva cate ceva. Si apropo am venit la tine nu chiar intr-o simpla vizita ci sa discutam despre un posibil loc de munca pntru tine dar stii choiar si eu sunt in dubii. Ideea e ca exista liber un post de majordom al reginei dar regina actuala e una cam rea insa in curand voi lua eu locul ei iar regatul va deveni principat fiindca eu voi fi printesa dar cu drepturi regale depline, drepturi de regina. Ideea ca mai bine te-as angaja pe post cand voi fi eu pintesa. Stii, avantajele unui majordom este ca va putea calatori in toata lumea si indeplini sarcini diverse, Mai ales cu magia ta, vei scapa sa zicem de spalatul hainelor regale fiindca asta va rezolva magia, In plus poti locui unde doresti, cazari gratis la orice hotel din lume, doar pe baza unui card regal, Poti inchiria gratis orice masina dar idea e ca e voie maxim 24 de ore dupa care trebuie sa o schimbi cu alta. Ca sa iti pastrezi gratuitatea. Ca ce depaseste 24 de ore plaesti la jumatate de pet chiria in primele 3 zile si la pretul integral pe urma.
Dar ai voie sa inchiriezi gratis si cele mai luxoae masini. Poti calatori cu avioane private. In plus poti intra in istoria zanelor ca prima fata majordom.
Dar nu e nici o probema daca nu vei accepta. Te pot invata eu ceva magie de exemplu putina transfigurare sa inveti sa iti transformi masina Si apropo uite pentru inceput iti fac eu un cadou, o masina ca aceasta din poza. Spun eu si ii arat o poza: http://www.woohome.com/wp-content/uploads/2013/05/Flying-Hybrid-Electric-Car-1.jpg Desi nu e alba cea din garajele regale. In rest arata identic. Uite inca o poza cu cea p care o avem:
http://static.ibnlive.in.com/pix/slideshow/05-2013/terrafugia-tfx-a/1-flyingcar-090513.jpg
-Ce parere ai? Atinge 80 la ora pe sosea si 220 km pe ora in zbor. Este electrica iar o incarcare de 8 ore ii asigura o autonomie de 72 de ore adica 3 zile.


Welcome to Hell - Mio's Room Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Sep 15, 2013 11:00 am

- Mnah, nu stiu. Nu e genul meu sa fiu un majordom. Adica, nu stiu. O sa ma mai gandesc, la plecarea ta din camera mea am sa iti zic raspunsul.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Sep 15, 2013 11:59 am

-Nah, nu e nevoie sa imi dai azi raspunsul, dar fie cum vrei. oricum mai e mult pana sa devin printesa cu drepturi depline. Deocamdata s-a organizat referendumul care a trimis niste printese intr-o competitie printre care si eu. Suntem 7 printese in concurs. Dar dureaza pana se va organiza acel concurs. Acum abia se aleg organizatorii. Si in plus eu nu te oblig daca nu vrei, imi pot gasi pe oricine altcineva.


Welcome to Hell - Mio's Room Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeMon Sep 16, 2013 1:34 pm

- Merci, pentru ca oricum n-as fi facut-o. Imi place viata mea asa cum este, fara mari responsabilitati.
Atunci dintr-o incapere alaturata iesi o pisicuta cu coada stufoasa, ochii rosii si foarte mica.
- Kayla ! spun eu zambind, luand-o in brate.

OCC : Kayla arata ca si Kirara din povestea mea.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Sep 22, 2013 9:13 am

-Ei bine in cazul meu responsabilitatile imi plac sa fie nici prea mari nici prea mici.


Welcome to Hell - Mio's Room Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Sep 22, 2013 11:44 am

- Acum singura mea responsabilitate este Kayla, pestisorii care i-am adus din lumea oamenilor si pasarea mea Phoenix, dar ea in general se descurca singura, in schimb Kayla si pestii nu pot.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Sep 22, 2013 3:21 pm

-Da, pasarile se descurca singure spre deosebire de pesti si animale. Asta pentru ca pasarile sunt nascute in salbaticie si se invata de mici sa se descurce singure chiar daca aleg sa traiasca pe langa casa cuiva, tot libere sunt. Iar unele accepta colivia da cu conditia ca ea sa reprezinte doar cazarea pe timpul noptii. In general o pasare trebuie lasata sa zboare libera prin casa si sa se odihneasca pe biblioteca sau pe franghia de rufe de pe balcon. Colivia doar daca vrea ea sau deloc. In plus am auzit de cineva care avea un papagal care dormea ba pe noptiera ba pe un tablou ba pe franghia din balcon. Si in unele nopti chiar dormea cu stapana in pat. Si era atat de inteligent incat dimineata o trezea spunand: "Mama, scoala, e dimineata". Sau cand vroia mancare sau apa spunea "mama foame" sau Mama sete". Si putea chiar sa intretina un mic dialog cu musafirii sau cu stapanii. iar pe stapani fetei ii spunea mama si stapanului ii spunea tata. Cand s-a nascut copilul papagalul il trata ca pe un fratior. Din cate am auzit papagalul inca traieste si are deja 30 de ani. E din ceamai inteligenta rasa, Jako.


Welcome to Hell - Mio's Room Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeMon Sep 23, 2013 7:18 pm

- Interesant. Pe Kayla am primit-o de la niste vechi prieteni semi-demoni. Este un demon de foc - pisica. Chiar daca pare mica se poate face de 10 ori cat ea. Este o specie foarte interesanta, cand e mica se comporta exact ca o pisica, dar cand e mare e exact ca o combinatie dintre cele mai mari feline ale lumii : leu, tigru, leopard, etc. Am numit-o Kayla dupa o pisica care statea cu mine-n apartament. Venea de la vecinul meu si o hraneam, ma jucam cu ea, etc.
Kayla se apropie de Sanara, urcandu-se in bratele ei si torcand exact ca un pui de pisica, mieunand usor.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeTue Sep 24, 2013 6:45 pm

-E frumoasa, pisicuta asta. Spun eu mangaind-o.


Welcome to Hell - Mio's Room Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeWed Sep 25, 2013 7:24 pm

- Intr-adevar... Este simpatica.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeWed Sep 25, 2013 8:08 pm

-Imi place foarte mult.


Welcome to Hell - Mio's Room Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSat Sep 28, 2013 1:20 pm

- Ma bucur. Zambesc.
Telefonul imi suna brusc. Il scot din buzunar si raspund :
- Alo ? Da... Am inteles. Inchid si arunc telefonul.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSat Sep 28, 2013 2:00 pm

-Cine era? Intreb eu, curioasa.


Welcome to Hell - Mio's Room Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Oct 06, 2013 10:39 am

- De la scoala... Nimic interesant. Imi las capul pe spate, gandindu-ma la ceva.
" Nu mai am mult... "


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Oct 06, 2013 10:53 am

In timp ce eu si Mio stateam in casa se auzi o bataie in usa dar ca si cum ar veni aceasta bataie cineva batand in partea de jos a usii. Eu pocnesc din degete si usa se deschide automat. In pragul usii o catelusa roz micuta de incapea in poseta.
http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2013/206/6/f/zoe_trent_sing_lpsirl_by_fluttershyfan2-d6f34mu.jpg
Arata foarte diferit fata de cainii normali. Se vedea ca est clar un caine nascut in alta dimensiune nu pe Pamant. De cum intrase incepu sa cante:
https://www.youtube.com/watch?v=kG0h2U5Ohjk
-Welcome, Zoe. Suntem onorate de prezenta ta. Spun eu.
Apoi ii dau cu cotul lui Mio si ii soptesc:
-E Zoe Trent, o cantareata de talie internationala aici in Utopia.


Welcome to Hell - Mio's Room Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Oct 06, 2013 11:04 am

- Nu am auzit de ea. Spun in soapta. Si mie imi place sa cant. Vocal si la chitara bas. Spun tare, normal.
Imi iau chitara si o acompaniez, apoi am invatat versurile si cantam cu ea.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Oct 06, 2013 11:13 am

-Nu ai auzit pana acum ca poate nu ai ascultat radio aici in dimensiunea asta. Ii spun eu soptit. Apoi Zoe sari in poala lui Mio la fel cum ar face orice catel mic si dragalas care vrea sa castige simpatia cuiva. Si o ruga frumos sa o lase sa se cazeze cateva zile, cat timp are loc concertul.


Welcome to Hell - Mio's Room Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitimeSun Oct 06, 2013 11:32 am

- Ok. Adica, ce am de pierdut ? continui sa cant la chitara.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

Welcome to Hell - Mio's Room Iqwm
Back to top Go down
Sponsored content





Welcome to Hell - Mio's Room Empty
PostSubject: Re: Welcome to Hell - Mio's Room   Welcome to Hell - Mio's Room Icon_minitime

Back to top Go down
 
Welcome to Hell - Mio's Room
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» My room
» My room
» Eyre's room
» Yuu's Room
» Mio's Room

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Palatul de cristal :: Palatul de Cristal :: Dormitoarele-
Jump to: