Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
O alta perspectiva  Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
O alta perspectiva  Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
O alta perspectiva  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
O alta perspectiva  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
O alta perspectiva  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 O alta perspectiva

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeMon Oct 07, 2013 4:21 pm

Era o zi de vineri dupa amiaza, o zi de toamna. Eram la scoala la ultima ora, ora de Transfigurare. Eram mai multe clasa amestecate, vrajitoare si zane. Copii va trebui sa faceti un proiect pentru nota. Dar pentru a reusi acest lucru va trebui sa lucrati in echipe. Apoi ne imparti in echipe. Eu picasem cu Mio. Acum dupa ce s-au ales echipele haideti sa tragem la sorti tema proiectului de transfigurare. Eu sunt cea care trasese subiectul pentru echipa mea. Pe bilet scria sa facem un proiect despre baghetele magice din perspectiva unei baghete magice. Nu era usor fiindca era un proiect practic.
-Weekendul acesta, jumate dintre voi il va petrece transfigurate si ne vedem luni dimineata, iar dupa prezentarea proiectului va voi aduce la normal si va voi invata si despre anularea vrajilor de transfigurare. Asa acum eu sunt cel care decid cine va fi transfigurat. Spuse profesorul si deschise catalogul. Si cnad ajunse la echipa mea si a lui Mio, ma numi pe mine. Profesorul ma pune sa pun bagheta magica pe catedra. Rost o vraja care ii dadeaautoritate asupra baghetei magice appoi lua bagheta mea magica si o indrepta spre mine, rostind o incantatie mai mult murmurata. O lumina alastra iesi din varful baghetei ca un fascicul laser care ma lovi apoi lumina orbitoare ma facu sa inchid ochii cand imi revenisem ma uiam in jur si totul parea enorm insa eu ma simeam un pic ciudat, ca forma a corpului. Nu mai aveam maini si picioare iar corpul il simteam ca si cum as fi o bagheta magica. Simturile principale: vazul, auzul si pipaitul nu imi disparuse. Vedeam, auzeam si simteam cum sunt tinuta in mana. Ma uitam la mio care acum parea ca e gigantica si eu eram in mainile ei. Eram o bagheta magica in mainile lui Mio.
Urma sa imi petrec weekendul ca bagheta magica.
Clopotelul sunase si profesorul iesi pe usa.
-Se pare ca weekendul asta ne vom distra. Nu stiu daca tu ai folosit pana acum o bagheta magica, dar acum asta e tema de proiect si va trebui sa o facem. Desi ciudat, dar ma simt destul de bine sa fiu o bagheta magica. Ii spun eu lui Mio prin telepatie.
Deodata vad poseta apropindu-se si sunt bagata in interior si fermoarul posetei este tras, ramanand in intuneric, alaturi de telefonul mobil si trusa de machiaj. Apoi totul incepu sa se legene semn ca Mio parasea clasa.


O alta perspectiva  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeThu Oct 10, 2013 12:49 pm

- Pff, urasc scoala. Spun in soapta, oftand.
Deschid geanta si imi iau telefonul, dand un mesaj. Apoi ma duc in curte, asteptand pe cineva, dand din picior.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O alta perspectiva  Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeThu Oct 10, 2013 9:41 pm

Katrina, sora mea, tocmai trecu pe langa Mio.


O alta perspectiva  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Oct 12, 2013 12:17 pm

- Aia nu e sora ta ? o intreb pe Sanara, scotand bagheta din geanta.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O alta perspectiva  Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Oct 12, 2013 12:34 pm

-Ba da, ea e. Ii transmit eu telepatic lui Mio.
Katrina se apropie de Mio.
-Salut, tu trebuie sa fii Mio. Mi-a spus Sanara cate ceva despre tine. Ai vazut-o cumva pe sora mea?


O alta perspectiva  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Oct 12, 2013 12:45 pm

- Este chiar aici. Spun eu aratand catre bagheta. Am avut o tema la cursul de transfigurare si am picat cu ea. Ea este bagheta si se afla in posesia mea in acest weekend.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O alta perspectiva  Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Oct 12, 2013 1:48 pm

-Ok, o sa le transmit asta matusilor dar sa ai mare grija de ea. Totusi cred ca ii sta bine in calitate de bagheta. App in afara de asta, matusa Josephine m-a pus sa te anunt ca restaurantul la care este ea patroana de la Hotelul Intercontinental, organizeaza in seara asta, un bal caritabil. Banii care se vor strange pe bilete vor intra in contul special al regatului. E vorba de acel cont special din Banca Spiridusilor din care se servesc zanele maseluta si alte zane care au ca scop sa imparta bani copiilor pamanteni. Banca spiridusilor Converteste kwanii in dolari si Euro apoi sunt distribuiti zanelor in fisicuri de monede de 25 si 50 centi, 50 eurocenti, 1 Euro si 2 E. Iar zanele trebuie sa le distribuie copiilor contra dinti sau copiilor sarmani din orfelinate, pe gratis ori platesc ingeri vindecatori pentru copii din spitale. Banuiesc ca ai auzit de situatii in care fara interventia doctorilor copii internati s-a vindecat ca prin minune.
Pretul unui bilet e de 1000 kwan. Pare cam exagerat, dar oricum e asa si pentru ca acolo vor veni celebriati din toata Utopia. Chiar si Zeita Lunii, si-a anuntat prezenta si app vor fi si cateva momente artistice. Deci va trebui sa te imbraci cu o rochie de bal, din aceea cu fusta umflata si cu diamante stralucitoare, daca te hotarasti sa vii. Si poti sa o aduci si pe Sanara asa sub forma de bagheta.
Sunt sigura ca va sta cuminte pe masa unde o vei pune. Hoti nu sunt in lumea noastra.


O alta perspectiva  Sa110


Last edited by Sanara on Sat Oct 19, 2013 2:44 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Oct 19, 2013 2:16 pm

- Vrei sa mergi ? o intreb pe Sanara, uitandu-ma la ea.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O alta perspectiva  Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Oct 19, 2013 2:45 pm

-Da, vreau. Ii raspund prin telepatie.


O alta perspectiva  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSun Oct 20, 2013 10:58 am

- OK. Dar chiar trebuie sa ma imbrac in rochie cu tot felul de prostii ?


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O alta perspectiva  Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSun Oct 20, 2013 12:12 pm

-Nu are tot felul de prostii. E doar o rochie de bal cu diamante. Doar trebuie sa arati ca o printesa chiar daca poate nu esti. E vorba doar de o rochie simpla cu fusta umflata si doar cateva diamante. Spuse Katrina.
-Doar sa ma indrepti spre tine si iti fac o rochie de bal insa doar spune-mi culoarea. Si o voi face cat mai apropiae dorintelor tale. Spun eu.


O alta perspectiva  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSun Oct 20, 2013 2:48 pm

- OK. Indrept bagheta spre mine. Vreau o rochie neagra.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O alta perspectiva  Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSun Oct 20, 2013 3:05 pm

Pe Mio, aparu o rochie neagra de bal:
http://www.bayliy.com/images/uplode/cheap-prom-dresses/black-prom-dress-discount-p012a.jpg
Si in picioare ii aparu o pereche de pantofi negri cu toc de 5 cm care se asortau cu rochia.



O alta perspectiva  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeWed Oct 23, 2013 4:31 pm

- Stai sa modific ceva. Pocnesc din degete si tocuri devin de 12 cm. Asa e mai bine. Pai, sa mergem ! spun eu vazand ca deja lumea incepea sa plece la bal.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O alta perspectiva  Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeWed Oct 23, 2013 8:02 pm

Katrina mergea pe langa mio, aratandu-i drumul spre hotelul respectiv.


O alta perspectiva  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeFri Oct 25, 2013 2:57 pm

Intram in hotel, dau banii si ma asez pe un scaun, punand bagheta, pe un alt scaun.
- Va plac petrecerile de genul asta ? intreb eu ascultand o piesa mult prea lenta.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O alta perspectiva  Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Oct 26, 2013 7:35 am

-Da, foarte mult. Raspunse Katrina.


O alta perspectiva  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Oct 26, 2013 11:17 am

- As putea incerca ceva ? spun eu si ma ridic de pe scaun, ma duc la DJ si trec la platane.
Atunci ritmul devine mai energic si mai amuzant.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O alta perspectiva  Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Oct 26, 2013 5:18 pm

Matusa Selene veni la Mio si ii spuse:
-Unde ai invatat sa mixezi?


O alta perspectiva  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSun Oct 27, 2013 11:47 am

- In gimnaziu am luat cateva cursuri, era super. Apoi am venit in lumea asta si n-am mai continuat.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O alta perspectiva  Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSun Oct 27, 2013 12:26 pm

-Daca vrei sa continui cu invatatul la mixaj ei bine avem cativa DJ profesionisti dispusi sa dea lectii contra cost. Zeul Apollo, Sirena Amphitrita, muza Terpsichore si 2 dintre zeitele muzicii: Thalia si Naarghita si desigur Zeul Ganesha, regele Muzelor si Indra, un prieten a lui Apollo. insa multi il prefera pe Apollo. Apollo insa de multe ori este foarte ocupat si prin urmare pe ordinea a preferintelor ramane muza Terpsichore.


O alta perspectiva  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Nov 02, 2013 10:20 am

- Nu as vrea sa continui studiile. As putea ramane aici DJ ? spun eu facand o vraja schimbandu-ma din rochia aia, care pentru mine era plictisitoare si enervanta, intr-un tricou mai lung, o pereche de pantaloni scurti din blugi si pantofi cu toc.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O alta perspectiva  Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSat Nov 02, 2013 11:31 pm

-Ei bine, va trebui sa dai un examen de DJ, unul practic in care juriul va fi format din zeul Apollo, sirena Amphitrita si muza Terpsichore. Trebuie sa obtii note de 9 sau 10 de la fiecare. Un singur 8 te descalifica. Examenul se va da intr-o sala speciala. iar daca te califici, va fi a 2-a proba practica intr-o discoteca cu lume multa sub supravegherea unui DJ profesionist. Acel DJ va hotari daca iti da sau nu certificatul de DJ si recomandarea, care iti va permite sa te angajezi ca DJ. Explica Katrina.


O alta perspectiva  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSun Nov 03, 2013 12:20 pm

- Pana atunci, pot ramane DJ la balul asta ?
Atunci pun o piesa : " Grasu XXL ft. Ami - Deja Vu " .


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O alta perspectiva  Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitimeSun Nov 03, 2013 9:55 pm

-Doar o ora. Spuse DJ-ul care era deja si care era platit pentru asta.


O alta perspectiva  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





O alta perspectiva  Empty
PostSubject: Re: O alta perspectiva    O alta perspectiva  Icon_minitime

Back to top Go down
 
O alta perspectiva
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» O alta distractie
» O alta lume
» o zi ca oricare alta
» O alta perceptie asupra lumii

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia Metropolis :: Colegiul Alfea :: Scoala Primara :: Transfigurare-
Jump to: