Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
Camera 321 EmptyCamera 321 I_back_catgCamera 321 Empty 
Sanara
Camera 321 EmptyCamera 321 I_back_catgCamera 321 Empty 
Sujata
Camera 321 EmptyCamera 321 I_back_catgCamera 321 Empty 
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Camera 321 Icon_minitimeToday at 4:02 pm by Sanara

» Misiuni
Camera 321 Icon_minitimeToday at 3:56 pm by Sanara

» condica de prezenta
Camera 321 Icon_minitimeToday at 3:54 pm by Sanara

» Schimbare nick
Camera 321 Icon_minitimeYesterday at 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
Camera 321 Icon_minitimeYesterday at 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
Camera 321 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
Camera 321 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
Camera 321 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Camera 321 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 Camera 321

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeSun Mar 08, 2015 6:44 pm

Intram in camera pe care ne-o daduse receptionerul. Raman surprinsa de luxul interior. Nu era o simpla camera ci un apartament imperial.
Avea un mobilier din lemn de trandafir in stil clasic, matasea fina si catifeaua de calitate inalta se regaseau oriunde ai atinge, iar lumina se reflecta in cristalele candelabrelor. Livingul, dormitorul cu pat cu baldachin, cele doua bai, mobila si tavanul poleit cu foita de aur iti ofereau pe langa un confort de lux un aer de mare rafinament si clasa, o sobrietate clasica specifica apartamentelor de la castele. Soseaua principala se putea vedea de la geamurile camerei. Era o liniste foarte confortanta. Iar daca ieseai pe terasa puteai auzi galopul cailor si unicornilor ce trageau cate o trasura. Pe biblioteca se aflau carti foarte vechi, de sute de ani, contemporani probabili cu primele regine ale regatului. Insa cartile erau pastrate noi, de parca abia ieri ar fi iesit de pe portile editurii. e noptiera din lemn de trandafir de langa patul cu baldachin, se afla o veioza din lemn de cires. Insa becul acesteia nu era un bec propriu zis ci un cristal fosforescent. In biblioteca se mai afla o combina muzicala. Iar in camera pe o masuta atat in dormitor cat si in living se afla cate un televizor cu televiziune prin satelit.


Camera 321 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 1:11 pm

Lui Rishi nu i-ar fi pasat nici daca ar fi fost o camera mai simpla, ci nu atat de opulenta. Pentru el nu conta prea mult aspectul interior al camerei, ci conta ca el se afla in compania placuta a Sanarei. Isi daduse seama ca ea e o zana, caci nu era prost, ci era un fin observator. Simtea cum ca Sanara ar fi ceea ce cauta el in acel regat, ca Ea este Viziunea lui.
"In sfarsit, am ramas numai noi doi!" constata el. Dintr-o valijoara destul de mica aparent, insa foarte incapatoare, el scoase o vioara. Unde fusese valijoara pana atunci, nimeni nu prea stia. Era un Stradivarius facut la comanda, special pentru el. O asemenea vioara era o raritate, iar viorile Stradivarius, in general, erau foarte scumpe, atingand chiar si milioane de dolari.
Tinea la vioara aceea foarte mult, mai ales ca el personal alesese lemnul din care aceasta sa fie cioplita, el alesese culoarea viorii si lacul ce-i dadea luciul, el alesese tipul de corzi care sa fie puse la acea vioara... Practic, facuse jumatate din vioara, iar jumatatea cealalta o facuse mesterul la care dusese lemnul. Dintr-un impuls, pe care nici el nu si-l putea explica prea bine, incepu sa cante la vioara o melodie de suflet, o melodie ce lui personal îi placea foarte mult...

Ooc: Melodiile imi plac mie personal.
Unu: Melodia 1
Doi: Melodia 2
Trei: Melodia 3
Patru: Melodia 4


Camera 321 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 1:53 pm

-Sunt foarte frumoase melodiile. Multumesc frumos. Canti minunat. Imi place foarte mult a 3-a, dar si a 4-a. In plus, a 4-a, am mai auzit-o undeva. Este o melodie celtica. Insa nu mai stiu bine. Nu imi mai aduc aminte daca am mai auzit-o in regatul elfilor sau in lumea oamenilor, cand am avut o excursie in Irlanda.


Camera 321 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 2:27 pm

"A patra e o melodie ce mi-o canta mama mea." spuse el. "Mama era din neamul elfilor. Pasiunea pentru muzica am mostenit-o de la ea, insa alte calitati nu prea am mostenit. Nu am nici macar urechi tuguiate ca ale mamei. Moasa i-a zis mamei ca seman mai mult cu tata." povesti el.
"Ia spune-mi, Sanara, cum se face ca esti o printesa?" o intreba el.


Camera 321 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 2:34 pm

Familia mea a avut intitdeauna sange albastru. Dinastia Sharma s-a intins pe o perioada forte lunga. A fsot intemeietoarea regatului Fairytopia si singura dinastie pana acum 27 ani. A mai fost o conjunctura in care a urmat o regenta care a fost detronata si apoi a venit o regina corupta. Dar am reusit sa imi recapat tronul. Eu sunt urmasa pe linie directa a primei regine, ce-a care a intemeiat Fairytopia.


Camera 321 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 2:45 pm

"Foarte interesant." remarca el. "Tatal meu a fost un puternic vrajitor. Era un conducator intelept, care a reusit sa-si tina supusii uniti. A cucerit vaste teritorii si si-a alaturat multe cvartale, un fel de provincii, la regatul sau. Pe mama mea a cunoscut-o cand a facut o vizita in regatul elfilor. Era chiar fiica regelui. Din cate mi-a povestit doica ce mai avea grija de mine in lipsa mamei, mama a fost singura femeie ce a mai reusit sa ajunga la inima regelui.
Tatal meu a mai avut o sotie, mama fratelui meu Kirin. A iubit-o foarte mult, atat de mult, incat mama nu a putut sa-i inlature tabloul in marime naturala din camera tatei. Cand a pierdut-o, tata a tinut doliu. Era in stare sa tina toata viata lui acel doliu. Insa, se pare ca mama mea a reusit cumva sa-i indulceasca inima impietrita.
Participau amndoi la orice fel de eveniment, isi imparteau egal treburile si a iubit-o foarte mult. Cand au plecat intr-un razboi, mama l-a aparat cu trupul ei pe tata. Distrus ca si-a vazut femeia iubita murindu-i in brate, a atacat orbeste si s-a lasat omorat la randul lui.
Nu cred ca am mai vazut vreodata o iubire atat de mare cum aveau mama si tata."
ofta el indelung, intristandu-se.


Camera 321 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 3:04 pm

-Parintii mei au fost uisi acum 27 ani de catre un vrajitor malefic care a vrut sa stinga dinastia Sharma. nu i-a mers A gresit un calcul si blestemul pus de el a explodat cu o intarziere de 1 an. Trebuia sa exploeze in momentul nasterii mele cand era toata familia aunata in jurul mamei mele. Dar a explodat la 1 an intarziere, in clipa in care eu am implinit fix 1 an. Din pacate blestemul i-a surprins pe parinti si aproape intreaga familie la o petrecere in timpul unui toast in cinstea mea. Din fericire eu cu sora mea mai amre, si matusile josephine si Selene ne aflam in alt regat, la ecuatorul Utopiei, pe o insula tropicala. and ne-am intors acasa, matusile au descoperit dezastru. Din palatul acela ramasese doar ruine, iar familia mea era moarta prntre ruine. E evident ca a fot blestem si nu bomba deoarece bombele nu pot ucide zane. Nici macar bombele nucleare. Dar blestemele Avada Kedrava, Dragon slave si Giga Slave, tin de magia neagra la care zanele sunt sensibile. pentru zane, aceste blesteme au puterea bombelor nucleare.


Camera 321 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 3:12 pm

"Ma intreb... Tu ca zana ce fal de element esti?" intreba el. "Stii... Pământul este rece şi uscat, Apa este rece şi umedă, Focul este fierbinte şi uscat, Aerul este fierbinte şi umed. Focul şi Aerul au o tendinţă ascendentă, Pământul şi Apa una descendentă. Focul şi Apa sunt antagoniste, aşa cum sunt şi Aerul şi Pământul. În schimb, Focul şi Aerul se sustţin reciproc, tot aşa ca şi Apa şi Pământul." povesti el. "Tu, oare ce "element" esti?" intreba el.


Camera 321 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 3:27 pm

-Pai cred ca foc. Pot controla cel mai bine focul. E cel mai puternic element al meu. Desi am puterea asupra tuturor elementelor. Insa mai pot face ceva ce foarte putine zane ale focului pot face. Ma pot transforma in foc. Desi am incercat si magia de a ma transforma in celelalte 3 elemente nu mi-a reusit inca. Matusile mele spun ca am puterea Dragonului de foc. O putere foarte rara in lumea zanelor. Doar zanele ce etin aceasta putere se pot transforma in foc sau in dragon de foc.


Camera 321 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 4:02 pm

"Foarte interesant ce-mi spui, Sanara." zise el.
Rishi se apropie mai mult de Sanara, insa pastra o oarece distanta "rezonabila".
"Vreau sa-ti marturisesc ceva." incepu el. "Dupa moartea parintilor mei am inceput sa am tot felul de viziuni. In ele auzeam o voce care ma indemna sa vin in regatul tau, pentru ca aici ar fi ceea ce caut eu. Trebuie sa-ti spun ca am iubit o femeie destul de mult, insa nu am apucat sa ne consumam iubirea. O simteam cu fiecare respiratie a mea, vedeam in ochii ei pe copilul meu nenascut, parfumul ei era in fiecare adiere de vant. Cand trecea ea pe undeva, mi se parea ca pomii isi scutura florile pentru a asterne in fata picioarelor ei un covor de petale. Ea era apa mea, era intreaga mea existenta, intregul meu Univers..." marturisi el. Lacrimi incepura sa curga peste obrajii lui, insa el nu se opri aici...
"Cand am realizat cu ce usurinta si-a batut joc de iubirea ce i-o purtam, am ramas "impietrit". Am crezut mereu ca era era jumatatea mea, sufletul meu pereche... N-a fost sa fie!" ofta el indelung. Isi scoase o batista alba, frumos brodata pe margini si isi sterse lacrimile.
Mai facu un pas catre Sanara.
"Am ramas cu inima sangeranda inca de-atunci, insa iti marturisesc ca ceva m-a atras foarte mult catre tine. Mi-as dori sa fii tu pansamentul inimii mele ranite, caci eu nu pot concepe sa traiesc fara iubire, caci iubirea cere supunere, o supunere oarbă, ca şi credinţa. În iubire n-ai să fii convins niciodată, n-ai să aştepţi probe niciodată. Tot ce nu e supunere şi devotament nu e iubire. Trebuie să trăieşti mult, trebuie să suferi mult, trebuie să pricepi mult pentru ca inima ta să fie în stare a primi iubirea. Poti tu oare sa-mi fi un pansament durabil, Sanara?" intreba el, sfarsindu-si astfel si marturisirea.


Camera 321 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 4:18 pm

Dragul meu Rishi, iti multumesc ca mi-ai marturisit iubirea fata de mine. Si eu am inceput sa te plac desi este prima data cand ne vedem. Nu au trecut decat cateva ore. Iti apreciez curajul si da, mi-ar place sa petrecem mai mult timp impreuna. Sa fim mai mult decat prieteni. Dragostea noastra poate fi durabila, iti garantez.


Camera 321 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 4:24 pm

"Atunci..." spuse el timid. "Imi dai voie sa te tin in brate?' intreba el.


Camera 321 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 4:30 pm

-Sigur. Ii raspund eu, zambindu-i. Apoi ma apropii de el.


Camera 321 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 4:35 pm

El o imbratisa pe Sanara. Isi simtea inima batandu-i nebuneste in piept. Se indeparta din imbratisare, dar nu prea mult. Îi ridica barbia cu mana lui stanga si se uita in ochii ei. Ceda impulsului de a o saruta si-si apleca buzele spre buzele ei. Îi darui un sarut bland, cast, fara a insista prea mult asupra buzelor. Simtea ca se inmoaie, ca o sa faca ceva ce nu s-ar cuveni, asa ca-si inalta privirea si spuse:
"Imi... pare... rau." se balbai el.


Camera 321 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 4:56 pm

-nu-i nici o problema. Ii spun eu, apoi imi aplec din nou buzele spre buzele lui lasandu-i lui ninsa pasul final. cel de a repeta sarutul, eu punandu-mi minile pe umerii sai si inchizand ochii. Vroiam sa fac sa fie ca intr-o scena de film.


Camera 321 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 5:17 pm

El o îmbrăţişă iarăşi cu mâinile lui puternice şi începu s-o sărute. Palma lui îi aluneca pe corp. O sărută de-adevăratelea de astă-dată, frecandu-şi încet buzele de ale ei pană cand simti cum ele se deschid. El nu se reţinu absolut deloc şi o sărută ca şi cum ar fi fost cea din urmă femeie de pe pămant. O sărută cu o libertate primitivă, de parcă nu ar fi existat nici o regulă a nici unei societăţi. Insa se opri pana ce nu era prea tarziu. Se desprinse din sarut si-i sopti:
"Imi doresc sa fac dragoste cu tine..."



Camera 321 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 5:22 pm

-Desigur, dragul meu, spun eu, apoi ma dezbrac pana raman in costumul Evei.
-Sunt toata a ta. Ii spun zambindu-i.


Camera 321 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 5:32 pm

El se infiora de placere la vederea trupului acela gol si la acea femeie ce-l invita langa ea. Se dezbraca si el de hainele sale si se apropie mai mult de ea. O lua in brate si o aseza lin pe pat, urcandu-se si el langa ea. Mâinile lui atingeau fiecare părticică de piele, din ce în ce mai repede, frământând, masând, mângâind, dezmierdând, unindu-se, căpătând forţă. Intesitatea muzicii creştea, iar ei, ca doi amanţi, copii ai unei lumi neştiute, îşi aliniau ritmurile, într-o alunecare de trupuri, unindu-şi respiraţia, mirosurile, umezeala şi, într-un final, sufletele, agăţându-se unul de celălalt, ca şi cum ar fi fost unicul, singurul suport al unui univers ce nu mai conta, ce nu se mai distingea...


Camera 321 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 5:47 pm

Incep si eu sa il sarut intai pe buze, apoi pe gat spoi pe abdmen si di ce in ce mai jos pana la barbatia lui, apoi din nou treptat in sus, si cand ajung iarasi la buze, pe langa sarut, incep sa ii musc usor buzele.


Camera 321 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 6:15 pm

Rishi-i raspunse Sanarei la fel si cu miscari lente, ca de vals, incepu sa faca dragoste cu ea, sa o faca sa simta placere, ci nu groaza ori durere. Se unduia pe o muzica lenta, parca numai de el stiuta, pana ce nu mai stiu de el... I se darui total, cu tot ce avea el de daruit.


Camera 321 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 7:35 pm

Incercam sa tin pasul cu el, cu aceleasi miscari line.


Camera 321 Sa110


Last edited by Sanara on Tue Mar 10, 2015 9:33 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeMon Mar 09, 2015 9:59 pm

Cand piesa care o canta el se apropie de final si apogeul ei se produse, Rishi se apleca spre urechea Sanarei si-i spuse:
"Ah, zana mea dulce... Mierea mea imbatatoare... Mireasma mea de pe campuri... M-ai zapacit inca de cand te-am vazut prima data. M-ai fermecat cu zambetul tau si mi-ai topit inima. Stiu ca pare o nebunie ceea ce spun eu acum, insa as vrea sa-mi petrec toata viata alaturi de tine. Sa avem copiii aceia frumosi pe care i-am vazut in ochii tai, sa ne bucuram de fiecare floare din taramul tau, de fiecare ploaie, de fiecare curcubeu. Tu sa fii a mea si eu sa fiu al tau. Sa ne apartinem unul altuia mereu..." sfarsi el, sarutand-o indelung pe buze.


Camera 321 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeTue Mar 10, 2015 9:41 am

Ii raspund la sarutul sau lung si dulce. As fi vrut sa fie un sarut care nu se mai termina. Il imbratisez. Apoi ponsc din degete si in camera lumina devine difuza, combina muzicala porneste automat, un CD cu muzica la vioara, lednta si romantica, intra in ea, si incepu sa cante. Lumanari colorate si petale de trandafiri se imprastiara peste tot in camera si o stcla de sampanie de inalta calitate chiar luxurianta, aparu in aer, si turna sampanie in 2 pahare de cristal aparute si ele de ciaieri. paharele pluteau apoi spre noi, ramanand suspendate in aer.


Camera 321 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Rishi
MEMBRU
MEMBRU
Rishi


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 132
Kwan Kwan : 146

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeTue Mar 10, 2015 12:03 pm

"Esti foarte dulce, Sanara." spuse Rishi. "Iti multumesc ca te preocupi de bunastarea noastra, ca faci ca totul sa fie bine intre noi doi..." adauga el. "Stii... Mi-am amintit un citat dintr-o carte citita de mine. Citatul spunea asa:
"Omul îndrăgostit nu zice niciodată: m-ai înşelat. Iubirea nu-ţi cere socoteală de sărutările ce ai dat sau nu ai dat altora. Iubirea nu-ţi scormoneşte trecutul şi nu-ţi cercetează prezentul. Viitorul este nădejdea ei; viitorul este egoismul ei."
Iti multumesc ca mi-ai iesit in cale, ca m-ai lasat sa te iubesc. Stii... acum poate ca par egoist, insa as vrea sa stiu ce se petrece cu fratele meu. Merita si el pe cineva la fel de bun cum e si el... Are atata iubire in el de daruit..." ofta el indelung, devenind trist si melancolic.


Camera 321 293c6j9
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32626
Kwan Kwan : 120022
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitimeTue Mar 10, 2015 12:24 pm

-Poti sa mergi in camera fratelui tau, sa vezi. Eu te voi astepta. Ii spun eu, dandu-i apoi un sarut.


Camera 321 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





Camera 321 Empty
PostSubject: Re: Camera 321   Camera 321 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Camera 321
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Camera mea
» Camera mea
» Camera 371.
» Camera lui Nemi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia :: Meadow :: Azura's Cottage :: Camere-
Jump to: