Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 In Cautarea Testamentului Pierdut

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next
AuthorMessage
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeSun Apr 26, 2015 4:11 pm

"Bucatarul ti-e profund recunoscator pentru aprecierile ce i le arati." spuse el. "Cat mai mananci tu, bucatarul se duce pana in baie ca sa scoata de-acolo o noua surpriza pentru sotioara lui draguta si finuta." zise el pe un ton dragalas si finut. "Sa nu te misti de-aici!" mai adauga el, disparand in baie.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeSun Apr 26, 2015 5:46 pm

-Bine. Spun eu, ramanand asezata in pat de parca as sta pe scaun si mananc in continuare acea pizza delicioasa.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeSun Apr 26, 2015 6:05 pm

Dupa cateva minute, Rishi se intoarse din baie tinand in mana un umeras pe care se afla o rochie de un roz pal, delicata si vaporoasa, special creata de o firma renumita, pentru zana lui cea mai pretioasa, ce-i era sotie.
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Mireasa-cu-aripi-de-zana - Ia numai rochia din poza, chiar daca e alba.
"Pentru cea mai pretioasa zana din viata mea." spuse el, intinzandu-i cadoul.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeSun Apr 26, 2015 6:11 pm

-Oau! multumesc frumos dragul meu iubitel. Spun imbratisandu-l apoi imi despart un pic trupul de trupul lui dar ii iau capul intre maini si imi trec palmele peste obrajorii lui, apoi la a 2-a mangaiere ii mangai obrajorii doar cu varfurile degetelor, ma apropii din nou si il imbratisez, imi lipesc nasul de nasul lui, intr-un mod jucaus si apoi imi lipesc buzele de ale lui, sarutandu-l pasional.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeSun Apr 26, 2015 6:39 pm

El raspunse la sarut cu bucurie si la fel de pasional, apoi se desparti de ea cu regret.
"Hai sa mergem. Ne asteapta ceilalti." spuse el.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeSun Apr 26, 2015 6:41 pm

-Bine. Spun eu, mergand alaturi de Rishi catre ceilalti.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 11:24 am

Rishi ieşi din camera pe care o avusese cât stătuseră la fratele lui Ari şi ajunse în sufragerie. Acolo deja se aflau Aysun, Yumi, Kirin şi Ari.
El îi salută voios pe toţi, apoi văzu cum Yumi le face semn să-l urmeze toată lumea, ceea ce şi făcură.
Ajunseră după câteva minute la subsolul palatului lui Aysun şi Yumi. Acolo se afla începutul de tunel. Yumi le dădu un troller vrăjit, spunându-le că în el sunt multe lucruri de folos, Ari le dărui o replica a lui KiTT, maşina ei, ca să-i ajute în călătoria lor, iar Kirin îl asigură pe fratele lui că vor face tot posibilul să găsească portalul ce face legătura între lumea în care rămânea el cu soţia lui şi lumea lui Rishi şi a Sanarei.
Astfel, dacă portalul era găsit, vizitele erau mai uşoare şi puteau să-şi petreacă diverse sărbători împreună.
Yumi le dădu o hartă şi le explică despre tunelul care traversa aproape tot deşertul cu furtună şi că-i va scoate într-un alt deşert unde vor ajunge la o piramidă. Acolo se afla următoarea bucată din testamentul căutat de ei.
Aysun le dădu bucata de testament pe care o avea ea, apoi urmă despărţirea, care nu fusese tocmai uşoară.



In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 11:58 am

urcam in masina si pelcam. Eu incep vorbaria:
-Stii, in legatura cu portalul, dragul meu Rishi, s-ar putea sa cam am o idee pe unde se afla. Stiu, inca nu te-amdus pe acolo, dar o sa o facem intr-o zi. Cred ca ai auzit de Curtea luminii, nu-i asa? Ei bine acel mic regat ce apartine de Fairytopia, e cum sa zic, un fel de provincie autonoma. In cadrul lui existe mai multe orase iar capitala este la Sunnydale. Ei bine acolo exista un turn al ziarului local Daily. Din turn se poate urca pana in sfera turnului cu liftul. Dar se spne ca liftul are o comanda secreta un cod de 4 cifre cu cae ajungi in partea secreta a sferei, unde s-ar afla portalul.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 12:43 pm

"Iubirea mea dulce ca mierea." incepu Rishi. "O sa avem timp si de portaluri si de vizite, dar mai ales de multe nopti intime intre noi doi si de multi, multi copii, insa acum sunt concentrat pe misiunea noastra. Nu vreau sa le dau cioclilor alora satisfactia ca am dat gres." adauga el, concentrandu-se la condusul masinii prin partile mai dificile ale tunelului acela.
In cele din urma dupa vreo 5 ore de condus prin tunel, ei iesira afara, in alt desert. Asa cum le spusese Yumi, in departare, se zarea nu o piramida, ci un grup de piramide.
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 The_great_pyramids_of_kaiser_2_by_nethskie-d2xcunw


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 1:05 pm

In timp ce ne aflam inca in masina si zaream piramidele respective, in departare se zarea un oras insa nu la mult timp urma o explozie ce se auzi dinsre acel oras ce fu cuprins de un incendiu. Tocmai atunci suna telefonul si il scot din buzunar pe ecran aparand poza unei zane in timp ce continua sa sune:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQvea1iZe9ejpiE7XzT0Oe5HHpUFQNFBPllW07BwGUWLOHgHQDu

-E priministra la telefon. Spun eu apoi raspund. Dupa ce asclt ce are de spus, vorbesc ceva in fairyana cu ea, Apoi dupa ce inchid ii spun lui Rishi:

-Dragul meu Rishi, am io veste buna si o veste prasta. Vestea proasta e ca indivizii aia au dat foc unui oras intreg de zane. Vestea buna e ca nimeni nu a fost ucis sau ranit. Zanele nu sunt ca oamenii. Nu pot fi ucise sau rnite de un foc material. Doar de un foc vrajit dar si asa stiu sa se salveze. Dar nu cred ca urmareau sa ucida pe cineva. Ci mai mult sa dea foc unei singure bucati de testament. Dar se pare ca au cam gesit tinta. Insa au ramas mai multe zane fara casa. Asta e o parte rea.
Totusi Fairytopia are niste palate care sunt monumente istorice si in care nu mai locuieste nimeni i-am spus Priministrei sa aranjeze ca zanele fara casa sa locuiasca gratuit in astfel de palate pana li se vor reconstrui casele.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 2:06 pm

"Sa vezi ce-o sa le sparg fetele cioclilor aia cand le voi da bucatile toate intacte si originale pe de-asupra!" scrasni Rishi printre dinti. "Nu-mi pasa de ce grade au ei sau ce functii detin! Sa nu se puna cu partea intunecata a unui vrajitor, ca nu le va fii bine!" mai adauga el.
Rishi opri masina, deschise usa, iesi din masina si se uita in jurul lui.
"Sa facem un popas aici, inainte sa intram in piramidele alea." sugera el.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 2:31 pm

-Bine. Spun eu. Rishi, dragul meu, inante sa intram i piramide vroiam sa te intreb crezi ca ai cam tot ce ne trebuie pentru orice situatie imprevizibila? Si spui ca esti jumate vrajitor, ai si baghta la tine sau baghetele asculta doar pe cei 100% vrajitori? Totusi daca e, cred ca as putea convinge si bagheta mea sa te asculte in caz ca ai avea nevoie de o bagheta magica. Totusi sper ca nu te superi daca cat timp facem popasul eu ma duc sa investighez putin piramidele. Adica stii, eventuale cai de iesire.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 2:46 pm

"Nu e nevoie, scumpa mea sotie." spuse el desfasurand niste harti.
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 FFMQ_Ice_Pyramid_F5_Area_1_-_Inside

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Klenter%27s_Pyramid_inside
"Avem harti." zambi el. "Poti sa le studiezi pe-astea cat eu pregatesc culcusul nostru pentru noaptea asta. Iar la tehnici vrajitoresti, am ajuns la nivelul maxim: nu am nevoie de bagheta." mai adauga el.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 3:23 pm

-Dar sa presupunem ca si niste indivizi care ne vor raul au si ei aceste harti. Nu crezi ca ar trebui sa imi dau seama de micile fisuri din peretii piramidelor? Pentru mine clasica evadare beau potiunea micsorarii, ma strecor prin capaturi sau fisuri si apoi va deschid si voua usa. pentru asta vroiam sa studiez putin piramidele.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 6:08 pm

"Care noua?" intreba el mirat. "Suntem numai noi doi, iubire!" adauga el. "Daca doresti sa studiezi indeaproape piramidele acelea, nimeni nu te opreste." spuse Rishi


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 7:44 pm

-Rishi, dragul meu, nu stiu de ce, am avut senzatia ca sunt langa noi si fratele tau cu sotia lui. Probabil o halucinatie de moment din proprie obisnuinta Ma refer la obisnuinta ca mereu sa am aventuri in grup sau poat pentru ca am prins prea mare drag de fratele tau si sotia lui care e si prietena mea si mi-e cam greu sa ma obisnuiesc ca vom merge doar noi doi in aventura. Dar totsi admit ca e placut sa fim doar noi doi. insa ai drptate nu as putea sa te las singurel dragul meu pentru un capriciu al meu. Vom improviza pe parcurs daca va fi nevoie. Uite facem altfel. Ajungem la piramide impreuna dar inainte sa inta intr-una din ele, le voi verifica pe toate. Pana atunci hai sa mancam ceva dragul meu daca tot facem acest popas. Insa vreau inainte de masa sa iti arat un numar de magie.
-Iubitu-le, da-mi te rog frumos o batista obisnuita, am nevoie de ea pentru numarul meu de magie care te va uimi.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 7:56 pm

"Imi strici mie ceea ce vroiam sa iti pregatesc cata vreme erai plecata." spuse Rishi. "Acum cum sa iti mai pregatesc surpriza, cand tu te tii ca o scama lipita de mine?" se bosumfla el.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 8:07 pm

-Chestia este ca imi este ca procedez gresit si fara bune maniere lasandu-l pe sotiorul me singurel. Dar daca tu asa ceri, bine, te las mai ales ca spui ca vrei sa imi pregatesti o surpriza. Ne revedem intr-o ora. Ii spun eu. Apoi zbor spre piramide.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 9:21 pm

Multumit ca ramasese singur, Rishi mesteri de zor la ceea ce gandea el. Mesteri mai intai un cort turcesc ce arata destul de banal la exterior.
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Tent
Dupa aceea se ingriji de luxul si de confortul din interiorul cortului:
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Glamping6
sau
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Cort
Se ingriji sa existe si un loc intim in cortul acela pentru ei doi, caci aveau nevoie de somn pentru a doua zi.
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 21-0-exclusive-safari-tents-overlooking-turquoise
Dupa ce pregati toate acestea, o astepta pe sotia lui sa se intoarca.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 9:27 pm

Ma intorc si vad cortul insa cand intru in cort raman cu adevarat surpeinsa.
-Oau! Super! Arata minunat. Imi place foarte mult. O adevarata surpriza, dragul meu Rishi.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 10:28 pm

"Pentru zana mea pretioasa sunt in stare de orice." spuse el, sarutandu-i galant mana mica si fina. Apoi baga mana in buzunarul pantalonilor sai si scoase din ei o cutiuta rosie pe care o deschise in fata sotiei sale. In cutie se afla o brosa.
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Inel-pietre-pretioase
"Pentru cea mai de pret bijuterie din viata mea, un mic cadou." spuse el.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 27, 2015 11:04 pm

-Multumesc foarte mult dragul si scumpul meu sotior. Si am si eu ceva pentru printul meu mult iubit. Spun sarutandu-l pasional, apoi ii dau o cutiuta in care se afla: o cravata nou nouta, un ac de cravata si niste butoni pentru un costum.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeTue Apr 28, 2015 12:22 pm

"Multumesc." raspunse Rishi, sarutand galant mana sotiei sale. "Insa cadourile nu se sfarsesc aici." adauga el. Rishi se ridica in picioare, se duse pena unde era patul in acel cort, lua ceva de sub el, si se intoarse la Sanara. El tinea in brate un pui de Huski Siberian.
In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Puisori-frumosi-de-vanzare-rasa-husky-husky-siberian
"Pentru iubita mea zana." spuse el, intinzand puiul spre Sanara.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeTue Apr 28, 2015 12:46 pm

-Oau! Ce dragalas este. Multumesc frumos iubitule. Cred ca o sa il cheme Dobrich dupa numele unui oras preferat al meu din lumea oamenilor. Sau Poate Orion ori Onix. Sau daca e fata ma gandesc la Nessie, Lory sau Malissa.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitimeTue Apr 28, 2015 1:10 pm

"E baietel." spuse Rishi, privind-o amuzat pe sotia lui cum il dragalea pe simpaticul pui de catelus.


In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sponsored content





In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Empty
PostSubject: Re: In Cautarea Testamentului Pierdut   In Cautarea Testamentului Pierdut - Page 13 Icon_minitime

Back to top Go down
 
In Cautarea Testamentului Pierdut
Back to top 
Page 13 of 24Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next
 Similar topics
-
» In cautarea aventurii
» In cautarea vrajitorului din Oz
» In cautarea trecutului
» În căutarea comorilor
» In cautarea aventurii

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia :: Limanul Zanelor :: Tinutul din Lunca-
Jump to: