Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 EmptySweet Life [Eventual 16+] - Page 3 I_back_catgSweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty 
Sanara
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 EmptySweet Life [Eventual 16+] - Page 3 I_back_catgSweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty 
Sujata
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 EmptySweet Life [Eventual 16+] - Page 3 I_back_catgSweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 Sweet Life [Eventual 16+]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 04, 2020 3:50 pm

Wang luă banii, apoi merse şi aduse toate hârtiile necesare referitoare la acel spaţiu, îi înmână cheile şi apoi plecă din acel spaţiu. Jiu rămase pe loc şi se uită la tot acel spaţiu gol care era al ei.
Se uită apoi în direcţia lui Juno şi spuse:
─ Mulţumesc foarte mult! şi îl îmbrăţişă scurt dintr-un impuls necunoscut.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 05, 2020 8:53 am

Ramasese surprins de gestul fetei, privind-o nedumerit.
-Ummm...Cu placere?
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 05, 2020 12:28 pm

Văzându-l nedumerit pe Juno, Jiu se retrase şi spuse:
─ Îmi pare rău… Cred că am sărit calul. Nu se va mai repeta. Mulţumesc pentru magazin.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 05, 2020 12:34 pm

-N-ai pentru ce. Si nu-ti cere scuze. Mie imi pare rau, doar ca nu sunt obisnuit cu un asemenea gest. Adica...Parea sa fie o imbratisare diferita de toate pe care le-am avut pana acum. Parea...reala.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 05, 2020 9:32 pm

Off – Te rog frumos să mă îndrumi şi pe mine unde pot cere o schimbare de nick. Sărut Mâna!

On -
─ Eu sunt sinceră în ceea ce fac. Nu am dram de prefăcătorie în mine, spuse ea. Acum că am magazinul voi avea multe lucruri de făcut, spuse ea. Spaţiul acesta gol trebuie umplut, făcut vitrine, pus marfă în ele şi o groază de alte lucruri plictisitoare, concluzionă ea.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 05, 2020 11:08 pm

OOC: https://fairy.forumgratuit.ro/t1104-schimbare-nick


BIC-
Se uita putin in jur apoi isi scoase telefonul.
-Fa o lista cu ce ai nevoie si chem eu oameni care sa te ajute cu aranjatul pe aici.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 06, 2020 5:26 pm

Conştiincioasă, Jiu se apucă să facă ceea ce o rugase Juno. Scrise pe o coală de hârtie albă tot ceea ce-i trebuia. Coala, odată umplută, i-o dădu acetuia.
─ Acestea ar fi necesarul de materiale, spuse ea.
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 06, 2020 11:03 pm

Juno lua foia si citi putin, gandindu-se. Baga telefonul la loc si facu o vraja. In clipa aia, tot ceea ce se afla scris pe foaie, aparu in incapere. Mai spuse apoi o vraja si cateva creaturi ca niste minioni apar gata de lucru.
-Spune-le lor unde vrei sa stea fiecare lucru si ei se vor ocupa de restu'.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 07, 2020 11:56 am

─ Îţi mulţumesc pentru tot efortul, Juno. De-acum, o să mă descurc, căci am multe de făcut şi cred că te-am reţinut suficient de mult pentru ziua de azi, făcu ea o plecăciune în faţă.


Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 07, 2020 12:09 pm

-N-ai pentru ce. Cand e gata, te rog sa ma anunti. Mi-ar placea sa vad locul asta cand e gata.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeTue Jan 07, 2020 4:53 pm

─ Desigur, Juno, îi răspunse Jiu.
Ea scoase o carte de vizită pe care scria Bai Feng Jiu Xiao, comerciant, liber profesionist şi un număr de telefon.
─ Iată cartea mea de vizită, Juno. Mi-a plăcut să am un partener ca tine pe ziua de azi! se înclină ea în faţa lui.


Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 11, 2020 8:38 pm

Lua mana fetei si i-o saruta galant, dupa care lua si cartea de vizita si-o baga cu grija in buzunar.
-Atunci, succes, si astept sa-mi dai un semn cand va fi gata.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 11, 2020 9:07 pm

Ooc – Văd că ţi-ai schimbat numele de user. Mă obişnuisem cu Flurry!

Bic –

─ Am să te anunţ, Juno, stai liniştit, răspunse Jiu. Te conduc la maşina ta? întrebă ea.


Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 11, 2020 11:23 pm

-Nu e nevoie. Nu am masina oricum. Ne mai vedem.
Dintr-un impuls de moment, Juno se apleaca, sarutandu-i scurt buzele fetei, dupa care revine la pozitia initiala si se intoarce, iesind din incapere.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 12, 2020 4:23 pm

După ce Juno plecă, Jiu rămase puţin locului, pentru că fusese luată prin surprindere de un băiat tare drăguţ. Îşi scutură capul şi apoi se gândi ce avea de făcut.
Cum nu dorea să cheltuie bani fără rost, mai ales că erau şi ai altcuiva şi nu ai ei, Jiu se folosi de magia sa, aranjând spaţiul acela după cum credea ea de cuviinţă că ar fi mai bine.
Astfel, făcu un prim spaţiu pentru haine şi pantofi
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Bata-Mall-Vitan-6-of-8
după ce-l făcu, se ocupă şi făcu un al doilea spaţiu destinat unei cofetării elegante şi cochete
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 IMG_1923-1024x959
şi un al treilea spaţiu pentru bijuterii şi ceasuri.
Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Kultho_1
După acestea, se ocupă să umple spaţiile cu prăjituri de la anumite laboratoare sigure sau făcute de ea însăşi, bijuterii create de ea şi ceasuri de colecţie de pe la diverşi colecţionari, haine şi rochii de la anumite firme renumite şi unele create de ea.
Muncise aşa mult, că uitase până şi de ea, uitase să mai dea telefon lui Juno ca să vină să vadă ce realizase ea.


Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 10:46 am

Terminase o parte din filmari si lua o scurta pauza. Merse intr-un loc mai retras si verifica telefonul. Când vazu ca nu primise niciun semn de la Jiu, se gandi ca o deranjase rau gestul facut de el. Brusc langa el veni o tanara, imbracata elegant si se agata de bratul lui, privind in telefonul acestuia fara nicio jena.
-Iubireee...Ce faci aici?
-Nimic.
-Astepti un telefon? De la aia, presupun. Sti? Pentru ca mi-ai luat bijuteriile alea frumoase, am sa te iert pentru scurta ta ratacire. Pana la urma, tot la mine te-ai intors.
Fata il lua in brate, mangaindu-i delicat obrazul. Juno insa nu reactiona in niciun fel, privind-o fara sa schiteze nicio emotie. Falsa.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 3:44 pm

Terminând ea ceea ce avea de făcut mult mai devreme decât se aştepta, Jiu care îşi luase un telefon nou şi era şi ea în sfârşit în rândul lumii, căută numărul de telefon dat de Juno şi formă numărul. Auzi în receptor cum telefonul suna şi inima ei începuse să ticăie mai tare.


Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 4:09 pm

Imediat ce auzi telefonul sunand, o impinse pe fata mai la distanta, facand si el un pas in spate. Privi ecranul surprins si vru sa raspunda, insa aceasta ii smulse telefonul din mana si raspunse ea, ducandu-l la ureche. Pe un ton plin de ura si invidie ii raspunse lui Jiu:
-Asculta aici, hoata de iubiti! Sterge numarul asta din memorie si nu te mai apropia de Juno al meu! Altfel o sa pun eu mana pe tine si n-o sa te mai scape nimeni vie! Nu esti de nasul lui. Clar?
Juno statea mut de uimire, nestiind cum sa reactioneze. Ce tot zice? De ce nu ma lasa in pace? De ce nu pot scapa de profitoarea asta?!
-Da-mi telefonul, Clarrisa! striga acesta nervos la fata, lasand-o muta de uimire.
-Usurel iubire...Doar o pun la punct pe ciudata asta.
-Nu-i mai vorbi asa.
-Calmeaza-te...
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 4:55 pm

Tot ţinând telefonul la ureche şi auzind acea conversaţie, în mintea lui Jiu se contură locul unde se afla Juno şi acea Clarrisa, aşa că ea se materializă dintr-o dată chiar în faţa celei care ţipase la ea.
Lăsă telefonul din mână, acesta începând să plutească singur prin aer şi o apucă de gât pe individă, proptind-o într-un perete sau alt obiect tare.
─ Cu cine ai impresia că vorbeşti, ciodato? întrebă ea. Cine pe cine omoară? continuă ea.
Ochii lui Jiu se îngustară periculos de mult şi violetul calm deveni unul întunecat ca de furtună, iar mâna începu să i se încleşteze pe gâtul individei.


Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 5:19 pm

Cei doi fusesera luati prin surprindere de aparitia neasteptata a fetei.
-Jiu? fu singurul lucru ce reusi Juno sa pronunte.
Clarrisa se enerva, vazand-o pe cea ce-o considera rivala ei chiar in fata cu mana infipta in gatul ei. O prinse si ea cu o mana de gat si cu alta de par, tragand-o cu putere. Când realiza ce se intampla, Juno se baga intre cele doua, despartindu-le ca sa nu atraga atentia bodyguarzilor si sa se amestece ceilalti. O lua pe Jiu de umeri si se departa cu aceasta de Clarrisa, mângâind-o usor pe spate.
-Calmeaza-te Jiu.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 5:45 pm

Jiu se calmă instant. Se depărtă de tipa aceea şi-şi luă telefonul. Se duse într-un colţ al încăperii unde se afla şi se sprijini de un perete. Nu mai spuse nimic, dar privea vigilentă la cea care o ameninţa.


Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 5:56 pm

Juno rasufla usurat când vazu ca Jiu se calma si se intoarse spre Clarrisa, care isi scutura hainele, vrând parca sa alunge orice urma ar fi putut lasa Jiu numai apropiindu-se de ea.
-Ti-a ajuns? o intreba scurt fara emotie.
-Hmp! Nu schimba cu nimic faptul ca n-are ce cauta langa tine. Esti al meu si punct!
-Nu sunt un obiect, Clarrisa.
-Nici n-am zis asta, dragul meu.
-Dar asta crezi. Mergi mai bine sa te aranjezi. Ti s-a stricat machiajul.
Clarrisa sare ca arsa când aude asta si fuge direct in cabina ei. Juno mai sta putin privind cu ochii goi, lipsiti de orice emotie spre locul unde fusese Clarrisa cu cateva clipe in urma.
-Ai terminat de aranjat magazinul, Jiu?
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 6:21 pm

─ Da, am terminat de ceva vreme. A ieşit fix aşa cum îl visam eu. Şi m-am dat cu munca, încât am uitat să te anunţ. Îmi pare rău că am făcut-o aşa târziu şi într-un fel nu tocmai oportun, spuse ea.


Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Tulip
Elf
Elf
Tulip


Sex Sex : Other / Decline to state
Mesaje Mesaje : 2931
Kwan Kwan : 5566
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Elves Realm

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 6:26 pm

Parca dorind sa uite toate cele intamplate, se intoarse cu fata la Jiu si o lua usor de mana.
-Mergem? As vrea sa vad cum a iesit.
Back to top Go down
https://jujmanga.com/manga/jujutsu-kaisen-chapter-164/
Miriam
Immortal
Immortal
Miriam


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1566
Kwan Kwan : 4953
Varsta Varsta : 47
Localizare Localizare : Oraşul Interzis

Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitimeMon Jan 13, 2020 6:30 pm

─ Preferi să mergi până acolo, sau ne teleportăm direct în magazin? întrebă Jiu, strângându-i uşor mâna.


Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 9d9533683b11c37fd269ab241c4f7af0
Back to top Go down
Sponsored content





Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Sweet Life [Eventual 16+]   Sweet Life [Eventual 16+] - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sweet Life [Eventual 16+]
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» My sweet puppets ; my sweet escape
» My sweet, sweet angel
» Take your sweet sweet time
» Sweet about me... nothing sweet about me !! :-"
» Sweet. Bad. Innocente

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia Metropolis :: Centru-
Jump to: