Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 O printesa de buzunar

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 1:53 pm

Eu daca lesin de la asa ceva imi revin in maxim juma de ora. si pot lupta chiar si slabita desi lupt foarte slab apoi.


O printesa de buzunar - Page 6 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Emy Jain
MEMBRU
MEMBRU
Emy Jain


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 99
Kwan Kwan : 468
Varsta Varsta : 25

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 2:13 pm

Eu priveam in continuare totul in tacere,vroiam sa vad ca are de gand Nik sa faca,acesta o prinde de maini pe vrajitoare
-Ce ar fi sa aflacum ce se intampla daca te musc, isi arata coltii.


O printesa de buzunar - Page 6 29393rp
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 2:53 pm

Priveam si eu din colivia unde eram inchisa si nu ma simteam prea bine sa ma stiu neputincioasa, trebuia sa inving cumva acea vraja a coliviei.


O printesa de buzunar - Page 6 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 4:13 pm

Am zambit sarcastic si in cateva minute eram pe umerii lui.
- Vezi tu, e mai complicat sa incerci sa ma musti.
Intre timp, cu ajutorul telepatiei, am vorbit cu niste vrajitoare de nivel mult mai mare, maxim, care puteam desface vraja de la distanta fara sa pateasca nimic. Sanara putea iesii din colivie acum.
- Apropo, cred ca s-a intamplat ceva cu acea colivie. am zambit la fel de ironica la Nik.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O printesa de buzunar - Page 6 Iqwm
Back to top Go down
Emy Jain
MEMBRU
MEMBRU
Emy Jain


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 99
Kwan Kwan : 468
Varsta Varsta : 25

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 4:41 pm

Gata cu joaca spune el furios apoi imi transmite telepatic sa am grija ca sanara sa nu poata evada iar el isi foloseste adevarata putere si o prinde de mana pe vrajitoare,o aduce in fata lui apoi isi infige coltii in umarul ei imobilizand-o apoi


O printesa de buzunar - Page 6 29393rp
Back to top Go down
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 4:47 pm

- Aham... ziceam o incantatie in gand, o incantatie care ma ferea de orice tip de muscatura si efectele ei. Apoi, folosindu-ma de alta incantatie, in jurul vampirului aparu un cerc magic. Daca iesea din acel cerc, era ars de viu si murea.
- Ai zis sa termin cu joaca. stateam la marginea cercului. Emy, las-o pe Sanara.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O printesa de buzunar - Page 6 Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 4:51 pm

Eu incerc sa evadez. Profitand de cele cateva clipe de libertate, asa mica cum eram, scot bagheta magica care acum era cat acul de albina si arunc spre vampir o vraja, era un blestem care ar trebui sa intoarca un vampir la stadiu de muritor obisnuit, atata timp cat dureaza efectul blestemului.


O printesa de buzunar - Page 6 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Emy Jain
MEMBRU
MEMBRU
Emy Jain


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 99
Kwan Kwan : 468
Varsta Varsta : 25

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 4:57 pm

Eu le privesc pe Mio si Sanara apoi rad scurt dupa care anulez blestemul sanarei si distrug cercul lui Mio,dupa o inchid pe Sanara intr-o sfera de energie controlata de mine iar pe Mio o las sa se "joace"cu Nik care parea foarte furios o prinde de ambele mainii stragand-o cu putere-cat de multe vraji poti face pentru a te apara de mine?o musca din nou de incheietura manii si lasa un venin care ii paralizeaza temporar corpul,nu o transforma


O printesa de buzunar - Page 6 29393rp
Back to top Go down
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 5:02 pm

Puteam vorbii, iar paralizarea nu dura mult.
- Aham.. Vezi tu, pot sa fac multe vraji. Apropo, stii ca nu poti transforma o vrajitoare in vampir, nu ? Ahh, stai, am uitat ! Esti prea prost ca sa iti dai seama ! am ras scurt si mi-am activat aripile de la tenisi. eram sus. Vezi tu, am facut acea incantatie care ma poate proteja de oricate ori m-ai musca.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O printesa de buzunar - Page 6 Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 5:14 pm

Eu sin sfera de energie incep un cantec cu vocea mea melodioasa, nepamanteana de zana, un cantec in care o rugam pe Emy sa ma elibereze si in acelasi timp cantecul avea menirea sa ii acorde placere urechilor ei. Un cantec care din afara poate parea hipnotic dar adevarul era ca nu era hipnotic ci doar influent.


O printesa de buzunar - Page 6 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 5:19 pm

Eram atenta la melodie, totusi fiind atenta si la Nik. Melodie avea clar un mesaj, pe care doar o ureche formata pe plan muzical il putea distinge. Totusi, mesajul putea fi aflat si de persoana careia ii era adresata, cei drept, in subconstient.
- Sanara, sper sa reusesti.. am spus atat de soptit, inca abia m-am putut eu auzii.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O printesa de buzunar - Page 6 Iqwm
Back to top Go down
Emy Jain
MEMBRU
MEMBRU
Emy Jain


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 99
Kwan Kwan : 468
Varsta Varsta : 25

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 5:30 pm

Melodia ei ma facu sa o eliberez-poti pleca,din cate vad Mio a devenit tinta lui,Nik profita de neatentia vrajitoarei si o prinde din nou de data aceasta vroia sa o auda tipand de durere,o imobilizeaza apoi iti infige colti in umarul ei sa incepe sa-i bea sangele


O printesa de buzunar - Page 6 29393rp
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 5:34 pm

Inainte sa plec, fac o vraja Mintus asupra lui Nik, sperand sa uite ce i-am spus despre distrugerea ewgatului si despre potiunea de otravire a zanelor, apoi plec inapoi la palat sa imi reiau atributiile de printesa.


O printesa de buzunar - Page 6 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 5:37 pm

- Vezi tu, eu nu am sa tip niciodata de durere, ci doar de suferinta. Acea suferinta va fi provocata doar atunci cand cineva atat de drag mie ma va trada sau va murii. Oricat de mult ai vrea sa ma ranesti, nu ai sa reusesti. Ranile se vindeca.. Si in plus, daca mor, ce se intampla ? Moartea este un joc, un joc de noroc pe care il pierzi de cele mai multe ori. Si ce daca curge sangele ? Sangele este viata, atat de vital.. Chiar daca ma vei omori, eu am sa ma intorc.. Mereu, poate nu cu acelasi trup, poate nefiind aceeasi fiinta, dar am sa fiu in spatele tau, bantuindu-te pana cand iti vei pune capat zilelor. Eu nu sunt o vrajitoare obisnuita, am trecut prin multe, iar aceasta durere nu ma afecteaza.. am oftat scurt, apoi, printr-o miscare brusca, m-am intors cu fata la el. Daca ai sa cuceresti, daca ai sa omori, cu ce te va ajuta ? Si eu am fost ca tine.. si acum imi pare rau. Mi-am pus mana pe umar, formand din sangele meu niste lame care le-am aruncat spre el.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O printesa de buzunar - Page 6 Iqwm
Back to top Go down
Emy Jain
MEMBRU
MEMBRU
Emy Jain


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 99
Kwan Kwan : 468
Varsta Varsta : 25

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 5:48 pm

Ma feresc de lamele ei,incep sa rad
-Incepe sa imi placa acest joc. Se pare ca Nik uitase tot ce stia edespre distrugerea reegatului, nu-l mai interesa, isi indreapta privirea spre vrajitoare.


O printesa de buzunar - Page 6 29393rp
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 5:51 pm

Acum ma gandeam ca Emy probabil fusese hipnotizata de acel vampir si trebuia sa o scap de sub controlul lui. Ma gandeam cum sa fac sa le salvez pe Emy si Mio.


O printesa de buzunar - Page 6 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 5:53 pm

- Ce viata trista si anosta trebuie sa ai sa iti doresti sa omori pe cineva, sa devii obsedat de acea persoana. Imi pare rau pentru tine. am zambit sarcastic, apoi am inceput sa zbor prin camera cu o viteza uimitoare. Viata e frumoasa, de ce sa ti-o dedici unui scop atat de plictisitor ?


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O printesa de buzunar - Page 6 Iqwm
Back to top Go down
Emy Jain
MEMBRU
MEMBRU
Emy Jain


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 99
Kwan Kwan : 468
Varsta Varsta : 25

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 5:56 pm

-poate imi spui tu alt scop,spune Nik care parea a uita vechile planuri,eu fusesem intradevar sub vraja lui dar ma eliberase curand


O printesa de buzunar - Page 6 29393rp
Back to top Go down
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 6:00 pm

M-am oprit in fata lui.
- De ce sa lupti de partea raului, cand poti lupta impotriva lui ? Nimeni nu spune ca te poti schimba intr-o zi, dar prin lucruri marunte, care pot parea neinsemnate, inainte sa iti dai seama vei fi complet diferit. Daca m-ai ranit, spun aratand umarul, cu ce te-a ajutat ?


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O printesa de buzunar - Page 6 Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 6:05 pm

Crescusem la dimnsiune normala dupa ce luasem antidotul potiunii de micsorare si apoi ma duc din nou acolo, de daa asta nu singura, ci cu o intreaga armata de zane. Practic singurele care mai ramasesera in regat erau FGamilia Casei Regale, Gardienii palatului si copii. Restul, erau cu mine, o intreaga armata de sute de mii de zane. Le ordon sa faca careu sa inconjoare castelul vampirului.


O printesa de buzunar - Page 6 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 6:09 pm

- Si uite cum, datorita scopului tau plictisitor si neinteresant, o sa mori. spun eu, aratand pe geam la armata zanelor.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O printesa de buzunar - Page 6 Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 6:13 pm

Toate zanele erau imbracate in armuri vrajite si aveau doar arme ascutite: Arcuri cu sageti, sulite, lance, etc. Lew spun ca scopul e sa nimereasca inima vampirului. E singuru lui punct snsibil, si mai ales le motivez, spunandu-le ca cine va fi norocosul sau norocoasa care va ucide vampirul, va putea sta gratis in chirie, in dormitorul regal o luna de zile si va fi tratat ca un print sau printesa.


O printesa de buzunar - Page 6 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Emy Jain
MEMBRU
MEMBRU
Emy Jain


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 99
Kwan Kwan : 468
Varsta Varsta : 25

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 6:16 pm

Vedeam zanele dar ii raspund vrajitoarei:
-Vrei sa sti cu ce ma-a ajutat sa te ranesc? sangele tau mi-a permis sa ating nivelul suprem al puterii mele nu ma vor invinge,
Nu cred ar trebui sa luptati poate faceti o intelegere, ii spun lui Nik vazand ca nu mai avea de gand sa distruga regatul zanelor.
Back to top Go down
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 6:19 pm

- Pentru atat ? Ce prostie ! Imi pare rau ca iti spun, defapt, nu-mi pare rau.. Vezi tu, sangele meu e otravit. Daca nu te vei trata in urmatoarele 4 ore, vei murii in chinuri groaznice. Oricum, vad ca iti place sa auzi tipete de durere. continuam sa zbor prin camera.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O printesa de buzunar - Page 6 Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitimeSun Jun 22, 2014 6:25 pm

Zanele de afara incepura sa arunce cu sageti prin ferestrele castelului.


O printesa de buzunar - Page 6 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Sponsored content





O printesa de buzunar - Page 6 Empty
PostSubject: Re: O printesa de buzunar   O printesa de buzunar - Page 6 Icon_minitime

Back to top Go down
 
O printesa de buzunar
Back to top 
Page 6 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» O plimbare in buzunar
» Printesa de weekend
» O viata de printesa
» Micuta printesa.
» O printesa in actiune

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Palatul de cristal :: Palatul de Cristal :: Coridor Principal-
Jump to: