Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
Cupidon in actiune  - Page 30 EmptyCupidon in actiune  - Page 30 I_back_catgCupidon in actiune  - Page 30 Empty 
Sanara
Cupidon in actiune  - Page 30 EmptyCupidon in actiune  - Page 30 I_back_catgCupidon in actiune  - Page 30 Empty 
Sujata
Cupidon in actiune  - Page 30 EmptyCupidon in actiune  - Page 30 I_back_catgCupidon in actiune  - Page 30 Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 Cupidon in actiune

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AuthorMessage
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat May 12, 2012 10:36 am

Intru si eu in aceea sala si il vad pe Hades pe tron
-Hades ne intalnim din nou.Pacat ca de data asta nu am venit sa te distrug,spune Ross
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat May 12, 2012 1:07 pm

-D..dar cum?!Cum ai ajuns tu aici?!spune el ridicanduse de pe tron si uitanduse la Ross,apoi cand se uita la mine aproape ca[,] cazuse din picioare.
-Ce e,team speriat?spun mergand spre el,iar cand ajung la el il ridic in sus lundul de gat si strangansul.
-Acum raspunde-mi la cateva intrebari:
1.De ce se tem toti de mine?
2.De unde ii cunosti pe acei oameni si pe mine?
3.Cine sunt Lucyd si Sarbarella?
Hades se uita la mine ca la ceva nemaivazut,cu o frica si sa vorbeasca.
-1.Asta nici daca mai omora nu o sa iti spun.
2.Intrebarea asta e legata de prima dar iti voi spune doar ca esti cunoscuta de toti si de toate.
3.Parintii tai,si nici mort nu iti voi spune cine sunt.
Cand aud de ultimul raspuns mai ca era sa cad din picioare.Raman incremenita ne mai putand sa spun nimic.Apoi ii dau drumul si merg inapoi spre Ross/Cristina.
-Haide sa mergem,am auzit destule. Spun si ies afara din palat cu Ross/Cristina dupe mine.Ajungem inapoi la baieti,dar eu eram trista.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat May 12, 2012 5:59 pm

-Xinta nu mai fi trista din cauza acelui nemernic.Ei sunt bine acum intr-un loc unde Hades sau altcineva nu ii poate gasi si nu sunt morti,ii spune Ross
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat May 12, 2012 6:07 pm

-Nu de asta sunt eu trista,sunt trista din cauza ca toata viata am fost singura,si tocmai acum,cand am si eu prieteni si sunt mult mai puternica,se trezeste cineva si imi rosteste numele parintilor mei pe care habar nu aveam cai am si sunt o fiinta de temut cam pe oriunde!!Mai bine zis sunt in regula,si sa fiu a naibi de nu o sal plesnesc pe Zeus ca imi ascunde atatea!Ai auzit barbosule?!apoi afisez din nou fata aia trista si ii spun incep lui Ross:
-Dar de ce sunt eu moartea in persoana,ca toata lumea se teme de mine,si pana si zeii.apoi imi dau lacrimile,dar mi le sterg si spun fericita:
-Idei lume idei!Doar nu o sa ne plictisim aici!Daca nu fac eu ca din fiecare sa sara o idee.spun aratand bucuroasa catre toti.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat May 12, 2012 7:35 pm

-Chiar ar fi tare sa faci asta,spune Ross zambind
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat May 12, 2012 10:02 pm

-Adica vrei sa ma vezi cum ii omor pe toti in bataie?Bine.spun si ma duc mai aproape de ei spunandu-le:
-Haideti,sariti cu cate o idee.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat May 12, 2012 11:28 pm

-Chiar daca ar fi foarte interesant sa vad cum niste baieti care se presupune ca ar trebui sa fie puternici sunt batuti de o fata eu trebuie sa plec si sa stii ca si dupa lupta voi mai veni pe aici.E mai amuzant printre voi decat in Eden unde toti sunt seriosi.Eu am plecat va las cu Cristina,spune Ross zambind
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat May 12, 2012 11:40 pm

-Yay!!Criss vine inapoi!Ups,iam zis "Criss".Fi fara griji Ross,Cristina nu va pati nimic,si nici domnii fara idei aici de fata nu vor pati nimic atata timp cat trtaiesc eu,desi e cam imposibil sa mor,ca am destule pe cap.apoi simt o durere in piept,de parca as fi fost strapunsa cu sabia.
-Ma...mantrus!spun si cad in genunchi la pamant.Peste cateva clipe de stat jos la pamant in genunchi ma ridic abi tinanduma pe picioare,si toti se holbau la mine de ingrijorare.
-E e creere de pasare,nu mor eu usor!OIricum,acum cred ca ma duc la moarte de simt durerea asta,si tu Kail,Cristina si Thor stiti despre ce e vorba,cat timp sunt plecata la Mantrus explicatile si domnilor "Mare si tare" insemnand Shun,si celuilat domn numit "Scuze ca team tradat dar am vrut mai multa putere",stiu stiu,e cam mare numele!Papa!spun si dispar intr-o bula de lumina.Peste cateva momente apar la Mantrus,unde o vad pe Urd cum statea si se uita la el.
-Urd,am venit,are ceva Mantrus?
-Da,e slabit de energie,imi pare rau dar va trebui sa ii dai tu din a ta.
-Nici o grija,sunt dispusa sa si mor pentru el.spun si merg spre el punand mana pe trunchi si trasmitandui toata energia mea.Dupe ce termin cad jos pe apa,iar Urd ma teleporteaza in acea bula de lumina inapoi,si cand ajung cad din acea bula jos,avand temperatura foarte mare.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSat May 12, 2012 11:46 pm

In tot acest timp eu le explic lui Shun si Ren toata povestea cu Xinta si Mantrus
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 12:04 am

Ca prin miracol reusesc sa ma ridic de jos,abi mai tinanduma pe picioare si le spun la toti:
-Bun..deci,idd... dar nu mai apuc sa spun nimic ca peste cateva clipe cad spre pamant,dar de la spate vine un tip si ma prinde disparand cu mine.Ajunsesem undeva,intr-o camera,unde cand deschid umpic ochii ma trezesc intr-un pat legata la maini cu lanturi de spatarul patului si la picioare tot cu lanturi.Apoi in camera intra cineva,un tip,dar nui vazusem fata.Statea mai in intuneric si se uita la mine.Eu abi mai vedeam de epuizata ce eram de energie.Dar cand se apropie ii vad fata,era Viama.
-Re..tardat nenorocit!spun eu abi mai putand vorbi si respira.
-Hah,deci inca mai vezi bine.Sunt incantat ca ma stii foarte bine.
-Zat..urechi..de magar!el se enerveaza si se pune peste mine,incercand sa isi dea camasa jos si mie sa imi zmulga bluza,dar cand vad ce vrea sa imi faca ochii mi se facusera verzi stralucitori si rup lanturile de la maini si picioare aruncandul in perete.Ma duc spre el putandui mana la gat si incepand sal strag foarte tare.
-Nimeni nu isi bate joc de mine...!!!spun strangandul asa tare cal bag in perete facand gaura si intrand in alta de alaturi.El nu mai putea respira iar eu imi revin,dandui drumul si el cazand la pamant,iar eu abi mai respirand si putand a ma mai tine pe picioare.Ma teleportez inapoi la ceilalti cazand la pamant,iar pe la incheieturi aveam urme de lanturi si nu mai puteam respira bine,fara energie,pe care trebuia sa mi-o dea cineva doar muscandul eu.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 10:57 am

In spatele meu apare cineva care ma apuca de maini si mi le duce la spate.Ma uit la persoana respectiva si vad ca este idiotul de Amyntor.
Imi eliberez mainile si ii trag un,dar el in acel moment fara ca eu sa imi dau seama imi baga o seringa in mana si imi injecteaza ceva.Eu iau seringa si o arunc pe pamant uitandu-ma urat la el.
-Crezi ca ma poti invinge cu o simpla se...ringa?spun eu tusind in momentul ala
-Ce mi-ai injectat?
-Nimic special decat o solutie speciala facuta de demoni impotriva ingerilor
-O sa te omor tampitule
-Daca nu mori tu inainte sa ma atingi pe mine
Simteam cu aceea solutie imi ardea corpul pe interior.
-Ren,Shun luati-l de aici si stiti ce sa ii faceti
Cei doi il iau pe tampitul ala si pleaca cu el.
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 1:06 pm

Ma scol si ii opresc pe Shun si Ren,spunandule:
-Lastil.. jos,am eu..grija de el.spun ridicanduma de jos si mergand spre Amyntor,il scol in sus si cum statea el drept imi infig mana in stomacul lui,iar mana mea iese prin spatele lui,apoi mio scot plina de sange si el cade jos sangerand.
-O..rana minora...dupe parerea mea.Hah,si fara energie multa pot ucide usor.spun si merg inapoi.
-Baieti,invatati si plageti.Din nou va bate o fata.spun trecand pe langa ei si punanduma pe o piatra.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 5:15 pm

Simteam cum durerea se intensifica cu fiecare secunda care trecea.
-Nenorocitul ala...si-a indeplinit...scopul acela fiind de a ma otravi pe mine.Daca otrava nu iese din corpul meu...pot muri
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 5:19 pm

Ma duc la Cristina abi tinanduma pe picioare si o musc de mana,infigandu-mi coltii in mana ei si scotand toata otrav.Peste 1 minut imi scot coltii din aman ei si aveam la gura sange.
-Gata Cristina...otrava nu mai e.spun si ma pun la loc pe piatra.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 5:25 pm

Simt o durere foarte mare la inima cauzata de otrava care inca mai era in corp.
-Se pare ca nu toata otrava a iesit din corp
Iau de jos un ciob si cu el imi tai o vena de la mana stanga.Fac sa apara un bol si pun mana in el ca sangele sa curga acolo
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 5:29 pm

-Eh..macar am scos ceva ceva din tine... spun si apoi cad in genunchi.
-Bine..unul dintre voi inafara..de Cri..stina va trebui sa i..imi dea din energia lui.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 5:41 pm

-Am eu o sugesti Xinta.Acum cat eu sunt in starea asta nu mai este nicio legatura de gemeni intre mine si Kail si el daca se va taia eu nu voi simti de exemplu,deci ar putea el sa iti dea energie ca sunt sigura ca molaii aia nu ar avea ei destula energie
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 5:44 pm

-Sti ce..ai dreptate..astia 3 nu au ce sa imi dea.spun uitanduma spre Thor,Ren si Shun.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 5:50 pm

-Au atata energie cat si creier ei 3
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 6:20 pm

-Cred ca..ar trebui sa ma..od.. dar nu mai apuc sa spun nimic ca eram deja epuizata de energie si era sa cad jos dar la spatele meu vine cineva si ma prinde iar apoi dispare cu mine lasand in urma un nor de fum.Ajunsa din nou in alta camera sunt pusa intr-un pat si invelita cu o patura,iar pe cap imi pune un prosop ud si rece.Ma trezesc si vad unde eram,apoi imi spun in gand:iara am fost rapita,ce au Doamne astia cu mine?!apoi incerc sa ma ridic dar nu puteam,energia mea se epuizase toata,apoi pe usa intra un baiat si imi spune:
-Nu!Nu te ridica,stai si odihnestete.nu-l vazusem prea bine,asa ca ma pun la loc si inchid ochii,adormind.El se pune pe un scaun si asteapta sa ma trezesc,iar peste cateva minute ma trezesc si cand il vad observ ca era Maim,era in viata.
-MAIM!!!spun si il iau in brate sculanduma din pat si incepand sa plang de bucurie.
-Nu,sati jos,trebuie sa iti recapeti energia.spun el si ma pune inapoi in pat.
-Dar cum?Nina tea ucis.
-Asta a crezut ea,eu nu mor pana ce surioara mea nu o sa moara pentru Mantrus.
-Tu de unde sti?
-Stiu totul despre tine,chiar si schimbarea varstei si cei 3 demoni.spune el puandumi mana pe cap si mangainu-ma.
-De unde ai mai aflat si astea?
-Tot timpul am fost cu ochii pe tine,de cand eram mic pana acum.Teai facut mare vad,si puternica dar te bagi si in belele.
-Eh,astas eu. Spun si apoi ii pun palma pe fata spunandui:
-Si tu teai facut mare.Frate.
-Mai ti minte ce tiam jurat si promis?
-Nu,chiar nu mai tin.
-Ca o sa fiu mereu pe urmele tale si te voi veghea.
-Esti un frate tare bleg. Spun dandui o lama in cap.
-Acum,haide. Spune el si imi intinde mana semn sal musc.
-Pleaca de aici,nu te musc!
-Ba trebuie sa o faci,nu o sa patesc nimic.Iti promit. Apoi dau din cap si il musc luandu+i toata energia,dar el inainte face niste semne cu mana si energia ii revine la loc.
-Acum ca esti bine,haide,dute inapoi.
-Dar stai umpic,unde pot sa te mai gasesc,fratioare?
-Unde?Unde...unde... spune el punandusi un deget pe frunte si uitanduse in tavan.
-Pai pot sa vin la nevoie,doar sa ma "invoci",ca sa spun asa.
-Si cum o sa fac asta?
-Simplu,faci vraja de invocare,cea cu cercul magic mov,apoi imi rostesti numele la final.
-Gata,va fi usor.Si te voi anunta cand va fi timpul sa mor,acolo la Mantrus.
-Acum dute surioara. Spune si ma saruta usor pe frunte.
-Aham! Spun si dispar aparand inapoi la ceilalti.
-Nu va faceti griji, nu s-a intamplat nimic si uite, mi-am recapatat energia. Spun eu vesela de situatia ca il vazusem pe Maim.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 6:53 pm

-Ma bucur pentru tine Xinta spun in timp ce ma leg cu un bandaj la mana stanga
Iau bolul si ma duc la Kail soptindu-i ceva la ureche.Ii dau bolul,iar el dispare.
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 6:55 pm

-Unde a plecat?spun aratand cu degetul unde fusese inainte sa dispara.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 7:07 pm

-Pana acasa sa duca sangele in care era otrava ca mama si matusa sa gaseasca un leac si sa vada ce tip de otrava este
Back to top Go down
magic-nature
MEMBRU
MEMBRU
magic-nature


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 940
Kwan Kwan : 2509
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : in pergamentul mitologiei

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 7:10 pm

-Aham.Sti ce imi place la echipa ta Cristina?Ca sunt 2 pampalai in ea si doar unul care gandeste.
Back to top Go down
http://magicheart.3xforum.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitimeSun May 13, 2012 8:21 pm

-E ceva normal la ei doi sa nu gandeasca.Ma bucur totusi ca in lupta sunt buni ca daca ar fi luptat asa cum gandesc ar fi fost vai de ei
Back to top Go down
Sponsored content





Cupidon in actiune  - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Cupidon in actiune    Cupidon in actiune  - Page 30 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cupidon in actiune
Back to top 
Page 30 of 40Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» O printesa in actiune

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Olimp-
Jump to: