Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
Love me, hate me, I don't even care! EmptyLove me, hate me, I don't even care! I_back_catgLove me, hate me, I don't even care! Empty 
Sanara
Love me, hate me, I don't even care! EmptyLove me, hate me, I don't even care! I_back_catgLove me, hate me, I don't even care! Empty 
Sujata
Love me, hate me, I don't even care! EmptyLove me, hate me, I don't even care! I_back_catgLove me, hate me, I don't even care! Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 Love me, hate me, I don't even care!

Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 2:16 pm

Kol se trezi in imensul sau dormitor, ciufulit si foarte obosit. Se scula in sezut si privii in jurul sau, in patul sau dormeau o blonda si o roscata, dezbracate, cu parul rasfirat pe perne. Kol isi trecu limba printre buze, surazand amuzat cand vazu pe gatul lor doua puncte rosii.
- Ah, ce m-am distrat aseara, rase el si se ridica din pat mergand pe balcon imbracat doar in boxerii lui rosii. Isi aprinse o tigara Dunhill negru si elibera fumul printre buzele sale palide, afisand apoi un zambet pervers.


Last edited by Anne Marie. on Fri Jun 22, 2012 10:03 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 2:29 pm

Mergeam nervoasa pe langa toate acele dormitoare si ma gandeam la dezastrul din camera mea.Cineva intrase in camera mea si o ravasise total.Incepusem deja sa incjur din cauza nervilor si a gandului ca trebuie sa fac curat fara magie din cauza lui Kail.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 2:31 pm

Auzi pe cineva injurand pe hol, insa ii fu prea lene sa verifice cine e. Trase vicios din tigara privind bine dispus in jurul sau.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 2:38 pm

Cineva imi pune mana pe umar si in momentul ala tresar speriata.Ma intorc sa vad cine este faptasul si il vad pe Kail.
-Vrei sa mor pe aici?
-Haha foarte amuzant doar stii ca nu poti muri.Oricum am venit sa-ti spun ca mama a zis ca poti face oricand curat in camera,dar pana diseara totul sa fie luna
-Da o sa fac curat azi,dar nu acum
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 2:40 pm

Una din individe, si anume roscata se scoala, ia o camasa de a lui Kol si vine pe balcon, sarutandu-l pe gat.
- Buna dimineata, draga mea, nu ti-a ajuns aseara? intreaba el rautacios, insa fara a o respinge in vreun fel.
- Nu cred ca exista femeie care sa se sature vreodata de tine!
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 2:42 pm

Fara sa mai zica ceva Kail pleaca,iar eu ma duc direct in fata camerei mele unde dezastrul era la tot pasul.Fac o vraja care nu putea fi desfacuta facand curatenie si inchid usa zambind.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 2:44 pm

Vine in fata lui si-l saruta, apoi ia un fum din tigara.
- Stii, imbracata asa doar in camasa s-ar putea sa nu-ti rezist, chicoteste el sarutand-o pe gat. Ochii i se fac rosii simtind sangele pulsand si-o musca.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 2:49 pm

Deodata ma ia o durere inexplicabila de cap si eu ma sprijin de un perete.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 2:51 pm

Se opri la timp si ii inchise ranile.
- Mie si mi-e foame, murmura ea si el o lua de mana, aruncand tigarea pe balcon. Nu se gandi ca va fi cineva pe hol, asa ca nu se imbraca iesind pe usa si nu dupa mult timp de mers o vazu pe Cristina.
- Uhm, esti bine? o intreba el privind-o atent.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 2:52 pm

-Da cel putin asa cred
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 2:55 pm

- Sigur? clipeste el des, mijindu-si ochii iar roscata se stramba nemultumita.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:03 pm

-Da sunt bine,o durere de cap nu ma omoara
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:05 pm

- Mergem? il trage roscata de brat.
- Bine, bine, dar ce foame iti mai e... nu credeam ca le provoci femeilor foame prin s...
- Taci, perversule! rase ea si il pocni usor pe abdomen si o lua la fuga spre bucatarie.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:07 pm

Durerea incepea sa fie din ce in ce mai mare,iar eu imi dadusem seama ca este din cauza vrajii facute.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:09 pm

- Nu pari a fi in regula, o priveste Kol pe Cristina, fara s-o urmeze pe roscata.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:10 pm

-Du-te linistit ma descurc cu durerea asta de cap
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:12 pm

- Ahm, cum vrei... vru sa plece dar exact cand s-o faca din camera lui tasni o blonda, imbracata tot intr-o camasa si sari pe el, darmandu-l din picioare. Doamne, draga mea, stiu ca sunt irezistibil dar nu e cazul sa sari asa pe mine.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:16 pm

Vazusem cum iesise aceea blonda si pentru ca ma durea capul si nici nu vroiam sa-i deranjez ma indrept catre camera mea si intru lasand usa sa se tranteasca.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:18 pm

- Acum da-te jos, scumpo, o da el la o parte, aceasta ridicandu-se.
- Cine era?
- O fata, zambeste el sarmant si isi duce mana dupa umerii ei. Acum hai la bucatarie sa mananci ceva cu... ah, iar uitase cum o cheama. Cu prietena ta.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:21 pm

Incercam sa gasesc o metoda de a opri efectele secundare ale acelei vraje in cartea de vraji a mamei dar cu fiecare pagina data parca durerea se intensifica mai mult.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:24 pm

Merse la bucatarie si le lasa pe fete sa manance in timp ce-i aruncau priviri nu prea cuminti, iar el fuma o tigara linistit.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:27 pm

Din neatentie in timp ce ma duceam catre o masuta sa pun cartea ma impiedic de ceva si cad lovindu-ma destul de tare cu capul de perete.Incep sa injur,dar o durere venita de la lovitura imi face corpul sa amorteasca.Simt cum incet pleoapele mele se inchid si totul in jurul meu este intuneric.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:31 pm

Fetele se intorsera in camera, se imbracara si plecara. Kol se imbraca si el lesen, ducandu-se la usa camerei Cristinei sa vada daca e ok. Batu si cum nimeni nu raspunse intra. Marii ochii si veni langa ea, luand-o in bratele sale si zgaltaind-o usor.
Back to top Go down
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:33 pm

Totul in jurul meu era negru,iar o voce imi tot repeta:asta este pretul pe care trebuie sa-l platesti pentru ca ai facut aceea vraja.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitimeThu Jun 21, 2012 3:48 pm

- Oh, haide pustoaico, revinoti, continua el s-o zgaltaie.
Back to top Go down
Sponsored content





Love me, hate me, I don't even care! Empty
PostSubject: Re: Love me, hate me, I don't even care!   Love me, hate me, I don't even care! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Love me, hate me, I don't even care!
Back to top 
Page 1 of 40Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Hate this love song ..
» Love or hate me baby!
» Do you love because I'm beutiful or I'm beautiful because you love me?
» Love me!
» It's love ? I don't think so..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Palatul de cristal :: Palatul de Cristal :: Dormitoarele-
Jump to: