Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
Thoughts of a criminal EmptyThoughts of a criminal I_back_catgThoughts of a criminal Empty 
Sanara
Thoughts of a criminal EmptyThoughts of a criminal I_back_catgThoughts of a criminal Empty 
Sujata
Thoughts of a criminal EmptyThoughts of a criminal I_back_catgThoughts of a criminal Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
Thoughts of a criminal Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Thoughts of a criminal Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
Thoughts of a criminal Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
Thoughts of a criminal Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
Thoughts of a criminal Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
Thoughts of a criminal Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
Thoughts of a criminal Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
Thoughts of a criminal Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Thoughts of a criminal Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 Thoughts of a criminal

Go down 
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



Thoughts of a criminal Empty
PostSubject: Thoughts of a criminal   Thoughts of a criminal Icon_minitimeTue Sep 11, 2012 2:05 pm

Liniste. Doar niste pasi apasati si un intuneric profund. Nu ai timp nici sa-ti mai fie frica, auzi zgomotul glontului si te invaluie un val rosu. Cam atat de repede se poate face o crima, asta daca nu vrei sa torturezi.
M-am nascut al nimanui fiindca nu m-a vrut nimeni. M-a vrut doar Organizatia ca sa devin o masina de ucis.
N-am avut nici macar un nume, o identitate, doar un numar amarat... 47.
Dar am crescut si m-am desprins de acea organizatie teribila, am devenit Hitman, 47 ramanand in umbra, undeva in trecut...47 era doar copilul speriat care nu stia sa tina o arma in mana.
Crimele mele nu au numar si totusi constiinta nu ma apasa. Au creat din mine ceea ce au vrut, arma perfect... virusul perfect, otrava ce te ucide incet!
Si incerc sa-mi gasesc un scop in viata, dar nu am niciunul. Singurul lucru pe care stiu sa-l fac e sa apas pe tragaci si sa nimeresc intotdeauna tinta.
La un pas de moarta? Cred ca glumesti. Am murit de atatea ori incat e deja ceva obisnuit, ceva banal.
Bunatatea? Nici nu stiu ce inseamna, poate o am undeva in mine, dar nu iese la suprafata.
Prieteni ? Nu am avut niciodata, nu multi au curajul sa se apropie de mine.
Libertate? Da, pot sa fac ce vreau, dar cu ce ma ajuta atata timp cat sunt singur? Cat sunt singur si vanat ca un animal din toate partile.
Dar nu ma voi da niciodata batut. Doar sa incerce sa ma omoare... vor reusi sa auda pentru ultima data "tipatul" armei mele.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Thoughts of a criminal Empty
PostSubject: Re: Thoughts of a criminal   Thoughts of a criminal Icon_minitimeTue Sep 25, 2012 3:51 pm

La ce se pricep cel mai bine toate persoanele din jur indiferent ce specie ar fi? Sa te trateze ca pe o tigara... trag ce-i mai bun din tine si apoi te calca in picioare pana te stingi.
Cred ca incep sa fiu inconjurat de asa zisii "prieteni" care sunt ca niste umbre. In lumina ma urmeaza peste tot, dar imediat ce a aparut intuneric a si disparut.
Sunt gol pe dinauntru, nu am nimic in mine, niciun fel de sentiment... poate doar scarba fata de anumite specimene de pe lumea asta. Si i-as aduna pe toti intr-o camera, i-as inchide si le-as da foc, sa moara in chinuri pentru ca merita asta.
Fa-ti curaj, ia pistolul in mana si invartes-te cu el si trage si sa nu-ti pese pe cine nimeresti pentru ca oricum, daca stai si te gandesti profund, nimeni pe lumea asta nu merita sa traiasca, toti facem greseli, toti suntem niste mizerii umblatoare.
Nu te mai chinui sa-ti faci vise, mereu se va gasi cineva sa ti le spulbere.
Stii ceva? Fa-ma praf si trage-ma pe nas, macar sa stiu ca te-am facut sa sangerezi fara sa ma straduiesc prea mult.
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



Thoughts of a criminal Empty
PostSubject: Re: Thoughts of a criminal   Thoughts of a criminal Icon_minitimeFri Nov 09, 2012 3:20 pm

Poti auzi zgomotul lamei care danseaza usor pe pielea incisa ?
Poti auzi tipatul omului disperat care incearca sa fuga de moarte?
Poti auzi picaturile de sange cand se izbesc de podea?
Poti vedea fetele crispate, lacrimile uscate, cadavrele uitate?
Nu poti face nimic din toate astea, fiindca esti slab si faci pe surdul si pe orbul si traiesti in lumea ta perfect, unde totul e numai lapte si miere, in timp ce crimele au loc chiar langa tine si nu faci nimic sa le impiedici. Asta te face, vrei sa nu vrei, sa fii si tu complicele criminalului. Si va spun drept...am foarte multi complici! Poate asta e unul din motivele pentru care niciodata nu sunt prins, si politistii au incetat sa vada...
Am sa vin din cand in cand la voi - falsilor , sa va soptesc in ureche: PREFACUTILOR!
Back to top Go down
Sponsored content





Thoughts of a criminal Empty
PostSubject: Re: Thoughts of a criminal   Thoughts of a criminal Icon_minitime

Back to top Go down
 
Thoughts of a criminal
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Arhiva :: Arhiva jurnale personaje-
Jump to: