Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Madalina
Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 EmptySarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 I_back_catgSarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty 
Sanara
Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 EmptySarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 I_back_catgSarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty 
Latest topics
» o excursie in dreamtopia
Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeToday at 1:00 am by Sanara

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeYesterday at 11:47 pm by Sanara

» condica de prezenta
Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeYesterday at 12:47 pm by Madalina

» Misiuni
Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeTue May 07, 2024 4:06 pm by Madalina

» Propuneri
Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» Princess of dreams (continuare)
Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 Sarbatori de iarna in Olimp

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 10:44 pm

- Multumesc... te iubesc, sopti inainte sa adoarma.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 11:01 pm

Dupa ce il aud, radiez de fericire. Ma indrept spre statia trenuletului si cand sosi ma urc in el. Deodata simt cum sfarcul sanului incepe sa ma gadile. Ma uit in sutien si il observ pe Enrique care se comporta de parca ar fi un bebelus lasanul mamicii. Iau mana lasand sutienul sa revina iar pe pielea sanului meu. Preferam sa nu il deranjez pe Enrique. Mai ales ca imi placeau gadilaturile provocate, acestea ducandu-ma in extaz.


Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 11:07 pm

El nici nu isi dadea seama ce face pentru ca dormea profund.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 11:13 pm

Ies din trenulet cand acesta ajunse la iesirea din parc si cobor apoi ma plimb pe un mic bulevard. Gadilaturile erau asa de placute incat ma faceau sa radiez de fericire. Fac vraja si ma teleportez in Tokyo cu tot cu Enrique in sutien.


Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 11:15 pm

Enrique continuand sa doarma si sa o gadile.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 11:22 pm

Intru intr-un centru comercial din Tokyo. Profitand ca el inca doarme in sutienul meu si oricum nimeni nu ar vedea, ma duc la un magazin de rochii si imi iau in cabina de proba mai multe rochii pastel si ma dezbrac de fusta si bluza apoi incep sa probez rochiile.


Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 11:23 pm

Enrique isi continua somnul dulce.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 11:35 pm

-Prefer sa nu il deranjez inca. Imi aleg apoi o rochie: http://www.moniq.ro/img/p/280-809-thickbox.jpg cu care raman imbracata si o platesc la casa. Apoi ies sa ma plimb.


Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 11:41 pm

Intr-un final se trezi si isi scoase somnoros capul prin cupa sutienului frecandu-se la ochi.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 11:55 pm

Eu ma plimb fara sa dau importanta la ce face Enrique.


Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 11:56 pm

Se uita in jur somnoros.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 1:21 am

Simtindu-l ca s-a trezit ii spun:
-Stii cand m-ai intrebat daca sunt sigura ca vreau sa e pun in decolteul meu? Ei bine tu m-ai prevenit si chiar te-ai tinut de cuvant. Cu toate ca dormeai dus. M-ai tot gadilat la sfarc sugand la el ca un bebelus la sanul mamicii.
Mi-ai creat o placere asa imensa incat m-am decis sa iti acord un premiu. Cand ne vom intoarce in Olimp, vei fi protejatul meu si ori de cate ori vrei sa te ascunzi de vre-un zeu sau zeita vei putea sa te ascunzi in cupa sutienului meu. Deocamdata acum suntem in Tokyo si abia a inceput ziua. Stiu ca poate te plictisesti acolo dar mai ai de stat inca vreo 12 ore. Dar ca sa nu te plictisesti m-am gandit totusi la ceva distractiv.
Ce ar fi sa iti dau mancarea in sutien, pe sanul meu? Nu m-ar deranja ca o sa spal apoi un sutien.


Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 7:48 am

- Bine, de acord. Chiar mi-e foame.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 10:47 am

-Bine atunci. Voi merge sa imi comand o Shaorma. Spun eu.
Ma plimb prin oras si ma opresc in dreptul unei Shaormerii unde comand o Shaorma. Dupa ce iau Shaorma, merg la baie in dreptul oglinzii si desfac shaorma, punandu-mi imi sutien un sfert din ingredientele din ea, lasand ciar sa se scurga si ketchup-ul dulce si maioneza pe sanul meu, apoi ungandu-mi sanul cu ele ca si cum ar fi fost alifii. Il ingropasem pe Enrique in mancare. Dupa aceasta, ies din toaleta si ma duc la masa si mai comand inca o Shaorma pentru mine. In timp ce asteptam a 2-a shaorma, ma pun sa mananc ce imi ramasese din prima.
-Pofta buna. Spun eu.
-Poti sa imi spui daca doresti ceva anume, lapte, cafea, vin sau ceai sau suc. Eu sunt zeita si pot sa imi controlez chiar si propriul trup. Pot face sa curga prin sanul meu orice vrei. Soptesc eu.


Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 2:04 pm

- Cat de tare, mormai el si gusta din shaorma. As vrea o cafea, te rog! Si pofta buna si tie.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 8:52 pm

-Bine. Spun eu apoi cad intr-o meditatie cateva clipe ca laptele de zeita care spre deosebire de al oamenilor curge permanent, sa se transforme in cafea.


Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 9:04 pm

Enrique o privi fascinat.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 9:38 pm

Mi se aduse si cealalta Shaorma. Incepusem sa mananc delicat, utilizand tacamurile din plastic.


Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 9:41 pm

Se apuca din nou sa termine mancarea, lingand cu pofta maioneza de pe sanul ei.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 9:57 pm

-Mai vrei ketchup sau maioneza? Il intreb eu?


Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 10:02 pm

- Nu multumesc, ma simt plin.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 10:29 pm

-Atunci, o sa iti dau un pic desert. Spun eu. Scotand din poseta o cutiuta de Finetti si ducandu-ma la baie ungandu-mi sanul si chiar si sfarcul sanului cu Finetti. Apoi il inchid la loc in sutien pe Enrique si revenind la masa.


Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 10:31 pm

Enrique inchise ochii cand se simtii acoperit de finetti. Incepu apoi sa linga delicioasa crema de peste tot.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 10:34 pm

Simtindu-l cum linge crema de pe sanul meu eram extaziata.


Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 10:39 pm

Ii prinde usor sfarcul intre buze sugand crema finetti de pe el ca un bebelus.
Back to top Go down
Sponsored content





Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Sarbatori de iarna in Olimp    Sarbatori de iarna in Olimp  - Page 10 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sarbatori de iarna in Olimp
Back to top 
Page 10 of 18Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Sarbatori de iarna la Polul Nord
» Sarbatori in Fairytopia
» O vacanta in statiunea de iarna
» O zi in Olimp
» Halloween in Olimp

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Olimp-
Jump to: