Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
I'm so lost; but who cares?  EmptyI'm so lost; but who cares?  I_back_catgI'm so lost; but who cares?  Empty 
Sanara
I'm so lost; but who cares?  EmptyI'm so lost; but who cares?  I_back_catgI'm so lost; but who cares?  Empty 
Sujata
I'm so lost; but who cares?  EmptyI'm so lost; but who cares?  I_back_catgI'm so lost; but who cares?  Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
I'm so lost; but who cares?  Icon_minitimeWed May 15, 2024 10:43 am by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
I'm so lost; but who cares?  Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:26 pm by Bavaria

» Misiuni
I'm so lost; but who cares?  Icon_minitimeTue May 14, 2024 2:24 pm by Bavaria

» Schimbare nick
I'm so lost; but who cares?  Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
I'm so lost; but who cares?  Icon_minitimeSat May 11, 2024 2:17 pm by Bavaria

» Propuneri
I'm so lost; but who cares?  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
I'm so lost; but who cares?  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
I'm so lost; but who cares?  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
I'm so lost; but who cares?  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 I'm so lost; but who cares?

Go down 
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



I'm so lost; but who cares?  Empty
PostSubject: I'm so lost; but who cares?    I'm so lost; but who cares?  Icon_minitimeThu Sep 27, 2012 3:20 pm

Aaaaaaam sa-mi traaag un glooont in caaap
Si aaam sa faaac o gauuuraaa
Si am saaa vaaad prin eeeea
Lumea printr-ooo alta auuura.

E o lume nebuna, nebuna de tot si cu cat a trecut timpul cu atat omul alaturi de alte specii a gasit modalitati de a distruge totul in jur. Minunat, atat zic.
Viata mea? E cam ca a oricarui depravat : tutun, alcool, droguri, femei, jocuri de noroc, crime sangeroase si lucruri din'astea. Nimic iesit din comun in zilele noastre !
Ma intreb cand voi inceta sa pierd anii pretiosi din viata mea fara sa realizez nimic contrustiv sau inutil. Realizez ca daca as muri, nu conteaza cum, nu ar afecta mai pe nimeni, sunt doar o piaza rea si atat.
Rad si rad tare de tot caci viata e plina de ironii.
Chiar si asa nu ma gandesc sa mor prea curand, mai am multe de facut.
Vreau sa iubesc, chiar vreau langa mine pe cineva... ma uit la Anna si Jeremy care sunt de secole impreuna si sunt de nedepartit, o iubire ca a lor vreau si eu, tanjesc dupa ea, sunt invidios chiar pe ei doi.
Nu stiu cu ce o sa ma mai pacaleasca soarta asta, dar sunt foarte curios sa aflu.


Last edited by Anne Marie. on Fri Nov 09, 2012 3:05 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



I'm so lost; but who cares?  Empty
PostSubject: Re: I'm so lost; but who cares?    I'm so lost; but who cares?  Icon_minitimeFri Nov 09, 2012 3:05 pm

Pentru cei care cred ca ... stiu tot
Ar fi bine sa taca! Vorbe fara niciun rost...orice poate sa scoata.


Primii 10. Atatea legende si povestioare dubioase despre primii 10 vampiri aparuti...eu fiind unul din ei. Si stau cateodata si citesc ceva despre mine, ceva care niciodata nu s-a intamplat si ma amuz desi e putin trist asa ca nu au ramas adevaratele mele aventuri consemnate undeva.
Incep sa ma plictisesc...nici sa ucid nu mai e asa interesant, nici sa simt gustul metalic al sangelui dulce curgand pe gat apoi pe mainile mele de criminal... nimic nu mai e la fel, lumea asta s-a schimbat din multe puncte de vedere, insa a ramas la fel de plictisitoare.
Boom-boom-boom...astept o explozie care sa ma faca sa tremur.
Te rog...iarta-mi visarea si trezeste-ma!
Back to top Go down
 
I'm so lost; but who cares?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Arhiva :: Arhiva jurnale personaje-
Jump to: