Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
No user
Latest topics
» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 10:56 am by Sanara

» o excursie in dreamtopia
You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeSun Apr 28, 2024 9:41 am by Sanara

» Propuneri
You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Madalina

» Sujata a fost decazuta din staff
You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Madalina

» condica de prezenta
You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:23 pm by Pamella

» Princess of dreams (continuare)
You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella

» Taur
You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella

» Gemeni
You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:47 pm by Pamella


 

 You can't trust a cold blooded woman she'll love you

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 2:55 pm

O noapte inghetata, undeva trecut de miezul noptii cu mult.
Se plimba singura, asa cum facea mai intotdeauna, pasind usor greoi pe stratul gros de zapada. Expira pe gura in jur facandu-se putin abur din cauza frigului. Se incrunta, ochii sai cenusii scurtand imprejurimele cu de-amanantul. Nu era nimeni pe aproape, sau cel putin asa credea ea, ca-si va petrece acea noapte singura, hoinarind.

S: http://data.whicdn.com/images/43060514/tumblr_mcxr7luwky1rk9ouwo1_1280_large.png
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 9:26 pm

Taramul de gheata era cu siguranta unul dintre locurile mele preferate. Uram caldura, focul si orice de genul, asa ca in frig ma simteam cel mai bine. Aveam pe mine o pereche de pantaloni largi si o bluza stramta cu maneca lunga, cat sa nu inghet de tot.


You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 9:28 pm

Nu se uita pe unde merge, privind pentru o clipa la ceasul cu curelusa subtire de la mana si calca pe o piatra mare, iesita din zapada, calcand defapt stramb si fu imposibil sa evite contactul cu pamantul. Cazu pe spate, urmatorul lucru pe care il vazu fiind cerul de un alb intens.
- Ah, la naiba, murmura ea ofticata.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 9:36 pm

Am vazut o fata nu la mare distanta in fata mea, mergand in aceeasi directie cu mine. Nu mi-a parut familiara la inceput, asa ca nu am spus nimic. Cum ma apropiam insa, am vazut-o alunecand si cazand pe terenul tare.
- Auch, am murmurat, dupa care m-am apropiat. Buna, am zis eu, intinzandu-i o mana. Esti bine?


You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 9:39 pm

- Da, asa cred, ii raspunde ducandu-si o mana la cap, acolo unde o durea putin. Multumesc, mai murmura prinzand-o de mana si ridicandu-se.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 9:41 pm

Cand se ridica fata insa, mi-a parut din ce in ce mai cunoscuta. Dar de unde? Da! Din misiunea cu vampirii.
- Amm, Suzanna? am intrebat eu, nefiind foarte sigura ca asta era numele ei.


You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 9:43 pm

- Da, asa ma cheama, murmura ea scuturandu-se de putina zapada care ramasese pe hainele sale intunecata. Si tu, daca nu ma inseala memoria, Ivana.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 9:50 pm

Am aprobat din cap si am zambit putin.
- Da, am raspuns. Misiunea, nu? Ai facut echipa cu John, sau asa ceva? intreba ea, desi stia deja raspunsul.


You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 9:51 pm

- Mda, din pacate pentru el, raspunde aceasta scurt, trecandu-si o mana prin par, dand laoparte zapada din el.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 9:58 pm

Am chicotit. Toata lumea auzise de conflictele lor interminabile, si mai toata lumea banuia altceva.
- Nah, nu cred ca l-a deranjat chiar atat de rau, am zambit eu, fluturand o mana.


You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 9:59 pm

- Ce vrei sa zici? ridica Suzanna o spranceana, privind-o cu atentie cu ochii sai cenusii.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 10:04 pm

Am ridicat din umeri la auzul vorbelor ei si am facut cativa pasi.
- Eh, nimic in mod special, am raspuns evaziv.
Stiam oricum ca se auzisera vorbe si legate de mine si de Harry sau naiba stia ce.


You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 10:06 pm

- In legatura cu Keith, schimba ea subiectul privind-o cu coada ochiului. Nu ai de ce sa-ti faci griji, intr-adevar e plin de defecte, de care vrei si de care nu, dar barfitor n-a fost si nu va fi.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 10:11 pm

M-am oprit brusc si m-am intors spre ea. Am inteles ca ea credea ca se intamplasera anumite lucruri intre mine si Harry, lucruri pe care doar noi doi si Keith le stiam.
- Ce... vrea sa insemne asta? am intrebat eu, cu un zambet destul de nervos.


You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 10:12 pm

- Adica tu crezi ca toata lumea stie...ei bine inafara de mine - eu stiu totul despre oricine, nu te simtii vizata- Keith si evident Harry nu a aflat nimeni. Nu ai de ce sa-ti faci griji.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 10:15 pm

Am inghitit in sec si ochii mei s-au marit si mai mult. M-am apropiat, parca de frica sa nu mai auda nimeni ce aveam sa vorbim.
- Si ce stii... mai exact? am intrebat, mai soptit acum.


You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 10:17 pm

- Cred ca stii...ce stiu, raspunde arcuindu-si usor sprancenele, sperand ca nu va fi nevoita sa zica exact.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 10:21 pm

Mi-am arcuit atat sprancenele, cat si buzele, dupa care m-am intors cu spatele.
- Fir-ar, am bombanit, dupa care am oftat adanc.


You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 10:24 pm

Nu mai spuse nimic, nu stia ce. Nu se pricepea sa faca pe cineva sa se simta mai bine, dimpotriva.
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeTue Nov 13, 2012 9:53 am

Am inghitit in sec, dupa care m-am intors din nou spre Suzanna.
- Stiu ca e tovarasul tau, am zis eu intr-un sfarsit. Dar chestia aia s-a intamplat doar o data, si atunci nici macar nu ne cunosteam. Nu ma asteptam sa il vad din nou. Asa ca nu este nimic...


You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeTue Nov 13, 2012 4:20 pm

- Nu l-as numi pe Harry tovaras, suntem doar... cunostiinte, gesticula ea cu o mana. Oricum nu e treaba mea!
Back to top Go down
Ivana S.
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
Ivana S.


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1290
Kwan Kwan : 3080

You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeTue Nov 13, 2012 8:53 pm

Am oftat putin si am aprobat din cap. Adevarul e ca Suzanna nu parea genul de persoana care sa isi bage nasul acolo unde nu ii fierbe oala.
- Okay..., am bombanit, uitandu-ma dintr-o data in pamant.


You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Tumblr_ly0j3v0a7U1qzmpuho1_500
Back to top Go down
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeTue Nov 13, 2012 8:55 pm

Putea sa faca pe indiferenta si sa treaca mai departe. Ofta, incrucisandu-si bratele. Nu se pricepea la relatii, doar nu avusese niciuna! Dar traise destul de mult ca sa vada ....tot ce era nevoie.
- Daca simtii nevoia sa discutam asta...asa ca intre fete, poti sa te descarci, va ramane intre noi!
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32621
Kwan Kwan : 120017
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeTue Nov 13, 2012 9:01 pm

Ma plimbam prin Muspelheim fara a avea o tinta anume. Le vad pe cele 2 fete si ma apropii de ele.


You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
Vizitator
Guest
Anonymous



You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitimeTue Nov 13, 2012 9:08 pm

- Tine ideea pe care o aveai pentru mai tarziu, ii sopti Suzanna printre buze, intorcandu-si privirea cenusie spre noua aparitie.
Back to top Go down
Sponsored content





You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Empty
PostSubject: Re: You can't trust a cold blooded woman she'll love you    You can't trust a cold blooded woman she'll love you  Icon_minitime

Back to top Go down
 
You can't trust a cold blooded woman she'll love you
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Do you love because I'm beutiful or I'm beautiful because you love me?
» Wonder Woman (2017)
» baby its cold outside
» Don't say you want me, don't say you need me, don't say you love me!
» Love me!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Muspelheim-
Jump to: