Planeta Utopia
Planeta Utopia
Planeta Utopia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lasati imaginatia sa va poarte in zbor pe o planeta indepartata, o planeta a fanteziei unde veti intalni personaje de basm, animale mistice si unde totul este posibil
 
HomePortalSearchMemberlistRegisterLog in
Top posting users this month
Bavaria
O noua ora plictisitoare de magie EmptyO noua ora plictisitoare de magie I_back_catgO noua ora plictisitoare de magie Empty 
Sanara
O noua ora plictisitoare de magie EmptyO noua ora plictisitoare de magie I_back_catgO noua ora plictisitoare de magie Empty 
Sujata
O noua ora plictisitoare de magie EmptyO noua ora plictisitoare de magie I_back_catgO noua ora plictisitoare de magie Empty 
Latest topics
» condica de prezenta
O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeToday at 2:18 pm by Sujata

» Schimbare nick
O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeToday at 2:18 pm by Sujata

» o excursie in dreamtopia
O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeToday at 2:17 pm by Bavaria

» La delfinariu (cu Madalina si Priscilla)
O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeToday at 2:14 pm by Bavaria

» Misiuni
O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeTue May 07, 2024 4:06 pm by Bavaria

» Propuneri
O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:30 pm by Bavaria

» Sujata a fost decazuta din staff
O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:29 pm by Bavaria

» Princess of dreams (continuare)
O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeSat Apr 27, 2024 9:21 pm by Saphire Helena

» Berbec
O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeFri Nov 24, 2023 4:48 pm by Pamella


 

 O noua ora plictisitoare de magie

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeMon Oct 01, 2012 7:28 pm

Ca de obicei stateam in clasa si mai mult ma plictiseam decat sa fiu atenta la ce indruga profa.De cand incepusem ora si pana in acest moment a tot dat din gura dictand si crezand ca eu o sa ma hotarasc sa ma apuc sa scriu.Nici o sansa sa se intample asta vreodata si mai ales acum.
Ma balansam cu scaunul in spate stiind ca nu voi avea cum sa cad in spatele meu aflandu-se o banca si ma tot uitam la ceas in speranta ca minutele vor trece mai repede si ora asta se va termina
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeFri Oct 12, 2012 9:02 am

Profesoara spuse:
-Cristina la tabla. Daca tot nu esti asa de ocupata, ce zici sa ne arati si noua cum se face vraja pentru a transmite temporar puterile altei vrajitoare?
Si ca sa ai un ajutor, Sanara la tabla. Tuna profesoara, vazand-o pe Sanara care nici ea nu era prea preocupata de ora.

Sanara:

Nu am incotro asa ca ies si eu in fata clasei.


O noua ora plictisitoare de magie Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeSun Nov 04, 2012 4:48 pm

Revin cu scaunul la normal si ma ridic de pe el ducandu-ma plictisita si cu pasi mici la tabla
-Si pe cine sa fac vraja asta?intreb eu vizibil plictisita
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeSun Nov 04, 2012 4:50 pm

-Evident pe Sanara. Spuse profesoara.


O noua ora plictisitoare de magie Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeMon Nov 26, 2012 8:50 pm

Imi dau ochii peste cap dupa care incep sa fac vraja fiind inca plictisita de toata ora asta.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeSat Oct 12, 2013 7:54 pm

Incep sa masimt mai puternica capatand in plus si puterile lui Cristina.


O noua ora plictisitoare de magie Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeFri Dec 06, 2013 7:06 pm

Termin de recitat vraja fără a simţi însă pentru câteva secunde absolut nimic ieşit din comun. Însă după doar câteva secunde am început să resimt pierderea chiar şi temporară a puterilor. Incontrolabil m-am clătinat uşor, iar o ameţeală trecătoare îşi făcu apariţia. Mă sprijin cu palma de suprafaţa aspră a catedrei şi mă îndrept cu paşi mici spre banca mea.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeFri Dec 06, 2013 11:13 pm

-Copii, acum vom trece la un nou capitol. E vorba cum sa transformam pe ceva sau pe cineva din dimensiunea a 2-a in a 3-a, sau invers. Dupa cum stiti pentru a usura migrarea dinspre dimensiunea a 2-a spre dimensiunea a 3-a, s-a invnetat pensula magica cu ajutorul caruia orice desenezi, spunanad cuvintele magice, acel desen devine realitate. Spuse ea incepand sa turie mai departe lectia. Acum sa luam si principiul invers. Migrarea in dimensiunea a -a, transformarea cuiva intr-un desen sau intr-un tablou. E mai usor sa te transformi intr-un desen pe fundal alb pe o coala A4, decat intr-un tablou. Chestia cu tablourile o vom invata lectia viitoare. Astazi vom invata 2 principii ale dimensiunii a 2-a. Cum sa devenim desene, si cum sa stergem sau sa adaugam culorile pe cineva devenit desen.
Vraja de a transforma pe cineva este simpla. "Pictures of faces, turns into a drawing" Dupa care se spune Hocus Pocus de 3 ori.
Inversul vrajii, ca sa readuci pe cineva transformat intr-o fotografie, la viata, este:
Pictures of faces, step out of your places, urmata de Hocus Pocus, de 3 ori.
Intre timp clasa se umpluse de stelute colorate care veneau de la mine spre Cristina, semn ca vraja transferului de putere, isi pierduse efectul si puterile ei i se intorsesera.
-Cristina, vad ca ti-au revenit puterile.
Apoi profesoara ma lua pe mine din nou in fata clasei, si lua o foaie A4, si aruncase vraja pe mine. Eu devenind doar un desen pe acea foaie A4. Apoi mai aruncase o vraja si eu devin un desen alb negru. Clopotell suna.
-Cristina, ai tema de casa pentru maine. Citeste vrajile de la pagina 254, si sa le inveti. Sunt cele spuse de mine astazi dar si antidotul lor. O vei aduce pe Sanara la normal, maine, la ora. Asa ca pana atunci, iti dau tie acest desen, si ca sa nu ma pacalesti, spuse ea, scoase un stilou rosu, si se semna pe foaie.
Desi eram doar un desen pe foaie, magia, nu imi afectase simturile principale: vazul si auzul.
Vazusem cum profesoara se semnase pe foaie, si cum Cristina, lua foaie si o impachetase in sul, si o bagase apoi in poseta ei.


O noua ora plictisitoare de magie Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
alexcrazygirl
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
alexcrazygirl


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 13859
Kwan Kwan : 90000
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeSun Dec 08, 2013 6:56 pm

-Oare de ce numai eu din clasa asta am fost pusă? întreb mai mult pentru mine ieşind grăbită din clasă.
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeMon Dec 09, 2013 4:19 pm

-Pentru ca ai cele mai putine note. Spuse profesoara. Se apropie vacanta si trebuie sa pot sa iti incheio media. Ai o singura nota si trebuie sa ai macar 2, altii au 3 sau 4. Nu e vina mea ca nu ai prea ridicat mana cand ai avut ocazii.


O noua ora plictisitoare de magie Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeFri Dec 13, 2013 3:05 pm

Stateam si eu in banca, incercand sa ma ascund. Si eu aveam doar o nota, un 5 si trebuia sa ma asculte.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O noua ora plictisitoare de magie Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeFri Dec 13, 2013 5:13 pm

-Mio, ai scapat azi. Dar te voi asculta maine asa ca ai face bine sa inveti. Maine nu mai scapi. Spuse profesoara.

OOC: Mio, de ce nu mai citesti si nu imi mai raspunzi la mesajele private care ti le timit?


O noua ora plictisitoare de magie Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeSat Jul 26, 2014 4:50 pm

- Ok, ok. ma balansez cu scaunul. colegul din spate face o farsa si trage scaunul, iar eu cad pe spate. scot cateva injuraturi pe gura si sunt trimisa la detentie.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O noua ora plictisitoare de magie Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeSun Jul 27, 2014 8:27 pm

Dupa terminarea orelor chiar daca eu nusunt pedepsita ma duc si eu la detentie dupa Mio.


O noua ora plictisitoare de magie Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeMon Jul 28, 2014 4:01 pm

Unisem doua banci, imi adusesem o perna si stam foarte comod pe cele doua. Profesoara ma lasa singura, deoarece avea trebuie urgente.
- Ehh, imi era dor de detentie! imi bag castile in urechi.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O noua ora plictisitoare de magie Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeTue Aug 12, 2014 8:57 am

-Crede-ti ca daca profesoara a plecat trebuie sa ne facem toata detentia? Nu. ne facem cat avem chef din ea. De ce sa nu plecam cu totii la sala de biliard? Asa scapam si de detentie si Mio va ramane cu prietenii ei sa vorbeasca si sa se distreze. Sau poate sa transformam sala de detentie intr-o sala de biliard?


O noua ora plictisitoare de magie Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeTue Aug 12, 2014 6:07 pm

Stateam cu spatele la ea si nu stiam cine este.
- Yaa! Nu mai fa atata galagie, unii vor sa doarma! imi pun perna pe urechi, desi aveam si castile.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O noua ora plictisitoare de magie Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeWed Aug 13, 2014 1:42 am

-Mio, sunt eu Sanara. Si ti-am sugerat ceva bun, cred eu. Ii spun eu.


O noua ora plictisitoare de magie Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeFri Aug 15, 2014 5:15 pm

- Ahh, tu erai? Oricum, de ce sa pierd 3 ore de somn. Sunt o persoana careia ii place sa doarma foarte mult, recordul meu este de 24 de ore de somn incontinuu. inchid ochii pregatita sa adorm, iar.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O noua ora plictisitoare de magie Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeMon Aug 18, 2014 9:32 am

-In schimb eu sunt o persoanacareia nu ii prea place sa piarda timpul dormind. Pentru asta am inventat si o potiune care ma ajuta sa nu dorm. Recordul meu a fost de o saptamana fara somn. ma gandeam poate voi bate recordul si voi sta o luna fara somn. Apropo potiunea functioneaza ca o cafea foarte puternica. Nu iti ceazainsomnie ci doar te ajuta sa nu iti simti somnul, elimina oboseala si arte grija sa nu te afecteze faptul ca stai treaza zile intregi. Potiunea trebuie servita cate o canala interval de 3 ore. De indata ce nu mai bei, cazi intr-un somnadanc. Ei bine cand am stat eu treaza o saptamana dupa ce nu am mai baut potiunea, am cazut intr-un somn adanc timp de 3 zile si 3 nopti. Noroc ca matusile mele erau plecate iar sora mea care era acasa stia de ceea ce fac. Altfel cred ca m-as fi trezit intr-un sicriu crezand ca am murit.


O noua ora plictisitoare de magie Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeMon Aug 18, 2014 9:27 pm

Nu mai auzeam ce spune, eram prinsa intr-un somn profund. Eram ca o fiinta moarta. Ceva sau cineva nu imi dadea voie sa ma trezesc.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O noua ora plictisitoare de magie Iqwm
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 8:40 am

Eu ma asezasem langa Mio si ca sa ma distrez imi pun capul in poala ei.


O noua ora plictisitoare de magie Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeSun Aug 24, 2014 10:43 pm

Am avut cateva mici tresariri, apoi am incetat pentru cateva minute si din respirat. Visam un taram negru si o mana care ma chema. Cand am atins mana si m-am lasat indrumata de ea totul se luminase si vazusem un baiat. Cand m-am trezit eram... diferita. Si nu mai eram in clasa de detentie, ci intr-un parc. Acolo il vazusem pe acel baiat.

OCC : asa arata mio ca om : https://2img.net/h/oi58.tinypic.com/2ai2880.jpg[/IMG] ( fata e mio si baiatul e cel din vis )


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O noua ora plictisitoare de magie Iqwm


Last edited by miochanxo on Fri Aug 29, 2014 3:52 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sanara
OWNER
OWNER
Sanara


Name : George
Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 32623
Kwan Kwan : 120019
Varsta Varsta : 38
Localizare Localizare : Fairytopia, la capatul curcubeului

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 4

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeWed Aug 27, 2014 1:01 am

ooc: Poza cu baiatul nu prea merge iar in pozain care mi-o arati pe Mio ca om arata un baiat si o fata chinezoaica, intr-o masina.

tinypic nu e site de incredere.... Incarca pe photobucket pozele ce vrei sa mi le arati si editeaza postul.

BIC:

Eram surprinsa ca Mio se teleportase de langa mine.


O noua ora plictisitoare de magie Sa110
Back to top Go down
https://fairy.forumgratuit.ro
miochanxo
PREMIUM MEMBER
PREMIUM MEMBER
miochanxo


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 1172
Kwan Kwan : 5624
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea

Foaie de personaj
Hrana dragon Hrana dragon: 1

O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitimeFri Aug 29, 2014 3:52 pm

OCC : Gata Very Happy

BIC:

- Unde, unde sunt? ma uit mirata in jur.


Unii oamenii nu se ascund după un zid ca să se izoleze, ci vor doar să vadă cine are curajul să treacă zidul Smile

O noua ora plictisitoare de magie Iqwm
Back to top Go down
Sponsored content





O noua ora plictisitoare de magie Empty
PostSubject: Re: O noua ora plictisitoare de magie   O noua ora plictisitoare de magie Icon_minitime

Back to top Go down
 
O noua ora plictisitoare de magie
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» O zi plictisitoare
» Magie 2D
» Ora de magie
» Magie la limita
» Magie protectoare

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Planeta Utopia :: Welcome! :: Dimensiunea magica :: Fairytopia Metropolis :: Colegiul Alfea :: Scoala Primara :: Magia-
Jump to: